Як вибрати штучну ялинку на Новий рік 2021

Як вибрати штучну ялинку на Новий рік 2021

Вибір штучної ялинки замість справжньої очевидний. У 2021 році вона стає ще більш актуальною.

По-перше, штучна ялинка прослужить не один рік. По-друге, у неї немає гострих голок і вона не осипається, тому її можна тривалий час не прибирати. А по-третє, ліси будуть ціліші, адже кожне деревце — це частина дорогоцінного лісу.

У продажу легко знайти безліч варіацій штучних новорічних красунь. Щоб вибрати ялинку на Новий рік 2021, потрібно розібратися в тонкощах. Деякі моделі мають розбірну конструкцію, і їх установка займає кілька хвилин, однак такі варіації вимагають багато місця для зберігання і мають, як правило, невеликі розміри. Розбірні ялинки складаються з декількох частин і можуть мати висоту до 5 метрів.

Як вибрати штучну ялинку на Новий рік 2021

Один з бюджетних варіантів — лесочная ялинка. Вона коштує недорого, дуже міцна, але не володіє особливою реалістичністю, а її голки злегка колються. Такі варіації не трансформуються під час зберігання, термін їх придатності становить від 5 до 10 років.

Як вибрати штучну ялинку на Новий рік 2021

Більш природні і зносостійкі моделі виготовляються з полівінілхлориду, тобто з пластику. Вони відрізняються м’якістю голок і яскравим кольором. Виглядають ялинки з полівінілхлориду набагато багатше, ніж волосінні. Вони ідеально підходять сім’ям з дітьми.

Як вибрати штучну ялинку на Новий рік 2021

Найдорожчі штучні ялинки виробляються з оптоволокна. Така конструкція володіє особливою привабливістю за рахунок сильного схожості з живим деревцем, але при цьому виробники прикрашають виріб спеціальною ниткою, вплетаемой в гілки, яка має світлодіодне підсвічування. Маленькі лампочки покривають деревце і при включенні в мережу радують яскравими вогнями. Завдяки цьому, не потрібна велика кількість новорічних прикрас.

Вибираючи новорічну штучну ялинку, потрібно простежити, щоб підставка, на якій вона буде стояти, була досить стійкою. Спробуйте нахилити виріб у бік, щоб упевнитися, що воно не впаде при найменшому нахилі.

Читайте також:
Гороскоп на 2019 рік за знаками Зодіаку від Хаяла Алекперова

Якщо квартира невелика, то краще придбати розбірну конструкцію, щоб після закінчення свят акуратно скласти в коробку і залишити до наступного року.

А для тих, хто любить аромат свіжої хвої, давно придумані спеціальні спреї та аромолампи. З їх допомогою з легкістю створюється святковий настрій.

Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2021-2022