Як зустріти Новий рік з дітьми 2021

Як зустріти Новий рік з дітьми 2021

Коли в сім’ї є дитина, підготовка до Нового року та його святкування крутяться навколо маленького любителя сюрпризів і чудес.

Для початку варто пояснити дитині, що подарунки не треба випрошувати у батьків, а написати листа Дідові Морозу. Дитина займеться справою і навчиться красиво викладати свої бажання, що допоможе йому в майбутньому при написанні творів.

Після листів Діду Морозу можна зробити гірлянди з кольорового паперу. Яке дитина відчуває щастя, коли усвідомлює, що він сам прикрасив будинок, не передати словами.

З паперу легко і весело майструвати ліхтарики і ялинкові іграшки, тварин і людей. Можна використовувати й інші підручні засоби — наприклад, м’які іграшки, які вішають на ялинку на гачках з скріпок, шматочки різнобарвної тканини, які будуть виконувати роль кольорових позначок, баночки з-під дитячого харчування, які можна розфарбувати гуашшю і перетворювати в свічники.

Купуючи квитки на дитячі ялинки та кіносеанси, не перестарайтеся. Чим більше у дитини таких заходів, тим швидше вони йому набридають. Між тим, корисно, користуючись нагодою, зводити дитину на каток або на балет «Лускунчик».

І, нарешті, поясніть, що Новий рік — самий добрий свято. Нехай діти візьмуть невеликі сувеніри та привітають друзів, випадкових перехожих, самотню сусідку.

Читайте також:
День матері в 2018 році. Якого числа в Росії
Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2020-2021