Як приручити дракона 3-я частина: дата виходу мультфільму

Кіно 2019

Як приручити дракона 3 я частина: дата виходу мультфільму

«Як приручити дракона 3» — повнометражний анімаційний фільм, який є продовженням гучного проекту виробництва студії DreamWorks Animation. Мультфільм 2019 року про дружбу хлопчика і дракона ще не вийшов на екрани, незважаючи на це інформація про нього з регулярною періодичністю з’являється у ЗМІ. Інтерес з боку шанувальників франшизи невипадковий — про продовження анімаційної стрічки генеральний директор DreamWorks говорив ще в грудні 2010 року.

Американський сценарист і режисер Дін Деблуа, який ще й є директором другій і третій частині мультфільму, неодноразово повідомляв про дати виходу нової історії. З моменту виходу «Як приручити дракона 2» 20th Century Fox і DreamWorks Animation вже тричі призначали дату релізу. Але здається, на цей раз історія, над якою працюють Бонні Арнольд, Дін Деблуа, Кріс Сандерс, все ж з’явиться до наміченого терміну. 3-я частина франшизи «Як приручити дракона» входить в топ найбільш очікуваних прем’єр 2019 року.

Неймовірні повороти сюжету, сучасна комп’ютерна графіка, а також блискуче підібране музичне супроводження — це і багато іншого вже зараз з нетерпінням чекають шанувальники драконячої саги. Що ще піднесуть творці продовження одне з найбільш успішних комерційних проектів, так полюбилися глядачам?

Актори озвучування

Як приручити дракона 3 я частина: дата виходу мультфільму

Мультфільм 2019 року принесе шанувальникам чимало сюрпризів. 3-я частина порадує не тільки якісною графікою і оригінальним сюжетом. На озвучування улюблених персонажів запрошені імениті професійні актори, багато з яких вже добре знайомі по роботі над першими частинами мультфільму.

  • Иккинга озвучить Джей Барушель.
  • Америка Феррера озвучить Астрід, а Крістофер Мінц-Плассе, як і раніше, подарує свій голос Рыбьеногу.
  • Забіяка буде говорити, що сподобалися багатьом глядачам голосом Ти Джея Міллера.
  • Маму Иккинга — Валку озвучить оскароносна актриса Кейт Бланшетт.
  • Драго буде говорити відомим голосом Джимона Хонсу.
  • Стало відомо, що Джерард Батлер підписав контракт на озвучку батька Иккинга — Стоїка Великого.
  • Також є інформація, що до роботи над «Як приручити дракона 3» підключиться Гільєрмо Дель Торо, якому запропонували озвучувати одного з антагоністів Иккинга.
Читайте також:  Як приємно здивувати на Новий рік?

Коротко про сюжет

Иккинг і Беззубик вже подорослішали і зайняли почесні посади вождів у своїх племенах. Незважаючи на це, вони продовжують залишатися вірними і відданими друзями. Лиходій Блудвист повертається, і друзям належить грандіозне бій не на життя, а на смерть.

Як приручити дракона 3 я частина: дата виходу мультфільмуНезважаючи на всі випробування, які ще належить подолати друзям, вони зможуть вижити і продовжать виручати один одного у важку хвилину. Однак після їм належить зробити нелегкий вибір, коли на одній чаші терезів буде знаходитись доля власного народу, а на іншій — їх дружба.

Це цікаво

  • Спочатку дата виходу мультфільму «Як приручити дракона 3» була запланована на 2016 рік. Незважаючи на це, пізніше з’являлася інформація про перенесення релізу на червень 2017, і навіть на 2018 рік. В даний час творці в своїх інтерв’ю називають 3-я частина мультфільмом 2019 року. Не виключено, що прем’єра нових пригод Иккупа і Беззубого буде трохи раніше заявленої дати, тому шанувальникам не варто впадати у відчай.
  • Як розповів Дін ДеБлуа, який вже успішно виступав у ролі режисера перших двох частин, він продовжить роботу над продовженням.
  • Третя частина радує глядачів новою роботою художників, які будуть використовувати для деталізації міміки персонажів інноваційне ПО.
Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2020-2021