Як Дискотека Аварія допоможе оригінально зустріти Новий рік?

У самий світлий і всіма улюблене свято Новий рік у Дискотеки Аварія завжди є можливість розфарбувати цю подію ще більш яскраві кольори.

Сьогодні вже практично неможливо уявити будь-яку веселу і шалену новорічну вечірку без музичних композицій цієї відомої та популярної групи. І, звичайно, беззмінною родзинкою свята завжди стає така пісня «Дискотеки Аварія», як «Новий рік до нас мчить».

Зміст

  • 1 Секрет неофіційного «гімну» Нового року
    • 1.1 Прикладна сторона питання
    • 1.2 Про що варто пам’ятати?
    • 1.3 Вигадуємо і реалізуємо

Секрет неофіційного «гімну» Нового року

Чому ця, на перший погляд, простенька мелодія з невигадливими, по суті, словами стала справжнім музичним довгожителем і змогла завоювати серця багатьох слухачів? Причому різних вікових категорій і діаметрально протилежних смаків.

Як Дискотека Аварія допоможе оригінально зустріти Новий рік?Композиція стала своєрідним гімном святкування Нового року по причині того, що в ній приховано безліч позитиву, відображена головна ідея свята. І, що важливо, виконується вона з такою дикою енергетикою, яку складно знайти в будь-якій іншій композиції, оспівує Новий рік.

Звичайно, хтось скаже, що пісня групи «Дискотека Аварія» «Новий рік до нас мчить» — це сущий примітив, під яку можна танцювати тільки на горезвісних шкільних дискотеках. Не можна в чомусь не погодитися з цією думкою. Але тільки ось з якої позиції.

Ця композиція дуже проста, якщо розглядати її «малюнок», мелодію, слова. І вона не може претендувати на музичний шедевр або пам’ятник співочого мистецтва.

Але ось у чому справа. У цій нехитрій пісеньці наче присутній якийсь сильний магнетизм, невідоме за своїм походженням чари, проста людська доброта і навіть, можна сказати, казка.

Читайте також:  День соціального працівника в 2019 році - якого числа в Росії

А адже саме цього — добра, казки, чарівництва — ми всі чекаємо від кожного новорічного свята. І щиро сподіваємося на те, що все те хороше, що відбувається з нами в новорічну ніч, реалізується у ще великих масштабах в нашому повсякденному житті.

Напевно, тому пісня «Новий рік до нас мчить», незмінно викликає тільки позитивні емоції, супроводжує нас кожне 1 січня і є багато в чому талісманом цього незабутнього і самого незвичайного дня календаря.

Прикладна сторона питання

Як Дискотека Аварія допоможе оригінально зустріти Новий рік?Звичайно, справжні шанувальники самої зимової композиції групи «Дискотека Аварія», готуючись до свята, не забаряться взяти з собою на вечірку який-небудь носій, де зберігається їх улюблена музична штучка.

І обов’язково від душі потанцюють під цю просту, але веселу «аварійну нетлінку». А що робити тим, хто теж не проти повеселитися під таку запальну пісеньку, проте ще не має у своєму музичному багажі? Відповідь проста: скачати!

Якщо ви знаєте, як це зробити — чудово. А якщо ні — обов’язково допоможемо. Хоча особливо допомагати не доведеться, оскільки процес скачування — ще більш простий, ніж розглянута нами пісня. Потрібні лише комп’ютер, доступ в інтернет і, звичайно, любов до цього неминущого ось уже кілька років новорічного гімну. Отже, відкриваєте будь-який зручний для вас інтернет-пошуковик і вбиваєте у відкриту рядок назву «Новий рік до нас мчить».

Звичайно, скачування з переважної більшості інтернет-сайтів є в даний час заходом незаконним. Ті користувачі, які побоюються піратських методів скачування, цілком можуть купити композицію (заплативши, відповідно, за це) і насолоджуватися нею вже легально.

Існує ще один вихід: прослуховувати мелодію в соціальних мережах. Таку можливість (і безкоштовну законної) надає, зокрема, команда адміністраторів ВКонтакте.

Читайте також:  Модні спідниці весна-літо 2018

Про що варто пам’ятати?

Як Дискотека Аварія допоможе оригінально зустріти Новий рік?Інтернет-ресурсів, що пропонують скачати музику, досить багато. Тому важливо грамотно підійти до вибору музичного помічника по скачуванню. Справа в тому, що деякі сайти все-таки беруть певну плату за надану послугу.

Хоча на сторінці, анонсуючій свою діяльність, про фінансову сторону питання користувачам нічого не розповідають, тобто не попереджають про те, що весь подальший процес завантаження буде далеко не безкоштовним. Такий сир в інтернет-мишоловці.

На яких сайтах можна зіткнутися з іншою проблемою. Вона пов’язана з тим, що музичні композиції на них пропонуються у вигляді реміксів. Тобто як видозмінених варіантів, іноді дуже відрізняються від оригіналу. Тим, хто любить модернізовані мелодії, такі інтернет-ресурси, звичайно, підійдуть. Але музичним консерваторам вони припадуть до душі навряд чи.

Вигадуємо і реалізуємо

Танці і новорічні гуляння під незабутню пісню «Дискотеки Аварія» — це, безумовно, завжди весело і цікаво. Але куди більш цікавим буде зоригінальничати і придумати щось більш неординарне. Приміром, невеликий спектакль, в основу якого буде покладена композиція.

Про що мова? Про оригінальною новорічної вистави, яка буде зіграна під цю веселу пісню. Запропонуйте таку ідею напередодні святкування вашим друзям і знайомим, які планують зустрічати з вами Новий рік.

Напишіть разом сценарій такого міні-вистави, розробіть костюми, проведіть репетицію.

А вже в саму новорічну ніч здійсните цю ідею.

Головним персонажем сценки нехай стане, звичайно ж, Дід Мороз. А інших персонажів можна стилізувати під дітей, тому як у словах пісні вони згадуються не рідше, ніж сам головний герой.

А вже фантазії тут є де розгулятися. Діда Мороза можна екіпірувати незвично, так як в пісні він — «дідусь під шафе», йому все можна і все дозволено. Діточок, тобто інших гостей, непогано буде і прикрасити по-дитячому (благо, сьогодні в магазинах вдосталь таких нарядів). А далі — діяти, що називається, навмання, як душа підкаже. Точніше, пісня.

Читайте також:  Як прикрасити новорічну ялинку в 2019 році Свині

Все це потребує грошових і тимчасових витрат. Але результат виправдає вкладені зусилля.

Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2020-2021