Вишивка хрестиком для створення новорічного настрою

Вишивка хрестом Ялинка може стати першою гідною дитячої роботою.

Трохи вправності, трохи навичок і фантазії — і вийде дуже гарний новорічний сувенір. Ялинку можна вишити на новорічних серветки, скатертини. Дорослі можуть вишити багато ялинок на постільній білизні дитини, банному халаті, диванних подушках.

Новорічна ялинка в елементах інтер’єру додатково посприяє створенню чудової новорічної атмосфери.

Зміст

 • 1 Основні правила вишивки хрестиком
 • 2 Як вишити новорічну ялинку хрестиком

Основні правила вишивки хрестиком

Вишивка хрестиком для створення новорічного настроюОдин із популярних видів рукоділля — вишивка хрестом. Цікаво, що у кожного народу свої традиційні візерунки і улюблені кольори.

Вишивкою прикрашають одяг, предмети інтер’єру (скатертини, подушки, серветки), вишиті вироби оформлюють в рамку і вішають на стіну як картини.

Хрестик — це два стібка, що перетинаються посередині. Зазвичай, якщо тільки це не поодинокі хрестики на візерунку, не роблять відразу два стібка, тому що виходить неакуратно.

Роблять так: спочатку вишивають всі нижні стібки з нижнього лівого кутка в правий верхній куточок, і лише коли ряд закінчений, покривають їх верхніми стібками з правого нижнього кута в лівий верхній куток.

Не варто забувати робити акуратні вузлики з вивороту. За виріб можна братися тільки чистими руками. Якщо вишиванням займається дитина, слід простежити, щоб він був обережний з голкою і кожен раз після закінчення роботи залишав її у вишивці або встромляв в спеціальну подушечку для голок.

Вишивка хрестиком для створення новорічного настроюДля вишивання знадобляться голки, нитки, тканина, ножиці. Зараз у продажу є готові набори для цього виду рукоділля, але можна купити і спеціальну тканину для вишивання, де вже є дірочки.

Досвідчені вишивальниці користуються канвою — спеціальною тканиною, яку пришивають до основної тканини стібками, а після закінчення роботи над виробом видаляють, обережно витягаючи по ниточці.

Читайте також:  Куди сходити в Новорічні свята 2018 в Москві

Завдяки канви вишивати можна на будь-якій тканині. Зазвичай вишивають нитками муліне, але використовують і інші нитки, наприклад акрилові. Щоб готова картина вийшла акуратною і красивою, умільці використовують схеми вишивки.

Як вишити новорічну ялинку хрестиком

Вишивка хрестиком для створення новорічного настрою

Якщо ви вже небагато потренувалися у вишиванні хрестиком, то можна приступати до роботи. Щоб вишити новорічну ялинку, яку можна оформити в рамку, крім основних інструментів (п’ялець, ножиць, тканини і голок), нам знадобляться:

 • зелені, коричневі і білі нитки муліне;
 • намистинки;
 • кольоровий картон блакитного і золотистого кольору;
 • схема вишивки ялинки.

Етапи виконання робіт:

 • В першу чергу згідно зі схемою вишиваємо безпосередньо саму ялинку, послідовно чергуючи білі і зелені кольори. Коричневим кольором вишиваємо стовбур ялинки.
 • Прикрашаємо ялинку бісером. Це будуть ялинкові іграшки.
 • Білим кольорам робимо хрестики-сніжинки.
 • З кольорового картону робимо рамку, оформляємо у неї вишиту картину. Прикрашаємо виріб блискучими зірками.
 • Ця схема вишивки під силу навіть тим дітям, які тільки починають освоювати мистецтво вишивки.

  Для більш дорослих дітей можна використовувати складну схему вишивки ялинки. Картину можна розширити, додавши до неї фігурки сніговиків, Діда Мороза, ведмедиків та інших новорічних персонажів.

  Якщо дитині складно буде вишити цих героїв, то можна просто намалювати навколо ялинки. Постарайтеся максимально допомогти дитині у створенні його творіння. Адже якщо він побачить, що зміг створити гарну картину, то з подвійним запалом почне освоювати це нове для нього рукоділля.

  Адже всім відомо, що воно дуже корисно для дітей, так як розвиває посидючість, терпіння, акуратність, збільшує творчий потенціал і заспокоює нерви.

  Поділитися з друзями
  Рейтинг
  ( Поки що оцінок немає )
  Новий рік 2020-2021