Як намалювати Бика поетапно на Новий рік 2021

Як намалювати Бика поетапно на Новий рік 2021

Існує прекрасна традиція прикрашати свій будинок і дарувати подарунки в честь Нового року. Придбаний в магазині декор, як правило, безликий і «неживої», тому багато використовують на повну в цей час свій творчий потенціал. Так, прикрасити ялинку, вікно або вхідні двері, а також зробити красиву новорічну листівку можна зображенням Бика – покровителя 2021 року. Легко впоратися з цим завданням допоможуть детальні покрокові майстер-класи і відео-уроки, зібрані в даній статті.

Що символ року нам готує?

Новий 2021 рік пройде під заступництвом Білого Металевого Бика. За очікуваннями різних провісників це будуть спокійні 365 днів, у які свою нагороду обов’язково отримають люди працьовиті, старанні і наполегливі, адже саме ці якості властиві тварині.

Але поки хтось будує прогнози, ми можемо впевнено сказати, що дні напередодні нового року можна присвятити одному з видів творчості – малювання. Це подарує не тільки святковий настрій, але і допоможе прикрасити свій будинок красивими картинками із зображенням бика.

Прості малюнки для малюків

Як намалювати Бика поетапно на Новий рік 2021

Малювання для малюків – це не просто спосіб цікаво провести час разом з батьками, це також цікавий пізнавальний процес, під час якого дитина знайомиться з тваринами, вивчає кольори і фігури, адже прості зображення побудовані з простих геометричних фігур (коло, овал, квадрат, прямокутник).

У процесі роботи знадобляться:

 • альбом або щільний аркуш ватману;
 • простий олівець;
 • ластик;
 • чорна гелева ручка;
 • кольорові олівці, фломастери чи фарби.

Як намалювати Бика поетапно на Новий рік 2021

Перед тим, як приступати безпосередньо до створення малюнка, слід розповісти малюкові про тварину, де живе бик, що він любить їсти, в яких казках і мультфільмах його можна зустріти.

Як намалювати сидячого бичка?

Як намалювати Бика поетапно на Новий рік 2021

Пустотливий теля весело скакав по зеленій галявині, а потім на всьому скаку налетів на квітку, на якому сиділа метелик. Щоб не сполохати комаха, він різко загальмував, не втримався і сів на задні лапи. Такі думки приходять в голову, коли дивишся на цю картинку. Щоб її намалювати, потрібно діяти наступним чином:

 1. Робота починається з голови. У верхній частині аркуша потрібно олівцем намалювати рівний круг.
 2. Потім внизу кола поперек малюють овал – голова готова.
 3. Знизу потрібно домалювати тулуб, каплеподібної форми, а до нього боком задні ноги.
 4. Після цього на голові необхідно намалювати вуха, а у тулуба – передні ноги.
 5. Тепер отриманий силует потрібно оживити. Намалювати точки-очі, на морді – невеликі кружечки-ніздрі, отчертить на ногах копита і не забути про роги і хвіст.
 6. Після цього залишається тільки гумкою акуратно стерти всі зайві лінії, обвести контури чорною ручкою і розфарбувати бика олівцями.
Читайте також:
День російської науки в 2018 році. Якого числа

Плямиста корова – проста схема малювання

Як намалювати Бика поетапно на Новий рік 2021

Якщо розібрати цей малюнок, то він повністю складається з кіл і овалів. Ідеально рівне коло важко намалювати, але невеликі огріхи, зроблені невпевненою дитячою рукою можна підправити за допомогою ластику. Робота над цим зображенням включає всього кілька етапів:

 1. У центральній частині альбомного аркуша потрібно намалювати тулуб у вигляді великого овалу.
 2. З лівої сторони потім малюють голову у вигляді вертикального овалу меншого розміру. На голові відокремлюють лінією морду тварини.
 3. Тепер потрібно намалювати ніжки і вушка корові. Необхідно стежити, щоб вони були однакового розміру, коригуючи малюнок гумкою.
 4. Далі малюють ріжки, очі, ніс, хвіст та копита. Після цього можна приступити до розфарбовування, тоді вийде бичок. А можна намалювати вим’я і цятки на тулубі і голові, вийде корова.

Малюнок з допомогою люмографа

Як намалювати Бика поетапно на Новий рік 2021

Люмограф – це лінійка для креслення геометричних фігур. З її допомогою можна намалювати символ Нового 2021 року, розбитий на прості складові. Спочатку поетапно за допомогою лінійки малюють тулуб, голову, вим’я, ноги. Потім домальовувати хвіст, пляма на спині і більш дрібні деталі. Зайві лінії прибирають гумкою і розфарбовують зображення.

Корова, жує траву

Як намалювати Бика поетапно на Новий рік 2021

Це зображення трохи складніше попередніх і підійде для малюків, які вже впевнено тримають олівець в руках. Його можна легко повторити, діючи поетапно, як показано на схемі. У цієї тварини очі не просто точки, а мають повіки, вії та зіниці. За їх напрямом можна побачити, куди корова дивиться.

Бичок з двох кіл

Як намалювати Бика поетапно на Новий рік 2021

Щоб намалювати красивого бика, досить накреслити на аркуші два кола (на схемі вони показані жовтим кольором), а вже потім надати їм обриси тварини (синій колір). Коли всі контури наведені ручкою, а зайві штрихи прибрані, можна приступати до найцікавішого етапу роботи – розфарбовування. Чим яскравіше буде тварина, тим красивіше вийде картина.

Читайте також:
Фільм Війна Дракули 2018. Актори, дата виходу в Росії, дивитися трейлер російською

Плямистий теля, який сидить

Як намалювати Бика поетапно на Новий рік 2021

Ще один варіант сидячого бика, який також нескладно зобразити. Послідовність дій аналогічна попередньому подібному майстер-класу, але розміри елементів повинні бути більше, і будуть невеликі відмінності в малюванні тулуба. У цього бика, живіт повністю закритий передніми лапами. Мордочку і внутрішню поверхню вух розфарбовують рожевим, роги – жовтим, копита, очі плями на шкурі – чорним.

Симпатичний і могутній бик

Як намалювати Бика поетапно на Новий рік 2021

В уявленні більшості малюків корова – добре й ласкаве тварина, а бик навпаки – спокійний, але грізний, готовий кинутися в бій за своє стадо в будь-яку хвилину.

Зовсім не такий представник парнокопитних з наступного майстер-класу. Це тварина, хоч і наділена потужним страхітливим торсом, але посмішка на морді робить його милим і добрим.

Його абсолютно не складно зобразити, дотримуючись наведеної схемою. Як завжди робота починається з простих геометричних фігур – двох кіл і овалу, а закінчується розфарбовуванням.

Простий алгоритм малювання плямистої Корівки

Як намалювати Бика поетапно на Новий рік 2021

Освоївши прості приклади, як зобразити тварини-покровителя Нового 2021 року, можна переходити до більш складних робіт. Спочатку потрібно зробити начерк простим олівцем, витримавши всі пропорції. Важливо звернути увагу дитини на те, що не варто занадто натискати на олівець, адже ці лінії все одно потім потрібно буде прибрати гумкою.

Як намалювати бика Фердинанта

Як намалювати Бика поетапно на Новий рік 2021

Фердинант – самий добрий бик у всій Іспанії, знайомий дітям, якщо не по книзі Манро Ліф, так по повнометражного мультиплікаційного фільму Уолта Діснея. У зв’язку з цим ідея зобразити улюбленого дитячого героя малюкам доведеться по душі. Малювати можна з натури, зупинивши мультфільм на улюбленому моменті, або скористатися наведеним алгоритмом.

Танцююча корова

Як намалювати Бика поетапно на Новий рік 2021

Чим може займатися корова? Ліниво пастися на галявині, відпочивати в тіні дерева, пити холодну воду зі струмка і спокійно стояти, поки господиня її доїть? Це може робити звичайне тварина, а намальованою корові ніщо не заважає стати на задні ноги і станцювати, весело брязкаючи дзвіночком на шиї. Як намалювати таку Корівку і дзвіночок наочно видно на майстер-класі з картинками.

Малюнки для дітей старшого віку та дорослих

Малювати люблять не тільки діти, але і дорослі. Їх роботи, як правило, більш реалістичні. Нижче представлені майстер-класи, які зацікавлять саме цю категорію художників.

Як намалювати корову

Як намалювати Бика поетапно на Новий рік 2021

У цього зображення є обсяг. Якщо дивитися на кінцевий результат, здається, що зараз тварина зійде з альбомного аркуша. А повернувшись на пару кроків назад, зрозуміло, що повторити зображення абсолютно не складно, важливо тільки витримати пропорції і не забути про тіні при розфарбовуванні. Саме вони зроблять корову реалістичною.

Читайте також:
Як спекти пряники до Нового Року?

Реалістичне зображення

Як намалювати Бика поетапно на Новий рік 2021

Чим більше деталей зможе точно передати художник, тим натуральніше вийде зображення тварини. Крім цього, важливо дотримуватися пропорції, щоб зробити це було простіше, навіть у складній роботі використовують прості геометричні фігури, як у даному майстер-класі.

Малюнок буйвола

Як намалювати Бика поетапно на Новий рік 2021

Буйвол – парнокопитне тварина з родини порожнисторогі є одним з найбільш великих биків. Вага його особин досягає 1 тонни. Зображення такого величного тваринного буде доречно на листівці або стінгазеті в Новий рік 2021.

Роботу починають з зображення голови і тулуба, які між собою з’єднують масивної шиєю з холкою. Далі малюють роги, ноги, хвіст і інші більш дрібні деталі.

Майстер-клас на базовій сітці

Як намалювати Бика поетапно на Новий рік 2021

Малюючи складні зображення крім використання простих геометричних фігур дотримати пропорції, допоможе базова сітка. Щоб її побудувати, треба

 1. На альбомному аркуші потрібно намалювати прямокутник, в якому буде розташована картина.
 2. Потім розділити його навпіл горизонтальною і вертикальною лініями, що проходять через центр.
 3. Прокреслити ще дві вертикальні і горизонтальні лінії, щоб розбити великий прямокутник на 16 однакових прямокутників меншого розміру.
 4. Далі виконати ескіз за наведеною схемою, орієнтуючись на розташування деталей зображення щодо базової сітки.

Як намалювати Бика поетапно на Новий рік 2021 Як намалювати Бика поетапно на Новий рік 2021 Як намалювати Бика поетапно на Новий рік 2021 Як намалювати Бика поетапно на Новий рік 2021 Як намалювати Бика поетапно на Новий рік 2021 Як намалювати Бика поетапно на Новий рік 2021

Теля Гаврюша з Простоквашино

Як намалювати Бика поетапно на Новий рік 2021

Як намалювати Бика поетапно на Новий рік 2021  Як намалювати Бика поетапно на Новий рік 2021

Старанна промальовування всіх деталей цього мультиплікаційного персонажа не йде ні в яке порівняння з плоскою анімацією про Свинку Пеппу. Але при певній частці старанності можна намалювати і цього бичка, слідуючи покроковому алгоритму. Щоб надати теляті новорічний вигляд, можна заховати його бешкетну чубок під червоним ковпаком або намалювати гірлянду на рогах.

Переводимо Бика на вікні

Якщо дитині ніяк не вдається гарно зобразити тварину, можна трохи спростити завдання: роздрукувати вподобане зображення, прикласти його до вікна, на нього – чистий аркуш паперу і обведіть контури олівцем. Після цього залишається тільки розфарбувати малюнок. Таке заняття сподобається зовсім малюкам, які тільки вчаться тримати в руках олівець, і дорослим в якості розмальовки-антистрес.

Як намалювати Бика поетапно на Новий рік 2021

Як намалювати Бика поетапно на Новий рік 2021

Як намалювати Бика поетапно на Новий рік 2021

Як намалювати Бика поетапно на Новий рік 2021

Як намалювати Бика поетапно на Новий рік 2021

Як намалювати Бика поетапно на Новий рік 2021

Як намалювати Бика поетапно на Новий рік 2021

Як намалювати Бика поетапно на Новий рік 2021

Відео-уроки

Не завжди майстер-клас з картинками зрозумілий для дітей і дорослих. Іноді хочеться побачити, в якому напрямку художник веде лінії, в якій послідовності виконує роботу, а також почути, можливо, якісь поради. Спеціально тому ми зібрали цікаві відео-уроки, як намалювати бика, корову чи теляти. Повторюючи всі дії на відео, в незрозумілих моментах завжди можна натиснути на паузу або повернутися на кілька секунд або хвилин тому.

Як намалювати Бика поетапно на Новий рік 2021

Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2020-2021