Як вибирати ялинку на ялинкових базарах?

Ялинковий базар — це організоване місце для продажу ялинок. В кожній країні є звичай зустрічати й відзначати новорічні свята. А який Новий рік може бути без зеленої красуні з лісу, особливо якщо у вас є діти?

Саме для цього кожній взимку на вулицях міста з’являються місця, куди привозять ялини і сосни з лісу і продають. Найчастіше ялинкові базари приєднують до звичайних щоденних ринках і ярмарках, де скупчується велика кількість покупців.

Але є і маленькі ялинкові базари, які розташовуються всередині кварталу або посередині вулиці, де є вільне місце.

Зміст

  • 1 Плюси і мінуси ялинкових базарів
  • 2 Як вибрати ялинку

Плюси і мінуси ялинкових базарів

Як вибирати ялинку на ялинкових базарах?Величезним плюсом таких ялинкових базарів є те, що всім бажаючим придбати вічнозелене дерево не потрібно бігти в ліс з сокирою. А можна просто купити ялина за помірну ціну.

Головним мінусом буде те, що всі ці ялинкові базари після настання Нового року нікому не потрібні. І всі ці ялини і сосни будуть викинуті. Ще важливо враховувати, що продаж ялинок перед Новим роком — дуже прибутковий бізнес, тому що витрати будуть тільки на зруб дерева і перевезення до місця продажу, а все інше — прибуток.

Таким чином, ялинковий базар — рентабельне і економічно вигідну справу. Це є плюсом. А мінус — така робота сезонна, короткочасна, але як підробіток — відмінний варіант.

В залежності від регіону середня ціна за одну трирічну сосну напередодні новорічних свят коливається від 250 до 1000 рублів. Середня ціна за одну ялину або сосну — поняття відносне, тому що в середині грудня, коли ялинковий базар тільки набирає обертів, ціни на зелених красунь будуть кусатися.

Читайте також:
Качка, тушкована в соусі з чорносливу

Але, чим ближче Новий рік і Різдво, тим вартість буде нижче. Це пов’язане із зменшенням купівельної спроможності населення, адже після Нового року ялинки купувати вже ніхто не стане.

Тому ввечері 31 грудня можна купити ялинку будь-яких розмірів, а то і взагалі отримати безкоштовно. Таким чином, якщо ви хочете заощадити гроші, ялинку краще купувати пізніше. Пухнасту ялинку середнього розміру можна купити за 350-500 рублів.

Як вибрати ялинку

Головним критерієм у виборі ялинки служить ваш особистий смак. Як вибирати ялинку на ялинкових базарах?Деякі воліють маленьких зелених красунь, які можна прикрасити і поставити на стіл, щоб радіти, дивлячись на ошатне деревце. Інші ж воліють великі і високі ялинки, щоб діставали до стелі.

Останні будуть актуальні для громадських заходів у людних місцях з проведенням хороводів навколо сосни. Отже, з розміром визначилися, тепер поміркуємо про якість.

Купуючи ялинку, потрібно звернути увагу на те, щоб не обсипалися голки, гілка на вигині не повинна бути сухою. Це буде свідчити про те, що ялинка зрубана давно.

Від ялинки повинен виходити приємний хвойний запах — аромат новорічних свят. Перевірити це можна, розтерши хвою пальцями. Голки повинні мати насичений зелений колір.

Дуже важливо акуратно довезти головний атрибут Різдва до будинку. Для цього гілки потрібно прив’язати до стовбура, але не туго, щоб вони не розбовталися в дорозі.

Деякі віддають перевагу штучним ялинкам. Їх перевагою є окупність. Коштують вони, звичайно, порядком дорожче, але живу ялинку потрібно купувати кожен рік, а штучної може вистачити не на один десяток років.

Ще однією перевагою пластикової красуні є відсутність обсипалась хвої. Зате від живої сосни або ялини виходить неповторний аромат, який завжди нагадує про майбутнє свято. Необов’язково навіть купувати ціле дерево, можна розставити по дому кілька гілочок, і неповторні відчуття вам забезпечені.

Читайте також:
Передбачення майбутнього України на 2019 рік
Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2020-2021