Як навчитися малювати ялинку?

Для дітей одним з найбільш улюблених свят є Новий рік. І, звичайно, напередодні урочистості, дитина задається питанням: як намалювати ялинку найкрасивішу і ошатну, щоб здивувати шедевром батьків і родичів.

Ось і сьогодні будемо вчитися малюванню ялинки різними способами, з яких можна буде вибрати найбільш зручний і вподобаної варіант.

Зміст

 • 1. З чого слід починати?
 • 2 Уроки малювання пишною ялинки

З чого слід починати?

Як вже раніше згадувалося, існує чимало способів, як малювати новорічну красуню. Насамперед починаючому майстрові необхідно підготувати потрібні матеріали та інструменти, а також на даному етапі важливо визначитися, чим зручніше буде малювати ялинку — фарбою, олівцями або фломастерами.

Як навчитися малювати ялинку?Чималою популярністю користується у новорічне свято ялина:

 • В першу чергу на листку паперу потрібно зобразити стовбур ялинки. Чертится пряма лінія посередині площині за допомогою лінійки або ж від руки. Підліткам це завдання буде легко зробити самостійно, а от діткам молодшого віку краще попросити допомоги у старших.
 • На початку і в кінці вертикальній лінії слід намалювати невеликі горизонтальні смужки.
 • Наступне — це гілки ялини, що відходять від стовбура в різні сторони. Як малювати основні гілки наочно показано на схемі, тому слід постаратися повторити представлений малюнок.
 • Після цього потрібно позначити від основних гілок більш дрібні. Довжину і кількість дрібних гілок ялинки дитина може самостійно визначити, тим самим зробити дерево не дуже або дуже пишним.
 • На завершення малюнок їли потрібно доповнити маленькими голочками, які дитина зможе домалювати зеленим фломастером або олівцем.
 • Коли лісова красуня готова, її необхідно прикрасити різнокольоровими кульками та гірляндами. А для підкреслення святкової атмосфери малюнок можна доповнити подарунками.
 • Читайте також:  Скільки днів до Нового року 2021, скільки днів залишилося, через скільки днів

  З юними художниками бажано разом здійснювати процедуру малювання ялинки, при цьому рекомендується використовувати техніку трикутника. В даному випадку сам трикутник може вже бути символом ялинки, залишиться його лише розмалювати зеленим і легко прикрасити. Також трикутник може послужити основою для створення більш складної фігури з великою кількістю гілок.

  Уроки малювання пишною ялинки

  Малювати люблять не тільки діти, але і дорослі. Використовувати рекомендації, подані раніше, можна, але в результаті можна отримати не відповідний віком малюнок.

  Як навчитися малювати ялинку?Щоб дійсно зобразити лісову красуню, як вона виглядає в живу, правильно буде використовувати наступні поради, при цьому потрібно старанність і скрупульозність:

 • В першу чергу на чистому листку намалюємо вертикальні лінії, які потрібні для позначення симетрії. Після для зручності потрібно позначити розташування ярусів гілок на ялинці, які розташовуються вниз під кутом.
 • Тепер найскладніше — акуратно зображуємо кожен ярус, тобто гілки і голки дерева, немов зображуємо пишну сосну.
 • Коли все дерево оброблено, потрібно за допомогою терки видалити надлишки.
 • Нарешті малюнок розмальовуємо олівцями, фломастерами або фарбами. Колір основний виразно зелений, а стовбур коричневий. А щоб картина була закінчена, краще зобразити фон на розсуд: камін та подарунки або радісних дітей, або малюємо дід мороза.
 • Для додання яскравості і природності картині вчимося малювати фарбами, щоб отримати різні відтінки основних кольорів ялинки та прикрас. До того ж хоч фарбами і не так легко малювати, але вони дають більше можливостей. Наприклад, можна на гілках зобразити сніг. Тепер, коли вам відомо, як намалювати красиво ялинку різними способами, навчіть цьому мистецтву своєї дитини або племінників.

  І не забудьте похвалити завершення.

  Поділитися з друзями
  Рейтинг
  ( Поки що оцінок немає )
  Новий рік 2020-2021