Гірлянди на Новий рік 2019 своїми руками: паперові, з лампочок

До Нового року 2019 треба готуватися як можна раніше, щоб не поспішати і не витрачати своїх нервів. З легкістю можна розмістити свято у власному будинку, якщо самостійно зробити певні іграшки та гірлянди. На останніх і зупинимося, так як вони є універсальним методом прикраси не тільки стін, лісової красуні, але і можуть розміщуватися в абсолютно будь-якому місці.

Матеріал для роботи

Гірлянди на Новий рік 2019 своїми руками: паперові, з лампочокПрактично кожен варіант гірлянд можна зробити після того, як вдома буде зібраний наявний матеріал і предмети. До таких можуть ставитися:

  • Кольоровий папір і картон.
  • Клей ПВА. Альтернатива йому – клейовий пістолет.
  • Скотч двосторонній.
  • Ножиці.
  • Мотузка.
  • Степлер.
  • Принтер.
  • Прості та кольорові олівці та багато іншого.

Завжди можна намалювати певний малюнок на папері, а потім вже використовувати в композиції. Процес полегшить наявність принтера. Але навіть його відсутність не дозволить впасти в ступор. Адже з раннього віку нам відомий спосіб «на просвіт». Досить прикласти аркуш паперу до екрану і з нього перенести все. Головне, щоб все відмінно видно було наскрізь. При створенні самостійним чином гірлянди на Новий рік 2019, можна попросити про допомогу дітей. Нехай вона буде незначною, але їм буде набагато веселіше.

Із склянок

Гірлянди на Новий рік 2019 своїми руками: паперові, з лампочокУ роботі можуть знадобитися навіть одноразові стакани, як пластикові, так і паперові. Вона вийде простою і дешевою, але дуже вражаючою. Кількість склянок можна брати різне. Головне, щоб вони змогли дозволити реалізувати задумане. Якщо мова йде про прозорі варіанти, то для них треба виконати «одяг». Його обводять на аркуші кольорового паперу в потрібному кількість, вирізають, після чого фіксують на поверхні. Цей шаблон може використовуватися і в подальшому при необхідності. Фіксація виконується за допомогою клею. В якості додаткового аксесуара можуть виступати блискітки, паєтки, стрази.

Для роботи нам необхідна і звичайна лампочная або світлодіодна гірлянда. Вона розкладається на столі, а біля кожного світиться елемента укладаються склянки. Зробити все це треба на власний розсуд. В області дна кожного склянки робиться отвір за допомогою звичайного канцелярського ножа. У нього і повинні поміститися лампочки. У цього отвору є одна особливість – повністю відрізати ділянку не треба. Достатньо буде лише незначного розрізу, через який акуратно просунути елемент.

Коли все це виконано, залишиться підібрати найбільш правильне місце в приміщенні, куди і розташувати гірлянду. Також треба знайти відповідне місце з урахуванням наявності розетки для підключення до мережі.

З сніжинок

Гірлянди на Новий рік 2019 своїми руками: паперові, з лампочокРозкіш в новорічну гірлянду можуть принести сніжинки, виконані власними руками. В подальшому вона розташовується не тільки в будинку, але і на робочому місці, в кабінеті школи чи дитячому садку. Варіантів для виготовлення сніжинок існує величезна кількість. Вони можуть бути об’ємні або класичні, до створення яких доклали руки, в тому числі і діти. Не обов’язково треба брати шаблон і штампувати подібні варіанти один за іншим. Всі вони між собою можуть розрізнятися. У завершенні залишиться лише їх один з одним з’єднати за допомогою степлера і розвісити на стіні. Особливо красиво все буде виглядати, якщо вирізання зробити з кольорового паперу. Також сніжинки можна розвісити на міцній нитці, зв’язавши кожну з них вузликом для надійності розташування по всій довжині.

Читайте також:  Кращі новорічні напої 2018 року

Зайчики і ялинки

Гірлянди на Новий рік 2019 своїми руками: паперові, з лампочокДані персонажі зустрічаються практично в будь пісні, присвяченій Новому році. Так чому б їх не включити в гірлянду для створення краси. Краще всього запастися заздалегідь шаблони для вирізання і за допомогою їх виконати заготовки. У зайчиків обов’язково повинні бути вушка, а хвостиком може послужити невеликий помпончікі з ниток, виконаний заздалегідь.

Самий оптимальний і перевірений варіант – ялинка. Їх варіацій існує величезна кількість. Головне, що можна скористатися кожним із них на свій розсуд. З простих можна зазначити спосіб складання квадратного аркуша паперу, складеного вдвічі по діагоналі. Для ялинки достатньо буде трьох таких компонентів. Вони між собою збираються і фіксуються на мотузці.

Також для ялинки підійдуть і вирізані за шаблонами елементи, що кріпляться в області верхівки. Досить буде підібрати найбільш правильний колір, компонування, а також стилістику для гірлянди. В роботу може включатися і фігурний дирокол.

Згадаємо дитинство

Гірлянди на Новий рік 2019 своїми руками: паперові, з лампочокНапевно, не буде жодної людини, яка б не робив в ранньому віці самостійно гірлянди. Серед них самим перевіреним варіантом прийнято вважати склеювання звичайного кольорового паперу. З цією метою попередньо нарізати смуги певної ширини і довжини. Надалі вони складаються в кільце і склеюються не заздалегідь, а при приміщенні в раніше створене. Замість класичних кілець можна витратити трохи більше часу і створити, наприклад трикутні елементи, прямокутні або у вигляді конкретних фігурок. Але тут вже знадобиться певний вміння і творчість.

Веселі сніговики

Гірлянди на Новий рік 2019 своїми руками: паперові, з лампочокПрактично дитячий варіант – «виліплювання» сніговиків з пінопласту. З даного матеріалу вирізаються кулі, які додатково обробляються полімерною глиною. Не можна забувати і про ніс у вигляді морквини. Як тільки все почне висихати, у верхню частину вставляється металевий елемент, службовець надалі кріпленням. За допомогою його буде набагато простіше об’єднати всі компоненти між собою на нитці або мотузці.

Беремо в руки фарбу і нею наносимо на мордочку сніговика ніс, очі, рот. Таким чином він ніби оживе. Косметична рум’яна дозволить підрум’янити наявні щічки. В процесі нанизування готових сніговиків слід робити сайт, щоб вони фіксувалися в строго відведеному місці.

З кружечків

Гірлянди на Новий рік 2019 своїми руками: паперові, з лампочокПростенькі гуртки можуть нагадувати нам падаючий сніг. Все залежить від форм, розмірів і колірної гами. До того ж вони практично повністю ідентичні лампочкам на класичній гірлянді. Досить буде просто вирізати певного розміру з різних кольорів паперу, після чого за допомогою клею приклеїти їх один біля одного на нитку. Вона підвішується у вертикальному положенні, наприклад замість штор на вікнах. Чим більшою буде їх кількість, тим ефектніше все виглядає.

На кулі додатково можна наклеїти і інші компоненти Нового року, як наприклад печеньки, що прийшли до нас із Заходу, ялинки, мордочки тощо.

Шишки з лісу

Гірлянди на Новий рік 2019 своїми руками: паперові, з лампочокПід час гулянь по парку або в зимовому лісі, з собою можна прихопити шишок. Вони вже точно знадобляться під час створення новорічних композицій, а також гірлянд. Для додання їм більшої краси, певна частина покривається фольгою золотого кольору, а інша – оздоблюється акриловими фарбами. Кольори вибираються за власним розсудом. До того ж є ще один непоганий варіант – промазати їх клеєм ПВА, а поверх нанести блискіток.

Заздалегідь треба придбати шурупи-петельки. Вони вкручуються в верхню частину шишки. Залишиться після повного висихання заготовок розмістити їх на шпагаті. Такі шишки можуть застосовуватися, в тому числі і як ялинкові прикраси.

З фетру

Гірлянди на Новий рік 2019 своїми руками: паперові, з лампочокКоли всі варіанти папери вже зжили себе, у роботі може допомогти такий матеріал, як фетр. З його допомогою виготовляється величезна кількість виробів на будь-які заходи. Краще всього заздалегідь роздрукувати на принтері кілька шаблонів різних фігурок. Це можуть бути сніговики, ялинки, звірята. Далі вони прикладаються до фетру, змальовуються і вирізаються. На кожен елемент треба по 2 примірники, так як між собою вони ретельно склеюються. Замість клеєння можна акуратно зшити. Всередину поміщається будь матеріал для наповнювача, як наприклад синтепон. Не можна забути додатково пришити петельку з атласного матеріалу. За допомогою її й здійснюється кріплення всіх виробів на нитці або мотузці.

Читайте також:  Десерти на Новий рік 2019 Свині: рецепти та опису

Для яскравості всієї композиції на загальний фон додаються ялинові гілки, сушені фрукти, листя для флорирования, дерев’яні фігурки і все інше, що тільки буде матися під рукою.

З помпонів

Гірлянди на Новий рік 2019 своїми руками: паперові, з лампочокВони можуть бути абсолютно різні, але найголовніше яскраві, різнобарвні і досить м’які. У роботі потрібно коло з отвором всередині, як шаблон. Його можна зробити з картону або іншого щільного матеріалу. Деякі це все роблять на вилці. На неї просто намотуються нитки обраного кольору, після чого зв’язуються в центральній частині. Залишиться лише розрізати бічні частини і підрівняти по всій поверхні. Залишився хвостик не треба обрізати повністю. Він стане в нагоді при спорудженні гірлянди.

Кількість кульок може бути різним. Все залежить від вимог та побажань виконавця. Далі можна взяти звичайну нитку і до неї вже прив’язувати кожен з компонентів. В результаті вийде дуже приваблива гірлянда, яку можна розташувати на стіні в кімнаті або навіть на лісовій красуні.

Бахрома і пензлика

Гірлянди на Новий рік 2019 своїми руками: паперові, з лампочокВиграшно і багато буде виглядати бахрома. Можна навіть взяти звичайну скатертину, кольоровий папір, а колір вже на власний розсуд. Але зазвичай достатньо буде 2-3 різних відтінку. Аркуш складається вдвічі, після чого надрізається на 2/3 від повної довжини, розвертається і промащується ретельно клеєм. Всередину поміщається мотузка або нитка. Складності взагалі ніякої немає.

Практично аналогічним чином починається процес з пензликами. Але смуги найкраще робити трохи тонше, ніж у бахромі. Після розкладання листа в колишнє положення він скочується, щоб отримати в трубочку, а потім згортається джгутом. У верхній частині повинна утворитися петелька.

Під час приміщення «кісточок» на нитку, остання змащується додатково клеєм. Так вони всі будуть залишатися на одному рівні, а не зміщуватися. Такі гірлянди можуть підійти не тільки під час святкування Нового року 2019, але і інші сімейні урочистості.

Застосування попкорну

Гірлянди на Новий рік 2019 своїми руками: паперові, з лампочокЗазвичай таке ласощі застосовується для повноцінного перегляду фільмів. Але попкорн відмінно підійде і при створенні новорічної гірлянди. Сюди можна додати і інші солодощі, ласощі цікаві дітям. До того ж композиція вийде з малими фінансовими витратами.

Можна взяти готовий попкорн або почати все з зерен, які поміщаються в мікрохвильовку для готовності. Попкорн береться разом з висушеними ягодами, як, наприклад, журавлини, барбарису, шипшини. За допомогою голки це все нанизується на нитку. Вона повинна бути досить міцною, щоб змогла витримати всю цю композицію. Чергування попкорну і ягід зазвичай виконується в пропорціях 5 до 1. Але багато чого залежить від власних побажань.

Зірочки

Гірлянди на Новий рік 2019 своїми руками: паперові, з лампочокСпособів виготовлення зірочок величезне. Серед усього розмаїття можна виділити:

  • Опуклі. Виготовлення відбувається з картону або іншою щільною папери. Після вирізання певної кількості, в центральній частині кожного з променів робиться згин. Це додасть їм опуклості й об’ємності. Робити все можна за допомогою манікюрної лопаточки або апельсинової палички. В зірочці робиться два невеликих отвори, наприклад дироколом. Через них і протягується нитка, що служить базою для гірлянди.
  • Вертикальні підвіски. Тут краще всього заготовки прошийте на машинці певного кольору ниткою. Але тепер вже вертикальне розміщення та підвішування виконується до стелі або на карниз.
Читайте також:  Що має бути на Новорічному столі 2021, у рік Бика

Гірлянди з лампочок

Гірлянди на Новий рік 2019 своїми руками: паперові, з лампочокЧому не залишити протягом року вийшли з ладу лампочки і застосувати їх для створення гірлянди. Але для роботи вони повинні бути преображены. Вся поверхня спочатку обробляється спиртом для знежирення, після чого наноситься акриловий грунт. Просушування займає приблизно 30 хвилин. Це все робиться лише зі скляною частиною, а цоколь залишається недоторканим.

Далі наноситься акрилова фарба. Робити можна все пензликом або поролоновим спонжем. Не можна забути і про саме новорічне оформлення. Декорування може виконуватися за допомогою золотих зірочок, мозаїкою, паєтками і багатьом іншим. Фіксація виконується за допомогою термоклея. Залишиться всю цю красу підвісити на мотузці за цокольну частину. Майстри-електрики можуть продумати все до дрібниць і дозволити привести в дію таку гірлянду.

Можливості солоного тіста

Гірлянди на Новий рік 2019 своїми руками: паперові, з лампочокКуди можна обійтися без домашньої випічки під час святкування Нового року. Щоб всі створені фігурки змогли прослужити протягом досить тривалого часу, а не всього кілька тижнів, слід скористатися солоним тістом. Воно пластично, не приносить ніякої шкоди оточуючим.

Тісто готується самостійно або купується готовий варіант. У першому випадку треба у ємкість, всипати борошно з сіллю, додавши туди свіжий сік лимона. Поступово до утворення однорідної маси додається вода. Підсумкове вміст має бути еластичним і не липнути до рук. Готове тісто розкочується, після чого використовуються формочки для створення фігурок. При цьому треба пам’ятати про те, що в кожній з них слід зробити незначний отвір, через яке буде протягнута нитка в подальшому.

Сушіння фігурок виконується в духовій шафі приблизно протягом 3-4 годин. Воно не повинно пригоріти. Температура утримується на рівні 70-80 градусів. За допомогою звичайної наждачного паперу забираються всі наявні нерівності. Для надійності і довговічності фігурки покриваються шаром лаку без кольору, після чого створюється гірлянда.

Нитки-кульки

Гірлянди на Новий рік 2019 своїми руками: паперові, з лампочокЯкщо витратити трохи часу і зусиль, вийде дуже легка, повітряна, але прекрасна гірлянда. Нам потрібно надути кілька повітряних куль. Розмір може бути абсолютно різним. Все залежить від підсумкового результату. Після цього кулі обмотуються нитками, промазаними в клеї з водою. Все виконується практично до повного заповнення поверхні. Це все залишається до повного висихання. Як тільки пройде певна кількість часу, можна приступати до видалення зсередини кулі.

Можна, звичайно і такі композиції підвісити на нитці. Але більш яскраво все буде виглядати на механічній гірлянді. Вогники поміщаються всередину наших заготовок, і підвішується все на стіні або в іншому місці. До того ж така гірлянда може виявитися вертикальної. Все залежить від виявленої фантазії.

Маленькі подарунки

Гірлянди на Новий рік 2019 своїми руками: паперові, з лампочокТакож гірлянда може бути створена з маси подарунків незначного розміру. Для цього треба обернути сірникову коробку кольоровим папером, що дозволить отримати імітацію подарунків. Фіксація папери виконується за допомогою тонкого скотча. Також на «подарунки» кріпиться нитка, зав’язана у вигляді бантика. Це додасть композиції закінчений вигляд. Заготовки фіксуються на одну нитку. Можна виконати прикраса такий гірляндою вікон, стін або підвісити над каміном у кімнаті.

Існує величезна кількість способів, за допомогою яких створюється унікальна і творча гірлянда. До настання новорічних свят можна зробити навіть відразу кілька композицій, якими поділитися зі своїми близькими та знайомими. Завжди приємно милуватися тим, що виконано власними руками.

Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2020-2021