Як приручити дракона 3: дата виходу мультфільму 2019 рік

«Як приручити дракона 3» — повнометражний анімаційний фільм, який є продовженням гучного проекту виробництва студії DreamWorks Animation.

Мультфільм 2019 року про дружбу хлопчика і дракона ще не вийшов на екрани, незважаючи на це інформація про нього з регулярною періодичністю з’являється у ЗМІ. Інтерес з боку шанувальників франшизи не випадковість — про продовження анімаційної стрічки генеральний директор DreamWorks говорив ще в грудні 2010 року.

Як приручити дракона 3: дата виходу мультфільму 2019 рік

Американський сценарист і режисер Дін Деблуа, який ще й є директором другій і третій частині мультфільму, неодноразово повідомляв про дати виходу нової історії. З моменту виходу «Як приручити дракона 2» 20th Century Fox і DreamWorks Animation вже тричі призначали дату релізу. Але здається, на цей раз історія, над якою працюють Бонні Арнольд, Дін Деблуа, Кріс Сандерс все ж з’явиться до наміченого терміну. Третя частина франшизи «Як приручити дракона» входить в топ найбільш очікуваних прем’єр 2019 року.

Неймовірні повороти сюжету, сучасна комп’ютерна графіка, а також блискуче підібране музичне супроводження — це і багато іншого вже зараз з нетерпінням чекають шанувальники дракона саги. Що ще піднесуть творці продовження одного із самих успішних комерційних проектів, що так полюбилися глядачам?

Озвучка

 

Як приручити дракона 3: дата виходу мультфільму 2019 рік

Мультфільм 2019 року принесе шанувальникам чимало сюрпризів. Третя частина порадує не тільки якісною графікою і оригінальним сюжетом. На озвучування улюблених персонажів запрошені знамениті професійні актори, багато з яких вже добре знайомі по роботі над першими частинами мультфільму.

  • Иккинга озвучить Джей Барушель.
  • Америка Феррера озвучить Астрід, а Крістофер Мінц-Плассе, як і раніше, подарує свій голос Рыбьеногу.
  • Забіяка буде говорити, що сподобалися багатьом глядачам голосом Ти Джея Міллера.
  • Маму Иккинга — Валку озвучить актриса Кейт Бланшетт.
  • Драго буде говорити відомим голосом Хонсу.
  • Стало відомо, що Джерард Батлер підписав контракт на озвучку батька Иккинга.
  • Також є інформація, що до роботи над «Як приручити дракона 3» підключиться Гільєрмо Дель Торо, якому запропонували озвучувати одного з антагоністів Иккинга.
Читайте також:  Таїланд на Новий рік 2019: відпочинок та розваги для туристів

Коротко про сюжет

Иккинг і Беззубик вже подорослішали і зайняли почесні посади вождів у своїх племенах. Незважаючи на це, вони продовжують залишатися вірними і відданими друзями. Лиходій Блудвист повертається, і друзям належить грандіозне бій не на життя, а на смерть.

Як приручити дракона 3: дата виходу мультфільму 2019 рік

Незважаючи на всі випробування, які ще належить подолати друзям, вони зможуть вижити і продовжать виручати один одного у важку хвилину. Однак після їм належить зробити нелегкий вибір, коли на одній чаші терезів буде знаходитись доля власного народу, а на іншій — їх дружба.

Це цікаво

  • Спочатку дата виходу мультфільму «Як приручити дракона 3» була запланована на 2016 рік. Незважаючи на це, пізніше з’являлася інформація про перенесення релізу на червень 2017 і навіть 2018 рік. В даний час творці в своїх інтерв’ю називають третю частину мультфільмом 2019 року.
  • Як розповів Дін ДеБлуа, який вже успішно виступав у ролі режисера перших двох частин, що він буде працювати над продовженням.
  • Третя частина порадує глядачів новою роботою художників, які будуть використовувати для деталізації міміки персонажів інноваційне ПО.

 

Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2020-2021