Якими будуть діти, народжені в 2019 році

Кожному році східний гороскоп приписує певні властивості та події, що трактуються згідно з типовим рисам тварини-тотема. Правда, характер керуючого звіра змінюється кожні 12 років циклу – в залежності від того, який стихії він належить. Виходячи з такої, на перший погляд, заплутаної системи, 2019-й рік буде проходити під заступництвом Жовтої Свині.

Колір у даному випадку означає стихію землі. Всього стихій у китайському гороскопі 5, і кожна по-своєму змінює символ року. Так Дерев’яна Свиня має пробивним характером, немов деревце, прорастающее з тріщини в асфальті. Металева відрізняється умінням заробляти, а Водна здатна бачити людей наскрізь – як дно через прозору товщу води.

Кабан, підкоряється стихії вогню – втілення затишку і хранитель домашнього вогнища. І, нарешті, Земляний Кабан – щедрий та привітний, як і родюча земля.

У наступному році управляти подіями випало саме Земляний Свині, а це означає, що всіх чекає рясний і насичений рік. Хтось вже живе в очікуванні небачених щедрот – і правильно. Ну а для кого-то майбутні 12 місяців стануть самими хвилюючими в життя, адже у вашій родині ось-ось з’явиться маленьке диво – ваш малюк.

Астрологи вважають, що в 2019 році нас чекає хвиля babyboom-а, і поповнення варто чекати багатьом сім’ям. Причому, як тим, хто давно хоче дитини, так і тим, для кого звістка про вагітність стане повною несподіванкою. Але абсолютно всім батькам буде цікаво дізнатися характеристику по місяцях, які ж вони – діти, народжені в 2019 році.

Знання основних рис і схильностей малюка дуже важливо в подальшому розвитку вашого чада. Тварина-покровитель дарує йому певний набір талантів, здібностей та особливостей.

Володіючи цією інформацією, ви зможете підібрати найкращі методики виховання, вибрати цікаві та корисні хобі, займатися якими дитина буде із задоволенням. А головне, ви з легкістю знайдете спільну мову з підростаючим поколінням.

Читайте також:
Гороскоп на 2019 рік для Тільця

Зміст:

  • Загальна характеристика

  • Навчання дітей народжених у рік Свині

  • Дружба і відносини з однолітками

  • Здоров’я дітей народжених у 2019 році

  • Які хобі та професії вибрати?

  • Відео-гороскоп

Загальна характеристика

Якими будуть діти, народжені в 2019 році

Діти, що з’явилися на світ у рік Свині – життєрадісні і сонячні, незалежно від свого знаку Зодіаку. З перших днів їх життя всі навколишні починають тягнутися до них, немов заворожені, й така всезагальна любов буде оточувати дитину постійно, в будь-якому віці.

Вже з пелюшок малюк почне проявляти цікавість до всього навколо і буде намагатися взяти участь у всіх подіях. Йому потрібно постійну увагу, і, незважаючи на сором, маленький Кабанчик будь-якими можливими способами домагатися цього. Підростаючи, діти цього знаку стануть прекрасними слухачами і навіть співрозмовниками для дорослих.

Завдяки своєму вмінню помічати деталі, вони здивують старших друзів або родичів своєї зовсім недитячою проникливістю і широтою знань. З раннього віку, народжений у рік Свині, побудує свої принципи, порушувати які надалі не стане ні за яких обставин. Так що, батькам краще уважно поставитися до думки і звичок дитини – багато з них залишаться з ним на довгі роки.

Якими будуть діти, народжені в 2019 році

Юні свинки відрізняються щедрістю, і навряд чи спробують ховати останню цукерку в затишний куточок. Вони поділяться «трофеєм» з усією родиною, але по-дитячому ради, якщо частування дістанеться їм цілком. Ці діти люблять похвалу, їм важливо відчувати себе оціненими, потрібними і коханими.

Відчуваючи хоча б мінімальну підтримку, вони з радістю будуть допомагати по господарству і відповідально підходити до своїх обов’язків. Якщо ж за виконану роботу Кабанчик не отримає заохочення (матеріального чи усного), він засмутиться, аж до того, що колись улюблене заняття, наприклад, миття посуду, стане для нього ненависним.

до змісту ↑

Навчання дітей народжених у рік Свині

Якими будуть діти, народжені в 2019 році

Малюки, народжені під знаком Свині, люблять вчитися і пізнавати світ. З іншого боку, це вкрай неусидчивая особистість, і варто дитині втратити інтерес, як всі старанність немов вітром здуває. З-за цього, знання часто залишаються поверховими, хоча й великими. Тобто, він може знати столиці всіх держав, але знайти на карті хоч одне з них буде для дитини важко.

Якщо батьки хочуть дати дитині глибокі та ґрунтовні знання, варто найняти репетитора або самим займатися з малюком, підносячи матеріал максимально захоплююче – з інтерактивами, іграми, конкурсами. Крім того, діти 2019-го року, відносяться до стихії землі, і зовсім самі ледачі і пасивні з усіх Свинок, а значить, доведеться постаратися, щоб зацікавити такого лежень.

У старших класах та в інституті ці підлітки вже розуміють, що апатія – їх головний ворог. Вони намагатимуться подолати природну лінь, щоб з часом вибитися в люди, але час від часу, вони будуть потребувати пряник, і батіг. Тому самостійне плавання у доросле життя повинно контролюватися старшими. Тільки так молодий Кабан досягне благополуччя і успіху.

до змісту ↑

Дружба і відносини з однолітками

Якими будуть діти, народжені в 2019 році

Маленькі Свинки – дружелюбні і товариські. Найчастіше вони досить мовчазні, але компанію люблять, і без праці заводять собі друзів. Не малу роль у цьому відіграє їх чесність і благородство. Це самий неконфліктний знак східного гороскопу. Втім, батькам не раз доведеться визволяти малюка з бійки, як сина, так і доньку.

Все тому, що вони не зазнають несправедливості, і при необхідності, обов’язково стануть на захист слабкого товариша. У дорослому житті, особливо в період юнацького максималізму, діти цього року можуть нажити собі проблем, як раз через неприйняття лицемірства і брехні.

Зіткнення з реальним світом, де сьогодні править безчестя, корупція і святенництво, буде для них дуже болісно. Але, незважаючи на суперечливу юність, молоді Свинки не втратять свого миролюбності і доброзичливості, і тільки зміцнять бажання допомагати слабким, займатися благодійністю і волонтерством.

до змісту ↑

Здоров’я дітей народжених у 2019 році

Якими будуть діти, народжені в 2019 році

Тригером для хвороб у малюків-Свинок завжди є відсутність уваги та самотність. Вони самостійні фізично – що стосується розігріти поїсти або одягнутися, але абсолютно безпорадні емоційно.

Наприклад, якщо батьки не подзвонять першокласнику, який повернувся після школи в порожню квартиру, вже у той же вечір дитина може занемочь. У більш свідомому віці, діти почнуть заїдати свої психологічні проблеми, швидко втрачаючи почуття міри. Звідси проблеми з вагою, травною системою і обміном речовин.

Крім того, це люди розумової праці, а значить, частіше ведуть малорухливий, сидячий спосіб життя. З ранніх років треба прищеплювати дитині любов до піших прогулянок, велосипед, плавання, тенісу, і т. п., щоб спортивна активність стала одним з основоположних життєвих принципів.

до змісту ↑

Які хобі та професії вибрати?

Якими будуть діти, народжені в 2019 році

Кабанчика з самого дитинства можна «підштовхувати» до вибору професії. Вибрати напрям він повинен сам, але після цього варто спрямовувати його на курси, майстер-класи, гуртки та секції.

З народжених у 2019-му, виходять методичні лікарі, уважні до деталей юристи, відповідальні соціальні працівники. Свинку може зацікавити робота кухарем, і, можете бути впевнені, що звання шефа – лише питання часу.

Дітям 2019-го подобається робота, пов’язана з урахуванням дрібниць, скрупульозністю, тобто ті сфери, де вони зможуть застосовувати своє вміння збирати безліч фактів (інгредієнтів, симптомів) у єдину цілісну картину. Головне-допомогти дитині відразу знайти свою нішу і зробити все необхідне, щоб не пропав інтерес.

до змісту ↑

Відео-гороскоп

Стаття написана спеціально для сайту “2019 рік Свині

Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2020-2021