Як загадати бажання на Новий рік 2021, щоб воно збулося

Багато дорослі навіть собі не хочуть зізнаватися, що іноді поводяться немов діти. Проте саме таку поведінку потрібно в переддень Нового року. Дитячий довірливий настрій відмінно підходить до цієї чарівної святкової атмосфери. Тому навіть дорослі намагаються дізнатися як загадати бажання на Новий рік 2021 так, щоб воно збулося в самому справі. Іноді корисно зробити «загадывательный» ритуал для настрою, здивувавшись в майбутньому, що мрія таки здійснилася.

Різноманітність новорічних ритуалів для виконання бажань

У світі існує величезна кількість традицій зустрічі Нового року. На основі цих традицій з’являються і різні способи загадування бажань. При цьому в одній і тій же країні може бути кілька способів для святкового висловлювання своїх хотінь. Одночасно з цим ніхто не забороняє використовувати не тільки «місцеві» і звичні варіанти, але й обряди з інших культур. Важливо лише пам’ятати про рідне законодавство, стежачи щоб вибрані способи не порушували КоАП РФ.

Як загадати бажання на Новий рік 2021, щоб воно збулося

Зокрема, італійська традиція викидати старі речі у вікно в Росії може бути сприйнята як хуліганства або бешкету. У будь-якому випадку, слід просто вдумливо підходити до вибору відповідного способу, до того ж варіантом безліч.

Найбільш часто використовують такі шляхи отримання загадываемого:

 1. Створення дощок візуалізації.
 2. Обряди, що залучають гроші.
 3. Отримання потрібного по знаку зодіаку.
 4. Написання листів і блокнотів бажань.
 5. Ритуал з папірцем і шампанським/іншим напоєм.
 6. Проведення дій, залучають або зміцнюють любов.

При цьому якісь варіанти вже мають єдину форму, інші ж можуть включати в себе відразу кілька подібних або відмінних способів «магічних впливів». Причому справа навіть не в новорічному чарівність, а в самій енергетиці людини.

Увага! Можна не пам’ятати точно як правильно проводити певний ритуал з загадыванию бажання, але силою віри в його виконання компенсувати якісь неточності. Однак і точний ритуал при відсутності віри здатний допомогти здійснити мрію, хоча в цьому випадку помилок бути не повинно.

При цьому існують універсальні обряди і ритуали, спрямовані виключно на конкретну сферу життя. Якщо ж єдине бажання, то можна провести кілька «чарівних» дій одного характеру, почавши з загального обряду, пізніше додавши і більше вузькоспрямовані способи.

Дієвий ритуал з папірцем та шампанським

Навряд чи можна знайти жителя Росії, який не знає про найпоширеніший спосіб новорічного обряду на виконання бажань. Його використовують і дорослі, і діти, хоча останні не використовують для цього шампанське. Це пов’язано з тим, що спосіб досить цікавий, але не надто складний. До того ж його популярність обумовлюється значимістю свята, т. к. в інший час такий варіант «магічних впливів» не можна здійснити, адже мова йде про перші миті нового року.

Як загадати бажання на Новий рік 2021, щоб воно збулося

Алгоритм дій простий:

 1. Завчасно готується маленький шматочок чистого паперу, бажано тонкою.
 2. Як писального інструменту потрібен простий олівець або харчової маркер. Використання ручок варто по можливості уникати.
 3. Попередньо подумки формулюється саме бажання.
 4. Папір, олівець і запальничка/сірники розташовуються поруч з порожнім келихом/склянкою.
 5. Після початку бою курантів потрібно роздрукувати нову пляшку напою (шампанське, вино, тов).
 6. У келих/бокал наливається трохи напою.
 7. Швидко пишеться бажання і підпалюється листок з ним.
 8. Попіл приймає в келих.
 9. Напій з попелом випивається до того, як перестануть бити куранти.
Читайте також:  Новинки Хюндай (Hyundai) 2019 модельного року

Окремо варто підкреслити важливість попереднього вибору бажання. Часто у людини безліч мрій і він не може швидко в момент бою курантів визначитися з найбільш значущим. Тому потрібно заздалегідь вирішити яке бажання він буде писати на папірці. При цьому ніхто не заважає використовувати і інші новорічні обряди для виконання інших «хотілок».

Увага! Багато хто забуває, що бажання треба писати в стверджувальній або вже подячною формі. Варіанти щоб «не було боргів» або «хлопці не кидали» не підходять, т. к. містити негативну частку «не». Краще написати про збільшення заробітків або зростання привабливості у чоловіків. Також можна як би вже дякувати за сповнене бажання в дусі «спасибі за те, що я купую квартиру».

Потрібно ще й приділити увагу стислості формулювання свого хотіння — довга фраза вимагає більше часу на написання і збільшує розмір самої папірці, яка повинна швидко згоріти, так і попелу теж буде багато, адже його треба змішати з напоєм і випити. Тому потрібно заздалегідь підібрати позитивне або подячний висловлювання.

Це дуже поширений спосіб загадувати бажання на Новий рік. Однак щоб воно збулося, потрібно врахувати всі чинники і дотримати ритуал в деталях. Природно, бажано щиро вірити в силу новорічної ночі. Тоді навіть сама психіка людини стане на бік його мрії, допомагаючи протягом року приймати рішення, що сприяють виконання загаданого.

Новорічні обряди для грошових бажань

 

Багато хто відзначає, що матеріальні бажання, загадувати в роки Бика в одних виконуються понад норми, а інші так і залишаються ні з чим. Це пов’язано з наявністю працелюбності у характерах людей — той, що старанно працює, той і отримує виражену фінансову подяку, приумноженную покровителям року. Ледарям в рік Бика чекати бонусів не варто.

У будь-якому випадку спробувати загадати собі достаток можна. До того ж існує кілька способів з різних культур. Іноді трапляються варіанти, що не дозволяють використовувати одноразово інші способи. При цьому є й ті, які можна поєднувати. Людині потрібно лише вирішити, який із чарівних дій вибрати.

Найбільш поширені такі:

 1. Іспанська виноградний метод.
  Під бій курантів потрібно з’їсти 12 виноградин, загадуючи бажання, присвячене фінансової удачі, залученню грошей і багатства в цілому. Доїсти їх потрібно до кінця бою годинника, не встигнувши виплюнути всі кісточки. В якості хитрощі пропонують купувати виноград сортів кишмиш, не містять кісточок. Однак навіть самі іспанці не знають, чи буде тоді метод залучати достаток.
 2. Щедрий ритуал.
  Потрібно завчасно підготувати невеликі подарунки, наприклад, солодощі, фрукти, сувенірчики. Презентів повинно бути стільки, скільки в двох останніх цифрах наступаючого року, тобто в 2021 це буде 21. Отже, потрібно 21 подарунок. Під бій курантів потрібно загадати бажання, пов’язане з матеріальною сферою, а потім піти на вулицю, роздавати людям презенти. У цей момент важливо бажати їм грошового достатку або фінансових успіхів, виграшу в лотерею або чогось іншого, пов’язаного з матеріальною сферою.
 3. Чарівна скарбничка.
  Необхідно заздалегідь купити коробку або шкатулку зеленого, фіолетового або винного кольору. У новорічну ніч туди треба покласти велику купюру і не витрачати її весь рік, регулярно додаючи туди паперові гроші або монети. Чим більше буде грошей в шкатулці, тим вдаліше стане наступний рік.
Читайте також:  Mitsubishi Lancer X 2018 року вся інформація і фото

Як виконати мрії про кохання Новий рік

Для багатьох людей у новорічну ніч важливо лише одне — вони хочуть щоб здійснилося їхнє бажання про кохання. Такі бажання можна загадувати з використанням універсальних ритуалів, хоча дехто саме любовні способи. У ряду осіб саме любовні варіанти краще працюють.

Як загадати бажання на Новий рік 2021, щоб воно збулося

Можна використовувати такі варіанти:

 1. Мандаринове щастя.
  Цей спосіб підходить тим, хто зустрічає свято з потенційним супутником життя або вже з другою половинкою. Щоб у наступному році бути щасливою парою і купатися в любові, потрібно в останню хвилину грудня почистити мандаринку і з’їсти її на двох. Пропорції не важливі, хоча бажано з’їсти порівну. Проте якщо людина ще поки не партнер, а просто знайомий, то можна просто пригостити його часточкою мандаринки, піднісши її прямо до рота в останню хвилину року.
 2. Любовні дари.
  Потрібно вийти в новорічну ніч і подарувати людям своєї статі 12 маленьких подарунків. При цьому обов’язково щиро вголос побажати їм щастя і любові.
 3. Стрибок у любов.
  Цей чарівний ритуал підходить для різних бажань, але частіше його використовують у любовної «магії». Можна піднести обряд в якості розважального завдання. При цьому чим більше буде учасників, тим потужнішим виявиться посил бажаного у всесвіт. Потрібно в момент бою курантів стрибнути з дивана або стільця на підлогу, швидко подумки загадати бажання. Воно обов’язково має бути дуже коротким, щоб думка встигла промайнути, поки загадывающий в повітрі. Підійде щось на кшталт «хочу заміж», «потрібна любов», «дайте принца». Заради потужного розважального ефекту можна в кінці хором прокричати слоган Дому-2 про те, як всі щасливі. Сміх та іронія, суміщені з силою новорічної ночі стануть відмінним підсилювачем для швидкого виконання загаданого.

Дошки візуалізації, блокноти і банки бажань

Такий обряд більше підходить для кількох бажань. Це дозволяє направити чарівництво новорічної ночі в потрібне русло. Важливо лише пам’ятати, що список бажань повинен бути готовий завчасно. Варто нагадати, що просто написання бажаного в рік Бика не буде особливо ефективним, оскільки це тварина-покровитель допомагає тільки тим, що наполегливо йде до мети. Якщо записати всі свої бажання в блокнот або помістити зображення на дошку візуалізації, а потім докладати хоч би мінімальні зусилля, то покровитель року почне допомагати.

Як загадати бажання на Новий рік 2021, щоб воно збулося

Перелік способів широкий:

 1. Банку бажань.
  Цей варіант загадування безлічі бажань простий і дієвий. В останній тиждень або у святкову ніч до настання Нового року потрібно писати бажання, кидаючи їх у банку. Саму ємність можна красиво декорувати, а листочки для бажання вибрати оригінальні або тематичні. Для посилення ефекту можна додати блискітки, шматочки кольорової фольги і серпантин. Під бій курантів банку треба закрити, завдавши напис, що роздрукувати можна лише на початку наступного року.
 2. Блокнот подяки.
  Принцип цього ритуалу схожий на «Банку бажань» — різниця в тому, що мрія одна за одною пишеться в блокноті у вигляді слів подяки так, ніби все вже виповнилося. Бажано раз на квартал перегортати блокнот, дописуючи нову порцію подяк за вже реально виконані події.
 3. Урочистий список.
  Складнощі з виконанням обряду немає ніяких — всю новорічну ніч треба складати список потрібного і важливого. Робити це можна мимохідь у процесі святкового веселощів. Далі список перечитувати щомісячно, обводячи отримане. При цьому під час читання треба обов’язково дякувати за вже виконані пункти.
 4. Дошка візуалізації.
  Цей спосіб відомий всім шанувальникам фільму «Секрет» і йому подібних картин. Потрібно на картон або полотно приклеїти/прикріпити зображення своїх хотінь без обмеження їх кількості. Можна помістити в рамку або просто розташувати на стіні, щоб частіше бачити всі свої «хотілки». Спосіб працює і поза Нового року, але якщо скласти таку дошку в останній тиждень грудня, то її потужність збільшується в кілька разів.
 5. Лист Діду Морозу.
  Для цього ритуалу потрібно просто написати реальне паперовий лист Діду Морозу. У ньому треба викласти перелік своїх бажань, а також планованих добрих справ для інших людей. Також потрібно зазначити і те, що людина сам планує робити для виконання своїх мрій. Відправляти лист не треба — його слід час від часу перечитувати.
Читайте також:  Привітання з Водохрещем для бабусі у віршах

Спосіб з візуалізацією мрії працює і у випадку єдиного побажання. Зокрема, можна завчасно намалювати бажане на листку паперу, намагаючись вкладати силу свого «бажання» в зображення. Важлива не якість малюнка, а його загальна суть і потужний посил на обов’язкове виконання. Далі потрібно скрутити малюнок в трубочку, обв’язати червоним шнурком або стрічкою, капнувши на вузлик віск так, щоб він потрапив і на папір. Далі написати на воску свої ініціали і повісити на ялинку. У новорічну чи різдвяну ніч малюнок треба зняти і заховати в затишному куточку, не розгортаючи сувій.

Загадування бажань за знаком зодіаку

Як загадати бажання на Новий рік 2021, щоб воно збулося

Принцип обряду простий, потрібно лише знати свою заступницю стихію. Після цього необхідно звертатися до неї в момент прощення потрібного. Обряд працює в будь-який час року, але в останні дні грудня і в перших числах січня він особливо ефективний. Для його виконання потрібно знати стихію, характерну для свого знака зодіаку:

 1. Овен, Лев, Стрілець — вогонь.
 2. Рак, Скорпіон, Риби — вода.
 3. Діва, Телець, Козеріг — земля.
 4. Близнюки, Терези, Водолій — повітря.

Вогненним знакам потрібно розповісти про свою мрію палаючої свічі, каміна або багаття. Повітряним зодиакам прокричати вітрі або прошепотіти вентилятору. Водяним представникам потрібно відправити папірець із загаданою по річці або думати про це, дивлячись потік з крана. Земляним знаків потрібно звертатися до землі і рослинам, підійде і кімнатний квітка, але при цьому не можна забувати про догляд за ним.

Якщо заздалегідь дізнатися як загадати бажання на Новий рік 2021 так, щоб воно неодмінно настане, то можна виконати безліч своїх мрій. Потрібно лише завчасно визначитися зі всім спектром наявних ритуалів і з власними бажаннями.

Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2020-2021