Warriors of Future фільм 2019 | трейлер, дата, актори

 • Оригінальна назва проекту: Mingri zhan ji
 • Країна виробництва: Гонконг (але по суті це — Китай)
 • Мова оригіналу: кантонська
 • Прем’єра: протягом 2019 року (з можливим перенесенням релізу на більш ранній термін)
 • Жанр: фантастика, бойовик
 • Режисер: Юэнь Фей Нг
 • Акторський склад: Луїс Ку, Шон Лау та ін.

У 2019 році вийде фільм Warriors of Future. Це гонконгська (або, якщо хочете, китайська) наукова фантастика з вельми непоганим виробничим бюджетом, рівним сумі приблизно 50 мільйонів американських доларів.

Оригінальна назва проекту — Mingri zhan ji, що, що називається, одним тільки китайцям і зрозуміло. Для міжнародного прокату придумали наступне назва: Warriors of Future, яке трохи більше проливає світло на події. На російську мову його можна перевести як «Воїни майбутнього».

Майбутні китайські воїни кіношні

Давайте почнемо наш текст ось з чого: нинішній китайський ринок (туди ж можна зарахувати і гонконгський кінематограф) для багатьох кінодіячів є вже не такий неотесане, чи що, територією, яким він був раніше. Велика кількість голлівудських продюсерів сьогодні все частіше звертає увагу в бік Китаю.

І їх можна зрозуміти: блокбастери «Імперії мрій», якщо провалюються у себе на батьківщині (в Америці), добирають необхідне за рахунок міжнародного прокату. Домагаються вони бажаного у вигляді надходжень, отриманих безпосередньо з країн, що знаходяться за межами США, зокрема прийшли з Азії, де якщо не центральної, то однією з найважливіших фігур виступає як раз таки китайський кіноринок.

Warriors of Future фільм 2019 | трейлер, дата, актори

Розвиток китайського кінематографа ось уже який рік йде стрімким темпом. І якщо тих же американських продюсерів цей процес, м’яко кажучи, дивує, то самі кінематографісти з Піднебесної того мало дивуються. Здається, що для них існує лише місцевий ринок, якого їм цілком вистачає для життя, а все, що діється далеко за межами Китаю, їх мало хвилює.

Читайте також:  Діти, народжені в 2019 році | якими будуть

Таке довге вступ було вкрай необхідно. Воно дасть вам загальне розуміння того, як на сьогоднішній день йдуть справи в кіношному світі. Майбутній фільм Warriors of Future провадиться без участі американської сторони, якщо що. Навіть самі китайці залишилися ні з чим. Це просто-напросто гонконгський проект, який дозволить місцевим кінематографу спробувати свої сили в створенні многобюджетной наукової фантастики.

Але все-таки ніяк не варто відкидати й того факту, що Китай у свою чергу не докладе зусиль незабаром у відповідь Америці просувати свої кіношні проекти на території «ідеологічного ворога, з яким потрібно підтримувати дружні зв’язки». Парадокс, який породила реальність і сьогоднішня економічна ситуація, що панує у світі.

Разом з отриманою інформацією, яка, здається, дала вам чимало приводів для роздумів (і хочеться вірити, тривалих), давайте разом поглянемо на те, що конкретно представляє з себе фільм «Воїни майбутнього».

Режисер кінопроекту під назвою Warriors of Future

Режисерувати багатомільйонний гонконгський науково-фантастичний фільм покликали Юэня Фея Нг.

Насамперед, він — визнаний фахівець по створенню візуальних ефектів в кіно (або просто VFX-фахівець, якщо хочете). До цього моменту на його рахунку є чимала кількість успішних проектів, в розробці яких Юэнь Фей Нг брав безпосередню участь.

Наприклад, за його плечима є робота з візуальними ефектами:

 • для Tau ming chong (The Warlords), історичної дії драми з Джетом Лі, Енді Лау і Такеші Канешіро;
 • або ось для Hua pi (Painted Skin), фентезійної екшн-драми з Донні Йеном.

У його «Воїнів майбутнього» знімуться дуже впізнавані актори, імена яких добре знайомі не тільки в Азії, але і далеко за її межами.

Акторський склад гонконгського науково-фантастичного фільму «Воїни майбутнього»

Warriors of Future фільм 2019 | трейлер, дата, актори

Читайте також:  Новий Ford Expedition 2018 модельного року. Дата виходу, технічні характеристики, фото, тест драйв, початок продажів в Росії

Так, дебют Юэня Фея Нг вже зараз можна вважати вдалим, так як на знімальному майданчику йому пощастило попрацювати відразу з двома зоряними артистами.

Власне, ось їх імена:

 • Луїс Ку («Гаряча точка», «Трикутник», «Вибори»)
 • і Шон Лау («Підслухане», «Божевільний слідчий», «Життя без принципів»).

Хто ще разом з ними постане на великому екрані перед глядачами під час перегляду ними кіношної гонконгської наукової фантастики, стане відомо трохи пізніше.

Сюжет фільму під назвою Mingri zhan ji

В гонконзькій фільмі під назвою Mingri zhan ji, сюжет якого в обов’язковому порядку буде наділений фантастичними мотивами (бо саме такий жанр заявлений у проекту), мова піде про те, як у найближчому майбутньому азіатські захисники правопорядку мають намір зберігати мир на своїй території.

Warriors of Future фільм 2019 | трейлер, дата, актори

Достовірно про історію, про яку нам повідають в гонконзькій науковій фантастиці, на даний момент нічого не відомо. Кіно, начебто, розповість про протистояння людей, одягнених у форму роботів, з правопорушниками, які, швидше за все, не з чуток знають всі слабкі сторони своїх супротивників в особі правоохоронців.

Але все ж воїни майбутнього, як можна запросто називати людей, що захищають слабких і переодевшихся для кращого результату в роботів, як би важко не було, повинні будуть невідкладно довести свою спроможність, на яку всі навколо багато в чому розраховують.

Дата виходу фільму

Дата виходу фільму Warriors of Future — протягом 2019 року. З чуток, реліз проекту може бути перенесений на більш ранній термін, якщо він вже буде готовий до цього часу. У такому разі прем’єра готується кіношної гонконгської наукової фантастики з величезним бюджетом очікується протягом усього 2018 року.

Згідно інсайдерської інформації, до розробки картини вдалося залучити наступні компанії:

 • FatFace («Білий шторм», «Коли вовк закохується в овечку», «Розфарбована шкіра»)
 • і Main Road Post («Тяжіння», «Коловрат», «Дуелянт», «Герой», «Учень», «Нічні варти», «Привид», «Метро», «Сталінград», «Серпень. Восьмого», «Особливо небезпечний», «Залюднений острів»).
Читайте також:  Батьківський день (Радониця) в 2019 році: хто, коли і як саме святкує

Обидві вони зайняті створенням високоякісних візуальних ефектів, на що, власне, можна буде із задоволенням подивитися як раз таки під час відвідування кінотеатру.

Warriors of Future фільм 2019 | трейлер, дата, актори

Кажуть, що зйомки проекту не так давно були завершені. Зараз ведуться роботи безпосередньо з візуальними ефектами, яких у нього, як виявилося, міститься чимало. Велика кількість часу буде приділено творцями на детальне опрацювання візуального стилю фільму, щоб глядачі, пожелавшее оцінити дане кіно видовище своїми власними очима, залишилися в повному захваті від побаченого.

Трейлер фільму Warriors of Future очікується найближчим часом.

Поки його немає, пропонуємо вам подивитися відео зі знімального майданчика фільму «Воїни майбутнього».

Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2020-2021