Бутерброди на Новий рік 2021 рецепти

Бутерброди на Новий рік 2021 рецепти

Смачні бутерброди до святкового столу 2021 року.

Новорічний святковий стіл кожна господиня намагається зробити особливим, неповторним і барвистим, тому прикрашає його декоративними свічками в свічниках, красивим посудом, нарядною скатертиною і серветками, а також смачними стравами.

Жоден новорічний стіл не обходиться без бутербродів. Напевно, у кожної господині є свої секретні рецепти їх приготування, ну а я пропоную свої рецепти смачних і не зовсім звичайних бутербродів.

Рецепт бутерброда з горіхами на Новий рік 2021

Бутерброди на Новий рік 2021 рецепти

Інгредієнти: білий хліб, майонез, горіхи, оливки, ковбаса.

приготування:

Білий хліб наріжте скибочками. Зверху змастіть майонезом або інший заправкою для буребродов. Подрібніть дуже дрібно горіхи, рівномірно посипте їх на майонез. Зверху можна прикрасити бутерброди кружечком оливки, шматочком ковбаски або посипати дрібно рубаною зеленню.

Простий рецепт новорічного бутерброда

Бутерброди на Новий рік 2021 рецепти

Інгредієнти: білий хліб, сир, ковбаса.

приготування:

Хліб наріжте на скибочки, формочкой для печива виріжте з скибочок фігури. Сир розріжте на тоненькі пластинки, зробіть з сирних пластинок тієї ж формочкой фігури. Ковбасу поріжте на тонкі довгі смужки. На шматочки хліба покладіть скибочки сиру і поставте в гарячу духовку, нехай сир розплавиться. Вийміть з духовки гарячі скибочки хліба, і поки сир не охолов, злегка втисніть в нього скручені в рулони полосочки ковбаски.

Бутерброд метелик на Новий рік рецепт

Бутерброди на Новий рік 2021 рецепти

Інгредієнти: хліб, майонез, маленькі помідори, зелень, огірки, оливки.

Приготування: Скибочки хліба підсушіть в духовці, сендвінічніце або тостері. Змастіть кожну скибочку з одного боку майонезом, а зверху сформуйте метелика.

Метелик робиться таким чином. Розріжте помідор на дві половинки. З однієї половинки зріжте зверху невеликий шматочок у вигляді місяця. Посуньте його трохи в сторону. Це буде хвостик метелики. Тепер по боках помідора зробіть надрізи, туди ми покладемо крила. З помідора акуратно видаліть насіння і м’якоть.

Робимо крила. Для цього один огірок наріжте на тоненькі кружальця, а інший огірок поріжте на тоненькі овали. Вкладіть з кожного боку половинки помідора в розріз по одному круглому і овального скибочці огірка. Круглий скибочку покладете ближче до хвостика.

Покладіть готове тіло метелика на скибочку хліба, змащений майонезом. Тепер візьміть жовту оливку без кісточки, вставте в отвір стеблинка петрушки з розгалуженнями. Виходить голова метелики. Для вічко використовуйте чорну оливку: розріжте її на маленькі шматочки, два з яких можна склеїти з жовтою оливкою за допомогою майонезу.

Зробити метелика можна й іншим способом.

Приємного апетиту і веселого Нового року 2021!

Новий рік 2023