Яким буде iPhone в 2021 році: коли вийде і скільки буде коштувати

Шанувальники компанії Apple задаються питанням про те, яким буде iPhone в 2021 році. Вихід новинки немає сумнівів, але що нам зможе запропонувати компанія майбутнім покупцям, щоб не тільки тримати пік популярності, але ще й збільшити кількість продажів. Компанія Apple вміє дивувати своїми розробками, тому в 2021 році планується випуск нового смартфона, який отримає умовну назву iPhone 13 Pro. Його головною особливістю буде перехід на бездротові технології, але про все по порядку.

Коротко про історію виникнення iPhone

Популярність компанія Apple отримала за рахунок випуску iPod, який з 2005 по 2007 рік мав пікову популярність, і приносив максимальний прибуток. З 2005 року в компанії задумалися про випуск смартфона, разрабатывавшегося на базі iPod.

Яким буде iPhone в 2021 році: коли вийде і скільки буде коштувати

Мало хто знає, що нинішні Айфони могли називатися «Purple», якби перший проект, запропонований в компанії, був затверджений Стівом Джобсом. Не був реалізований у життя смартфон Purple по причині того, що розробка являла собою iPod, який мав функцію телефону. Набір номера телефону і вводить букв, виконувався за допомогою шайби, що викликало значні незручності. У компанії це розуміли, тому з метою запобігання провалу, був розроблений новий проект, що отримав назву «iPhone» з сенсорним дисплеєм.

Випуск Айфонів стартував в 2007 році, і за цей проміжок часу смартфони отримали величезну популярність у всьому світі, яка з кожним роком лише посилюється. Щоб і далі утримувати пік популярності, в компанії продовжують працювати над розробкою нових флагманських моделей. Саме тому на 2021 рік запланований вихід новинки, причому не однією. Що буде з Айфонами, чим він буде відрізнятися, і, найголовніше, скільки буде коштувати, розглянемо детально.

Який процесор буде в iPhone 2021 року

Не секрет, що Айфони оснащуються процесорами від компанії TSMC. У 2020 році в компанії заявили про перехід на 5-нм технології. Яка перевага буде для користувачів при впровадженні сучасних технологій в мобільні пристрої? Насамперед, 5-нанометрові процесори будуть відрізнятися енергоефективністю, що позначиться на часі автономної роботи смартфона. Є ймовірність того, що за рахунок збільшення енергоефективності, в компанії буде затверджений варіант майбутнього смартфона, який стане ще тонше. Це позначиться на зниженні ємності акумулятора.

Читайте також:  Рамадан в 2019 році: точна дата настання і завершення посту

З двох варіантів потрібно вибрати один — небудь це буде новий смартфон, який збереже габарити (зокрема товщину), і при цьому збільшиться час автономного функціонування, або ж він зменшиться в розмірах. При цьому час роботи в автономному режимі збережеться або навіть знизиться.

Це цікаво! Сучасні смартфони базуються на 10-нанометрових процесорів.

Останні новини про майбутню новинку

Яким буде iPhone в 2021 році: коли вийде і скільки буде коштувати

Поки всі з нетерпінням очікують 2021 року, шанувальники збирають інформацію частинами, щоб мати уявлення про те, яким буде новий iPhone. Згідно останніх новин, новинка від «яблучної» компанії обзаведеться трьома новими камерами, які працюють на окремих модулях.

Найбільша проблема сучасних Айфонів в тому, що при їх падінні, відбувається розбивання скла. Використання чохлів збільшує ступінь захисту, але при цьому доводиться жертвувати дизайном. Саме тому очікується, що новинка отримає наступні переваги:

  1. Новий дисплей, який буде не піддається механічному впливу. Кажучи іншими словами, розбити екрану айфон буде важко. Щоб досягти такої підвищеної стійкості дисплея, буде використана технологія під назвою «Gorilla Glass 6». Особливість її в тому, що екран буде витримувати удари при падінні телефону з 1,5-метрової висоти.
  2. Гнучка конструкція — це ще одне нововведення, яке, можливо, буде реалізовано на смартфонах iPhone 2021 року. Така технологія сьогодні розробляється в компанії Samsung, але не виключено, що її використовують інженера компанії Apple.
  3. Безрамковий дизайн — сучасна тенденція, яка неодмінно буде реалізована в новинці 2021 року.
  4. Технологія Face ID Touch ID. Виробництвом ультразвукового дактилоскопічного сканера буде займатися компанія Qualcomm, яка має великий досвід у розробці подэкранных датчиків. Труднощі в тому, що при розробці сформувалася нова проблема — сканер має велику товщину і високі показники енергоспоживання.

Впровадження нових технологій неодмінно відіб’ється на вартості новинок. Хоча Айфони є одними з найбільш дорогих гаджетів, але це не знижує їх популярності, і з кожним роком попит тільки збільшується. Актуальним буде новий iPhone з цілим переліком нововведень, можна робити висновки вже сьогодні. Говорити про ціну (навіть орієнтовної) поки ще дуже рано. Подешевшають новинки або навпаки, будуть коштувати ще більше, можна тільки здогадуватися. Ясно одне, що впровадження нових технологій неодмінно потягне за собою збільшення вартості нового Айфона.

Читайте також:  Агротуризм в 2019 році. Еко ферми

iPhone без роз’ємів — наскільки це реально

У 2021 році очікується вихід нового Айфона, головна фішка — це відсутність роз’ємів. Новий гаджет буде кращим серед всіх поколінь, так як планується впровадити максимум технологій, що сприяють поліпшенню продуктивності пристрою. Що означає відсутність роз’ємів, і наскільки це реально?

Яким буде iPhone в 2021 році: коли вийде і скільки буде коштувати

У компанії прагнуть перейти на бездротові технології. Це означає, що наступний iPhone 2021 року не буде мати будь-яких роз’ємів для підключення зарядних пристроїв та іншої гарнітури. Ця інформація не є офіційною, а лише припущення аналітика Мін-Чіо Куо, який протягом багатьох років дає максимально точні прогнози про компанії Apple.

Роз’єм Lightning, який використовується на Айфонах з 2012 року, в новинці буде відсутній, що буде досягатися за рахунок застосування безразъемной технології. Не буде використовуватися і новий роз’єм USB-C, так як компанія відразу вирішила переступити цей етап, і випробувати ефективність бездротових технологій.

Це цікаво! У 2021 році очікується вихід чотирьох новинок, але тільки в одній з них буде втілена бездротова технологія.

Touch ID Face ID новий Айфон

Впровадження в новинку двох датчиків, що працюють за принципом біометричних технологій, пояснюється їх популярністю. Смартфони під управлінням Android від різноманітних виробників вже давно поєднують в собі комбінують датчики, тому рішення про оснащення «яблучної» новинки сучасними опціями цілком зрозуміло.

У технології Face ID є недоліки, головним з яких є дотримання умов. Це необхідно для того, щоб опція розпізнавання особи працювала коректно. До такого умові відноситься утримування пристрою на відстані 30-50 см від особи, а також необхідність дивитися на дисплей під певним кутом. Отримає нова модель позитивні відгуки за рахунок впровадження технології Face ID Touch ID, поки складно спрогнозувати.

Коли і скільки новинок iPhone вийде у 2021 році

Презентація нової моделі 2021 року відбудеться не раніше закінчення 2020 року. До 2021 року планується випустити цілих 4 новинки iPhone, дві з яких вийдуть навесні, а ще дві — восени. Навесні вийде безпосередній приймач сучасного iPhone SE, особливістю якого буде безрамковий дизайн і відсутність системи Face ID — розпізнавання особи. Замість цього гаджет буде оснащений технологією Touch ID, вмонтованою в кнопку включення. Він буде називатися iPhone SE 2 Plus. Ще смартфон позбудеться кнопки «Додому», і буде випускатися з розміром діагоналі або 5,5 6,1 дюйм. Такими нововведеннями здивувати шанувальників не вдасться, тому на осінь намічається справжній технологічний вибух.

Читайте також:  Якого числа Успенський піст в 2019 році

Яким буде iPhone в 2021 році: коли вийде і скільки буде коштувати

Найочікуваніший гаджет iPhone 2021 року вийде восени. Дата виходу в Росії не відома, але швидше за все, це станеться ближче до нового 2022 році. Відсутність провідної технології — це основна перевага майбутньої новинки. Адже реалізувати бездротову зарядку акумулятора в компанії хотіли ще на моделі iPhone X, але цьому завадило (у підсумку ця модель вважається однією з найбільш невдалих).

Хв-Чіо Куо вже протягом багатьох років дає точні прогнози на вихід новинок від компанії Apple, тому сьогодні немає причини не вірити його словам. Можливо, аналітик помилиться, але поки в компанії не роблять офіційних заяв, шанувальникам залишається тільки збирати інформацію з достовірних джерел.

Скільки буде коштувати нова модель

Коли вийде новий гаджет від Apple в 2021 році, поки точна дата не відома. Перші дві новинки надійдуть у продаж не раніше весни 2021 року, а найбільш очікуваний iPhone планується випустити до кінця того ж року. Скільки будуть коштувати пристрою, також поки складно прогнозувати. Адже все залежить від кількості нововведень, які будуть втілені в гаджети. Якщо сучасні пристрої коштують в районі 1000 доларів, то сміливо можна прогнозувати, що майбутній безразъемный умовний iPhone 13 з протиударним екраном обійдеться майбутнім власникам за ціною не менше 1,5 тисячі доларів.

Чи варто купувати новий Айфон — все залежить від прихильності до компанії Apple. Впровадження нових технологій — це завжди було головним фактором успіху. Варто побажати процвітання компанії і ще більше змін, які будуть корисні для сучасних користувачів.

Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2020-2021