Зороастрійський гороскоп на 2019 рік

Зороастрійська система в наш час не так популярна, як східний або зодіакальний гороскоп. Фахівців у галузі езотерики і астрології дещо дивує таке нехтування цією системою, адже саме зороастрійський гороскоп є прабатьком всіх інших календарів.

Ця астрономічна система являє собою цикл із 32 років, тоді як китайський коло нараховує всього 12. Кожному року відповідає свій покровитель, тварина-тотем, яке, згідно стародавнім вченням, впливає на перебіг світових подій, як у всьому світі, так і для кожної людини особисто.

Крім того, тотем надає певні риси людям, народженим в кожен конкретний рік, і, більше того, ставить кармічні завдання. Справляючись з предначертанными завданнями, людина отримує життєві блага і покращує дані від природи якості.

Зороастрійський гороскоп на 2019 рік – цей посібник не тільки з майбутнім подіям, але і по лініях поведінки. Він пояснює, як справлятися з труднощами, на що звертати пильну увагу, а що пора відпускати від себе. Згідно стародавній системі, наступаючий рік пройде під символом благородної Лані.

Важливо знати, що цей гороскоп не збігається із звичним для нас календарем, рік тому Лані почнеться не в січні, а тільки 21 березня. Саме в цю добу відбувається важливе астрономічне подія – день весняного рівнодення.

Крім того, цей період відзначається входженням Сонця в знак Овна. Ці чинники і стали стартовою точкою відліку нового зороастрійського року. Так що, всі ті, хто святкує день народження до цієї дати, що відносяться до попереднього року, і знаходяться під управлінням попереднього тотема.

Повернемося ж до наступного року Лані. Що він нам несе, якими характеристиками володіють люди, народжені в інші роки даної тварини – 1955, 1987 – і які завдання стоять перед нами у недалекому майбутньому?

Читайте також:  Капітан Марвел (фільм 2019) | трейлер, дата прем'єри, актори

Зміст:

  • Рік Лані: загальна характеристика

  • Народжені в рік Лані

  • Любовний гороскоп

  • Кар’єра і гроші

  • Відео-гороскоп

Рік Лані: загальна характеристика

Зороастрійський гороскоп на 2019 рік

Зороастрійська система, у порівнянні з традиційним східним календарем, вельми різноманітна в підборі тварин-тотемів. 32-річний цикл зібрав у єдиний коло цілий астрологічний зоопарк: Оленя, Мангуста, Вовка, Павука, Лелеки, Білку, Черепаху, Сороку, Ворону, Їжака і навіть Дельфіна.

Крім них у системі є Павич і Лебідь, Рись і Гепард, Білий ведмідь, Бобер і Лисиця, і інші. Присутні також і добре знайомі нам знаки – Змія, Кінь, Кабан, Бик, Півень… Кожна тварина володіє набором позитивних і негативних рис, а також в силах створювати ситуації, що випробовують нас на міцність і якості характеру.

Так, 2019-й рік Лані – це рік, коли на суд виноситься наша совість. Весь період з 20 березня 2019, до 20 березня 2020-го, ми будемо стояти перед вибором: вчинити по совісті, схитрувати або обдурити, закрити очі на чуже безчестя. Неправильна поведінка в цей рік буде лише посилювати складні рішення, ставлячи нас в такі обставини, коли буде з чого вибирати, чи доведеться йти на надто жорсткі заходи.

Зороастрійський гороскоп на 2019 рік

Контраст між красивим і потворним, піднесеним і приземленим, чорним і білим, буде особливо помітний в 2019-м. Ці настрої вже помітні в глобальному сенсі: одна частина людства прагне світу, обдуманого споживання, повернення до природи, а інша стоїть на порозі війни і продовжує бездумно споживати ресурси, знищувати планету в гонитві за технологіями.

У рік Лані прірва між цими двома таборами стане особливо глибокою, і розвиток людства буде залежати лише від кількості і якості послідовників одного або іншого способу життя.

до змісту ↑

Народжені в рік Лані

Зороастрійський гороскоп на 2019 рік

Якщо ви народилися в 1955 чи 1987 році, то ваш зороастрійський тотем – граційна Косуля. Вона – символ сім’ї, доброти і краси. Вас з упевненістю можна назвати романтиком, вам не чужа любов до високого мистецтва. Ви хочете оточити себе атмосферою елегантності, розумної розкоші і комфорту, і раді поділитися цим з найближчими людьми.

Ваші друзі знають, що вас легко образити, образити ваші почуття в будь необережним висловлюванням, тому намагаються поводитися з вами, як з кришталевою вазою. За це вони можуть розраховувати на будь-яку вашу підтримку, особливо, що стосується любовних або душевних переживань.

Зороастрійський гороскоп на 2019 рік

Народжені в рік Лані з працею йдуть на компроміси із совістю, щиро намагаються бути чесними і відкритими. Якщо ж починають надходити безчесно, то кожен негативний вчинок відбивається навіть на зовнішності.

Від природи стрункі й чарівні Лані швидко набирають вагу, страждають від набряклості і задишки. Зверніть увагу на подібні дзвіночки: якщо помітили, що погладшав останнім часом, значить, пора проаналізувати свої вчинки і знайти корінь проблеми.

до змісту ↑

Любовний гороскоп

Зороастрійський гороскоп на 2019 рік

Рік Лані – ідеальний час для створення міцної і люблячої родини, а також для народження дитини. Покровителька 2019-го подбає про те, щоб союз був гармонійним. У парі, з’єднався в ці місяці, буде панувати взаєморозуміння.

Кожен із подружжя буде націлений на сім’ю, створення затишного і комфортного побуту, на турботу про своїх домочадців. Якщо ви мрієте про сімейному гніздечку, повному світла, тепла і доброти, то поспішайте вийти заміж або одружитися саме зараз.

Тим, хто тільки починає відносини і ледве дійшов до першого-другого побачення, Лань обіцяє романтичний рік. Квіти, походи на нічні сеанси в кіно і довгі прогулянки по мальовничих алеях – справжня любовна казка. В цьому році особливо сильно активується уяву, так що, чекайте незвичайних побачень і неочікуваних сюрпризів від свого партнера.

до змісту ↑

Кар’єра і гроші

Зороастрійський гороскоп на 2019 рік

Тотем цього року не особливо зацікавлений в отриманні та примноженні матеріальної складової, але і ніяк не перешкоджає збагачення. Головною умовою Лані є чесність ведення справ. Вона не потерпить махінацій і афер; навіть до пліток і дрібним офісним капостям це совісне тварина ставиться вкрай негативно.

Лань обов’язково покарає тих, хто вступає неблагородно, так що стежте за тим, що говорите і робите. Пробачте своїх кривдників, не заздріть, і чесно заробляйте належні вам фінанси: так ви гарантовано уникнете грошових втрат.

до змісту ↑

Відео-гороскоп

Стаття написана спеціально для сайту “2019 рік Свині

Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2020-2021