Як накрити Новорічний стіл 2019: поради щодо оформлення

Новий рік 2019

Як накрити Новорічний стіл 2019: поради щодо оформлення

Прикраса Новорічного столу має чимале значення в період святкування Нового Року 2019. Адже стіл повинен бути не тільки наповнений всілякими смачними та оригінальними стравами, але і просто зобов’язаний бути красиво прикрашений і оформлений. Адже є така народна приказка: “Як свято буде зустрінутий, так і весь Рік пройде”. Саме тому слід дуже відповідально підійти до прикраси столу, якщо ви хочете, щоб 2019 рік пройшов вдало для вас і для гостей свята. У нашій статті ми зібрали деякі правила і моменти, на які варто звернути увагу під час сервірування столу та створення атмосфери свята.

Почнемо з того, кому буде “присвячений” 2019 рік. Отже, символом 2019 Нового Року стане Жовта Земляна Свиня. За деякими даними, символом 2019 року може вважати себе і Земляний Кабан, адже вони зі Свинею в якійсь мірі “родичі”, якщо можна так сказати.

Тобто для того, щоб 2019 рік пройшов вдало, нам потрібно в період “зустрічі” зі Свинею розташувати її до себе. Будемо докладно розбиратися в питанні прикраси столу детально.

Як вибрати скатертину, аксесуари, серветки, свічки та інші дрібниці?

Перед тим, як накривати Новорічний стіл 2019, слід вибрати скатертина та інші аксесуари. Адже саме всякі дрібниці і створюють неповторну атмосферу свята. Мало хто знає, що неправильне оформлення страви столу і може навіть зіпсувати святкову атмосферу. Поставимося до прикраси столу з усією серйозністю.

Спочатку виберемо аксесуари:

 • Скатертина. У Рік Свині краще всього підійде скатертина з льону, шовкових тканин і бавовни. Бажано, щоб скатертини були прикрашені мереживами або вишиванками. Колірна естетика практично не важлива, але краще всього використовувати скатертини жовтого або червоного відтінків – вони нагадують символи року. Перед тим, як стелить скатертину на Новий Рік 2019, її слід випрати і ретельно відпрасувати. Замість скатертини можна постелити і спеціальну доріжку – вона займе лише центральну частину столу. І якщо що-то проллється, можна буде легко все прибрати, не зіпсувавши тканину і зовнішній вигляд.
 • Серветки. На Новорічний стіл чудово підійдуть серветки, виготовлені з тканини. Паперові серветочки будуть виробляти неторжественное враження, тому їх краще не використовувати в оформленні святкових заходів. Найбільш святково будуть виглядати серветки яскравих кольорів: червоні, помаранчеві, рожеві, жовті, коричневі. Також не потрібно забувати і про Новорічні візерунках можна використовувати серветки з різними картинками. Якщо поруч з вашим будинком ростуть ялинки або сосни, то на серветки, що лежать біля тарілок, можна покласти невеликі гілочки Новорічних дерев. Вони не тільки забезпечували певний шарм, але і наповнять приміщення натуральним запахом смоли, що піде на користь атмосферності. На гілочки можна повісити кульки та іграшки. Також можна побризкати гілки сухим (штучним) снігом.
 • Підсвічування. Святкування Нового Року 2019 передбачає неяскраву, інтимну підсвічування. Краще всього придбати декілька свічок – вони чудово підходять для святкової атмосфери. Ідеально будуть виглядати свічки ручної роботи. Для створення приємного аромату краще буде використовувати спеціальні, ароматичні свічки. Також можна використовувати канделябри (якщо вони у вас є чи у вас є можливість їх придбати). Головним плюсом даного пристосування є економія простору на столі. Адже свічки знаходяться над столом і місце не крадуть, а світло рівномірно освітлює весь простір.
 • Композиції. Одна з найпоширеніших Новорічних композицій – ялинкова. У центрі столу слід поставити або невелику ялинку, або ялинові гілочки. Вони додадуть “настрою” столу. Краще всього підійдуть натуральні гілки – вони наповнять приміщення бактерицидну запахом. Можна використовувати і польові квіти, якщо ви знайдете їх в цей період року (можливо, у вас будуть сухі або штучні композиції).
 • Читайте також:  Що особливого в поїздку на фабрику іграшок для ялинки?

  Підсумуємо деякі поради щодо оформлення:

 • Щоб оформити Новорічний стіл 2019 року в традиційному стилі, як радять китайські астрологи, варто взяти до уваги поєднання червоного з салатовим. Бажано, щоб і в стравах на столі ці кольори теж використовувалися.
 • Не слід занадто сильно навантажувати стіл. На ньому має залишитися хоча б трохи вільного простору.
 • Келихи можна покрити шаром штучного снігу або обв’язати червоними стрічками – це додасть урочистості.
 • На Новорічному столі в обов’язковому порядку повинна бути присутньою представниця символу року – Свиня. Не жива й не у вигляді м’яса, звичайно ж. Досить просто поставити статуетку у вигляді тварини або м’яку іграшку. Для залучення грошових коштів бажано поставити на стіл скарбничку у вигляді Свині – не порожній, хоча б невелика сума вже має в ній перебувати.
 • Правила сервіровки і прикраси столу до 2019 року

  Скатертину, звичайно ж, не є самим головним предметом на святковому столі. Найголовніше на Новорічному столі – це страви та їх подача. Тому розглянемо правила сервіровки, при дотриманні яких стіл буде виглядати ідеально:

 • Насамперед варто розставити тарілки, після них можна приступати до столовим приладдям. В останню чергу можна поставити приладдя для пиття – фужери, склянки, келихи і т. п.
 • Під тарілки варто підстелити тканинні серветки. Паперові можна підкласти під столові прилади. Бажано, щоб серветки підтримували загальну атмосферу Новорічного столу.
 • Прилади викладають згідно з правилами етикету – опуклою частиною до столу. Ложки кладуть праворуч від тарілки, виделки, навпаки, з лівої. Ножі кладуть кінцем до тарілки, щоб ніхто не поранився.
 • Для різних потреб біля кожної тарілки ставлять додаткову, маленьку тарілочку. Поверх неї кладуть закусочну. Прилади не повинні перебувати на близькій відстані один до одного. Відстань не повинна бути більше півметра (включаючи центральну тарілку).
 • Фруктову частина фуршету бажано подавати в спеціальній вазі. Щоб фрукти швидше з’їдалися, їх краще заздалегідь очистити і нарізати.
 • Сік, вода та інші напої ставляться в різних кінцях столу, щоб кожному було зручно до них дотягнутися. Ставити все в центрі – поганий тон.
 • Читайте також:  Привітання з Новим роком 2020 для брата

  Ось ми і розібралися в тому, як накрити Новорічний стіл 2019. Важливо запам’ятати, що потрібно мати почуття міри і стилю – на столі не має бути зайвої завантаженості, але при цьому стиль оформлення повинен бути один. У Рік Свині краще використовувати різні поєднання кольорів і об’ємність форм. Удачі у приготуванні страв, сервірування та оздобленні столу! З Наступаючим Новим 2019 Роком!

  Поділитися з друзями
  Рейтинг
  ( Поки що оцінок немає )
  Новий рік 2020-2021