Яку новорічну вибрати схему для вишивання хрестиком?

На будь-яке свято всі хочуть зробити приємне для рідних та коханих.

Ті, хто вміє вишивати, знаходять новорічні схеми вишивки хрестиком і роблять різні сувеніри, наприклад картинки, чобітки, серветки, сумки, мішечки.

Зміст

 • 1 Що можна зробити власноруч?
 • 2 Як зробити оригінальну прикрасу для ялинки?

Що можна зробити власноруч?

Сьогодні прикрашати будинок до Нового року прийнято в західному стилі, який передбачає святкове оздоблення всієї квартири. Тобто не тільки ставлять ялинку, але і використовують різні мініатюри (мають форму прапорців), які вішають на вхідні двері або стіни. На них присутня новорічна тематика, наприклад сніговики, ялинки, Дід Мороз та ін.

Ще однією з традицій Заходу стало таке прикраса, як чобіток чи іграшки (фото 1). Ними прикрашають камін, комод, шафа. Ці мініатюрні прикраси радують не лише малечу, але й дорослих, піднімають і так святковий настрій.

Яку новорічну вибрати схему для вишивання хрестиком?

Фото 1. Іграшки з вишивкою.

Розглянемо, як зробити самостійно. Для цього можна придбати в спеціалізованому магазині набір, куди входить все необхідне. Але в цілях економії підбирають новорічні мотиви самостійно, за якими легко проводиться вишивка хрестиком або гладдю.

Розглянемо, як самим зробити чобітки:

 • зі сніговиком;
 • з ведмежам (фото 2);
 • з Дідом Морозом (фото 3);
 • червоний;
 • мініатюрний (фото 4).

Підібравши схеми для вишивання, можна зробити чудовий подарунок рідним. А зроблений власноруч, він буде довгі роки нагадувати не тільки про гарно і весело проведене свято, але і про теплі і любові, які відчувають по відношенню до близьких людей.

Як зробити оригінальну прикрасу для ялинки?

Всі хочуть мати казкову красуню і в кращому випадку купують готові кулі, гірлянди. Але, включивши фантазію, можна створити прикраси самостійно.

Читайте також:
В яких кольорах зустрічаємо Новий рік 2019

На початку визначаються з типом іграшок і фігурок, тобто тим, якими вони будуть:

 • двосторонніми;
 • вишитими.

Яку новорічну вибрати схему для вишивання хрестиком?

Фото 2-6. Варіанти вишивки.

Для створення шедеврів застосовується вишивка хрестом на новорічну тематику. Для таких іграшок використовують пластикову канву, яка може добре тримати форму. Також з неї легко вирізають фігурки, причому їх форма і розмір залежать від переваг і смаку рукодільниці.

Таким чином, можна зробити самостійно кульки, на яких присутня красива вишивка хрестом, листівки, мініатюри та ін.

Розглянемо процес їх виготовлення:

 • спочатку роблять заготівлю для кульки;
 • вишивають обраний візерунок по канві;
 • обшивають бэкстичем;
 • картинку збирають в кульку;
 • затягують і при потребі набивають синтепоном;
 • також кульку можна зшити, застосувавши техніку бискорню (фото 5).

Щоб зробити мініатюру до Нового року, можна застосувати будь-які схеми з цієї тематики. Наприклад, на вишивці може бути зображений Дід Мороз, Снігуронька, пейзаж, ялинка, зайчики та ін Всі вони повинні бути виконані нитками яскравих кольорів.

Найчастіше новорічні мотиви починають вишивати з середини малюнка. Але краще, якщо закінчують роботу з темними кольорами і після цього поступово переходять на світлі відтінки. У цьому випадку нитки в процесі створення мініатюри не затрутся і не забрудняться.

Ще до Нового року для друзів або близьких людей можна зробити красиві вишиті листівки. Ці сувеніри порадують будь-якого, так як вони не тільки яскраві і зі святковою тематикою, але і оригінальні (фото 6).

Така вишивка до Нового року не займає багато часу, також листівки не потребують додаткового оздоблення. При бажанні на них пишуть поздоровлення.

Сувеніри можна зробити і двосторонніми. Для цього вишивають з обох сторін прапорця або листівки мініатюри. Будь-яке ваше оригінальне рішення обрадує друзів, близьких і коханого.

Читайте також:
Mercedes GLS 2019 | фото, ціна, характеристика

Адже для них важлива увага і тепло, які вони відчують від виконаної роботи. Але якщо не вміють вишивати, тоді здобувають уже готові подарунки.

Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2020-2021