Жартівливий гороскоп на 2019 рік для всіх знаків зодіаку

Поки господинею року збирається стати Жовта Собака, можна трохи забігти вперед і подивитися, що нам готує Земляна Жовта Свиня, щоб гідно підготуватися до всіх несподіванок. Тому ми пропонуємо жартівливий гороскоп на 2019 рік. Всі прогнози слід читати з посмішкою, потрібне – запам’ятовувати, а те, що не сподобалося, слід виправляти або уникати. Рекомендується пам’ятати народну мудрість: «на свиню сподівайся, а сам не зівай», і тоді рік принесе тільки удачу, щасливі зміни і благополуччя.

Свиня – чудовий знак Зодіаку. Вона добродушна, весела, швидко знаходить друзів, а якщо не знаходить, значить, вони не надто їй потрібні в даний момент, і свинці вирішилося просто побути на самоті. Її непохитне спокій говорить про повне благополуччя у всьому, що її оточує. Тому 2019 рік обіцяє бути вдалим і в сімейних справах, і у фінансових питаннях, і в інших напрямках.

Однак, розслаблятися не варто – може статися так, що примхлива доля підкладе цю саму свиню в самий несподіваний момент. Особливо це стосується пристрасті до алкоголю. Після надмірного узливання можна втратити людську подобу, а конкурентів Свиня не переносить.

Незважаючи на те, що поросяче добродушність не знає кордонів, до кожного знаку Зодіаку у Свині своє ставлення.

Гороскоп для впертого баранчика

Жартівливий гороскоп на 2019 рік для всіх знаків зодіакуОвен (21 березня – 20 квітня)

Свиня постійно сусідить з вівцями, їм нічого ділити, вони не конфліктують і навіть дружні, тому в цей рік овечки можуть почуватися цілком вільно. Їм не страшні ні зуби, не ікла. Людям, народженим під знаком Овна дозволяється майже все. Дуже сприятливі будуть поїздки в теплі країни, на гарячі піски, екзотичні сади. Особливо вітаються чисті пляжі морського узбережжя. Свинки люблять воду і зовсім не проти, щоб хтось плескався в блакитних хвилях.

Жартівливий гороскоп на 2019 настійно радить Овнам створювати сім’ї та народжувати дітей. Шлюбний союз, який укладено в цьому році, буде міцним, надійним, подружжя будуть жити дружно, в любові, вірності і достатку.

Якщо баранці не будуть пручатися, то їх чекає успіх у роботі, благополуччя в родині, і прекрасні відносини з друзями. Якщо ж Овни будуть вставати в «баранячу стійку» і упиратися, то можуть отримати неприємний удар в області курдюка, після чого заспокояться, і їх все одно будуть чекати успіх у роботі, благополуччя в родині і прекрасні відносини з друзями.

Єдине, що заборонено вівцям, це зради. Зради не залишаться непоміченими. З-за будь-вівці, згорнула наліво, буде негайно піднятий оглушливий вереск, а блудниця буде з ганьбою повернута в стадо. Шуму буде більше, ніж задоволення, тому, не варто і пробувати.

Розлучення, так само, забороняються – остаточно піти все одно не вдасться (Свиня не дозволить втекти з стада), а театральні відходи і повернення можуть неабияк повеселити сусідів і зіпсувати авторитет.

Несерйозний гороскоп для серйозних особистостей

Жартівливий гороскоп на 2019 рік для всіх знаків зодіакуТелець (21 квітня — 20 травня)

Спокійні, працьовиті Тельці викликають у Земляний Свині тільки повагу. Тому рік для Тельців буде благополучним. В роботі ніяких неприємностей не передбачається — у визначений термін Тельців завжди буде чекати свіжий стіг сіна і тепле стійло.

Однак, не варто постійно тягнути плуг – є ще заливні луки і пустунки — телички. Тому, якщо виділити собі час для повноцінного, спокійного відпочинку, Свиня ще більше з Тільцями зблизитися, бо сама вона не надто ретива у праці.

Часто доля буде посміхатися теличкам і молоденьким телятам – Свинка любить. Тому неодруженої молоді можна пробувати себе в новій роботі, починати нові проекти, активно шукати своє місце в житті. В цьому році їм щастить.

В цей рік бикам не варто міняти стійло – при всьому своєму повазі, свиня не потерпить блудного сусіда і, якщо навіть не будуть нанесені серйозні рани, неприємностей не оберешся. Тому, якщо в родині назріває розлучення, Тельцям краще почекати до більш спокійного року.

І вже зовсім не варто спокійним бикам виходити з себе. Навіть найтерплячіша свиня не витримає буйства непокірного тваринного і піде в атаку. До того ж, всі колишні теплі стосунки між Тельцем і Свинею будуть перекреслені, і тоді вже в 2019 році нічого доброго чекати не доведеться.

Читайте також:  Фільм Нестримні 4 (2019 р.)

Вітряні передбачення для вітряних осіб

Жартівливий гороскоп на 2019 рік для всіх знаків зодіакуБлизнюки (21 травня — 21 червня)

Близнюки призводять Свиню в деякий подив своєю подвійністю, тому до такого знаку Свиня ставиться насторожено.

Для того, щоб вона заспокоїлася, почала довіряти і дарувати свої найкращі якості, Близнюкам варто спиратися лише на плюси свого характеру, тобто, на контактність.

Особливо пощастить тим Близнюкам, які це якість використовують у своїй роботі (торгівля, працівники мистецтва і т. д). Тут очікуються підвищення, вигідні пропозиції, цікаві проекти.

Непостійність і легковажність (чим страждають Близнюки), цьому знаку доведеться глибоко заховати. В іншому випадку, Свиня швидко втратить інтерес, і ніякого захисту від неї чекати не доведеться. Тому особливо важко доведеться Близнюкам в сімейному житті, адже їм доведеться стати незвично серйозними, відданими і частіше приймати рішення. Але боятися цього не варто, в цьому році все вийде.

Для тих Близнюків, хто живе в незареєстрованому, «цивільному» шлюбі, саме час узаконити стосунки. Якщо ж цього не станеться, саме в цьому році може статися так, що господиня року відведе «громадянську» половинку до більш надійного і впевненого в собі «господаря», для якого ЗАГС – не проблема.

Що рік прийдешній їм готує

Жартівливий гороскоп на 2019 рік для всіх знаків зодіакуРак (22 червня — 22 липня)

Водойма надійно оберігає від Раку будь-якого «свинства», тому людям, народженим під цим знаком, не варто чогось побоюватися і задкувати назад.

Дуже сприятливий час для того, щоб зайнятися своїм здоров’ям і поліпшенням житлових умов. Якщо намітився ремонт, або з’явилася можливість розширити житлове простір, можна сміливо купувати шпалери або готуватися до переїзду. У цьому році ремонт пройде швидко і без зайвих витрат, а переїзд в нову квартиру виявиться дуже радісною подією, яка нічим не затьмариться.

Сімейним Ракам потрібно більше часу проводити зі своїми рідними. В цей рік можна відкласти далекі подорожі і відправитися відпочивати на ближні (але не гірші) курорти. Час, проведений там, істотно зміцнить здоров’я та сімейні відносини.

Для незаміжніх і холостих представників цього знака рік Свині буде справжнім подарунком. Сама Свиня не полізе в глибокий водойму, але зате буде скидати у воду все, що попадається їй під ноги. І вже на це «добро» збираються самі завидні женихи і наречені. А це значить, що весь рік Раків чекають веселі зустрічі, пишні застілля і навіть романтичні зустрічі.

В роботі повинна бути стабільність, але не потрібно вилазити з шкіри (линька – справа серйозна, але не варто линяти кожен робочий день). Невеликими кроками Раки можуть досягти більше, ніж метушливими стрибками.

В цьому році знаку потрібно остерігатися невідомих проектів і симпатичних обіцянок. Дуже привабливі пропозиції можуть призвести до того, що з знайомого водойми Рак потрапить в калюжу, а вже там-то Свиня неодмінно використовує його, як делікатес.

Лев Свині не товариш

Жартівливий гороскоп на 2019 рік для всіх знаків зодіакуЛев (23 липня — 23 серпня)

Для Львів рік буде непростим. Свиня не збирається прощати цим кішкам їх любов до свинини, проте, відкрито шкодити їм вона побоюється. Тому Львів чекатимуть неприємності в тих місцях, де вони послаблюють хватку. Найчастіше, це відбувається у власному лігві. З чого випливає, що сімейні відносини Левам слід берегти особливо трепетно.

Щоб свинячий п’ятачок не потикався в сімейний «прайд», Левам потрібно кожну вільну хвилину перебувати поруч з близькими. Не варто перед власними дітьми і дружинами відстоювати свої лідерські позиції, сім’я давно це знає і приймає левушек такими, які вони є. Однак, перегинати палицю не варто. Саме час навчитися говорити ніжні слова і дарувати дорогі подарунки.

Через вічної гонки, нервової напруги і надмірної активності Лев неймовірно втомлюється вже в середині року. Тому, щоб вистачило сил до грудня, Левам вже в кінці липня (а якщо є можливість, то й раніше) потрібно влаштувати собі відпустку. Відпустка має бути активним – туристична подорож, кінні прогулянки, похід на байдарках або щось інше. Просте споглядання Левам не до вподоби, їм потрібно бути учасником усіх подій.

В цей рік не можна з’ясовувати стосунки з друзями — можлива сварка. Найкраще перетворитися в білого і пухнастого кошеня — і стосунки не порушаться, і можна заплутати господиню року.

Посміхайтеся, діви, посміхайтеся

Жартівливий гороскоп на 2019 рік для всіх знаків зодіакуДіва (24 серпня — 23 вересня)

Жартівливі передбачення для Дів на 2019 рік не порадують, якщо представники цього знака ні на йоту не відступить від своїх традицій. Їм належить багато чому навчитися.

Читайте також:  Кольоровий френч 2018 краща фото добірка

Більше не турбуємося про бездоганній чистоті, не влаштовуємо всесвітню катастрофу через втраченого носка і геть викорінюємо учительський тон. Свині не комфортно з чепурунами, їй плювати на шкарпетки, а суворі вчительські нотки легко заглушить поросячий вереск.

Знімаємо серйозні окуляри, викидаємо сірі папки, надягаємо шорти і легкі сарафанчики і мчимо на галявину. Тобто, вчимося радіти дрібницям, які нас оточують. Можна підспівувати пташкам, скакати коником і ходити босоніж – такі неприховані емоції дуже порадують господиню року, і вона віддячить неабиякими подарунками, Свиня вміє бути щедрою.

У сімейних відносинах Дів чекає новий сплеск призабутих вже почуттів, правда, якщо представники цього знаку не будуть нудними. Діви, які не встигли обзавестися сім’єю, в цьому році заведуть романтичні знайомства, які досить серйозно вплинуть на їх подальше життя.

Жінки цього знаку відкриють для себе нове хобі, яке, можливо, стане приносити непоганий дохід. Чоловіків чекає велике придбання. Швидше за все, це буде дорога машина або заміський будинок.

Однак, якщо Діви не зуміють вийти зі свого «футляра» строгості, Свиня не розщедриться на сюрпризи.

Передбачення, як вказівки

Жартівливий гороскоп на 2019 рік для всіх знаків зодіакуТерези (24 вересня — 23 жовтня)

Удача в цьому році для знака Ваги залежить тільки від них самих. Ніякі збігу обставин не зможуть вплинути на їх рішення. Правда, питання слід вирішувати впевнено, не вагаючись. Свиня не оцінить точного зважування до міліграмів, їй важлива суть. Тому представникам цього знаку слід геть забути про несуттєві дрібниці. На передній план виходить головне.

Труднощі можуть виникнути з роботою – Терезам буде складно відразу відкинути все непотрібне, вони, як і раніше, почнуть зважувати значуще і незначуще, що може зашкодити їхній кар’єрі. Пора навчитися у Свині бачити тільки мета і плювати на всі перешкоди. До речі, до думки оточуючих свинки відносяться теж з глибоким байдужість, тому і Терезам не варто бути залежним від чужої думки.

В родині буде все спокійно і рівно, поки дорогою половинці не набридне постійне коливання Терезів у важливих питаннях. Тому і там краще не чекати зібраних валіз, а приємно здивувати свого супутника життя впевненим рішенням.

Якщо Терези стануть трохи торопливее і впевненіше в собі, їх може чекати приємний сюрприз – поповнення в родині. Цікаво, що такий подарунок, швидше за все, станеться у подружжя, які разом вже більше 15 років.

Отрути не треба

Жартівливий гороскоп на 2019 рік для всіх знаків зодіакуСкорпіон (24 жовтня-22 листопада)

Скорпіони в 2019 році будуть дуже щасливі.

Особливо його успіхи будуть очевидні в любовних справах. Свиня, як і всяка велелюбна жінка, не зможе не захопитися пристрасним Скорпіоном. Правда, якщо свинка націлена на продовження роду, то Скорпіони не схильні до тривалих стосунків. В цьому році вони без зусиль будуть закохувати в себе натовпи шанувальників, кидати ці самі натовпу і закохувати нові. Але навіть цей тяжкий гріх зачарована Свиня пробачить сердцеедам.

Успіх очікується і в кар’єрі. Спокійне, впевнене впровадження своїх планів дозволить Скорпіонам не тільки піднятися на вершину, але і міцно там закріпитися. А ось різкі рухи і скачки ні до чого доброго не приведуть, підстрибуючи Скорпіон обов’язково впаде вниз і доведеться все починати заново.

Здоров’я в цьому році турбувати не буде, правда, якщо не зустрінуться два Скорпіона. В цьому випадку одному з них треба прикинутися іншим знаком Зодіаку, інакше вони один одному отруять життя в лічені секунди.

В цьому році підступним Скорпіонам немає необхідності пускати в хід свою отруйну зброю – не жальте ні інших, ні себе, доля не буде подавати для цього підстав. Тому розслабтеся, не нервуйте через дрібниці і радійте життю.

Знайти у середини золото

Жартівливий гороскоп на 2019 рік для всіх знаків зодіакуСтрілець (23 листопада — 21 грудня)

Рік Свині для Стрільців обіцяє бути багатим на події, пригоди та на приємні знайомства.

Приємні знайомства почнуться прямо з першої половини року. Тому представникам цього знаку слід в рік Свині чудово виглядати, балувати себе обновами і при всякому зручному випадку займатися своїм здоров’ям – навантаження будуть, хоч і приємні, але неабиякі.

Цікаві події стануть розгортатися ближче до літа. Весняно – літні місяці будуть настільки насиченими, що фінанси можуть цього не витримати. Тому Стрільцям не варто розкидатися грошима, але і скупердяем бути не гідно. Золота середина – ось, про що необхідно пам’ятати.

З роботою можуть виникнути деякі ускладнення, якщо гулящий Стрілець не зуміє вчасно зупинитися. Сильно рватися вгору по кар’єрних сходах теж в цьому році навряд чи вийде. Якщо кар’єра піде в гору, то не раніше двох останніх місяців року.

Читайте також:  Зимові олімпійські ігри 2018 року. Де будуть проходити

Зате можливі пригоди, які трапляються далеко не кожен день – зйомка на ТБ, великий виграш, запрошення в подорож або інші приємності. Дуже важливо, щоб у вирі подій не «знесло голову», щоб родина, близькі та друзі залишалися головним пріоритетом.

Поменше б свині вас любили

Жартівливий гороскоп на 2019 рік для всіх знаків зодіакуКозеріг (22 грудня — 20 січня)

Козероги – улюбленці Свині. Вона настільки ревно ставиться до цього знаку, що у Козерогів в 2019 році можуть виникнути складності в любовних відносинах. На цьому фронті козерожки будуть терпіти впевнений крах. Не варто впадати у відчай, у наступному році це пошкодиться з лишком. Зате сімейні представники цього знака будуть надійно прив’язані до домашнього вогнища, а в незаміжніх і неодружених Козерогів з’явиться більше часу для навчання і роботи.

Так як на любовному фронті все одно нічого не очікується, саме час зайнятися своїм здоров’ям. Підлікувати все, що тривожить, болить і турбує краще всього відразу на початку року. Дуже вітаються і заняття спортом. Легка атлетика, альпінізм, акробатика і просто гімнастика зможуть по – справжньому захопити. Якщо Козеріг рішуче відкине лінь, то він зможе навіть домогтися серйозних результатів у цих видах спорту.

Дуже корисно буде зайнятися своїм харчуванням – в цьому році дієти будуть переноситися не складно, а перехід від тортиків до знежиреним салатів виявиться не таким болісним.

У роботі і фінансових питаннях буде стійке благополуччя. Правда, будуть ситуації, коли, здається, що нічого не зростається, плани руйнуються, а обставини налаштовані проти тебе. Це не так. Просто турботлива Свиня уберігає свого улюбленця від серйозних втрат і необдуманих вчинків.

Свобода Водоліям

Жартівливий гороскоп на 2019 рік для всіх знаків зодіакуВодолій (21 січня — 20 лютого)

До Водолія ставлення у Свині насторожене. Вона не знає, куди і що виллє цей знак в останній момент. Тому, особливої захисту від господині року цього знаку очікувати не варто. Однак, і свинства не очікується. В цьому році все залежить від самого Водолія. Добре вже те, що ніхто не буде йому заважати, і цим неодмінно потрібно скористатися.

Правда, сам знак буде відчувати себе таким бездоглядним, що дозволить собі розгойдуватися цілих півроку. Постсвятковий синдром, весняне загострення – все це сильно розбалує Водолія, і результати можуть позначитися досить швидко. Якщо цей знак води не почне брати себе в руки прямо з першого місяця, то жартівливий прогноз на 2019 рік може стати для нього зовсім неабияким. Почне тріщати по швах сімейний бюджет, є ризик отримати серйозні борги, невигідні кредити, почнуться сварки з близькими і друзями.

Однак, Водолій вміє працювати. У найкоротші терміни він зможе надолужити згаяне і навіть серйозно просунутися по службових сходах. Правда, в цьому випадку ніхто не застрахований від нервових зривів і сивих кучерів.

Будинки Водолії зможуть уникнути скандалів, якщо не будуть прагнути до своєму чотириногому другу – дивану, а почнуть проводити час у театрах, на виставках, на прогулянках. Зрозуміло, якщо це будуть спільні сімейні виходи.

І риба, і м’ясо

Жартівливий гороскоп на 2019 рік для всіх знаків зодіакуРиби (21 лютого -20 березня)

До Риб у Свині двояке ставлення. Грайливими, блискучими, выпрыгивающими з води приємно милуватися рибками. Але млява, що пливе за течією і непримітна рибка викликає у свині тільки один інтерес – гастрономічний. Тому в 2019 році у Риб просто немає вибору – їм належить бути тільки яскравими, активними та ініціативними. Їм належить стати і рибою і м’ясом. Тоді все вийде.

На роботі ініціатива буде не тільки підтримувати, але і принесе відчутне просування в кар’єрі. А, отже, і фінансове становище суттєво покращиться.

Активну поведінку Риб привнесе нові нотки і у відносинах з друзями, близькими.

Особливо успішними будуть рибки прояву творчих здібностей. У цьому році потрібно пробувати себе в таких напрямках, які були невідомі. Цілком можливо, що виявляться приховані таланти. Варто спробувати себе в живописі, в рукоділлі, в музичному напрямку. Правда, в співі особливих результатів Рибам досягти непросто, але в грі на музичних інструментах успіх цілком імовірний.

В останні – зимові місяці року у Риб можливий спад активності. Може позначитися незвична енергійність. Не слід давати собі послаблення – воно загрожує крахом. Не можна забувати – Свиня їсть і морожену рибу.

Дивіться відео про вплив знака зодіаку на азартність і удачу в грі:

Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2020-2021