Випускний в Кремлі в 2019 році | подати заявку, квитки

Випускний вечір – це визначна подія в житті кожного школяра. Щоб воно запам’яталося надовго, його відзначають по сформованим традиціям. Особливо запам’ятовується цей день тим, хто зміг потрапити в Кремль. Тут збираються учні зі всієї країни. Для них організовується спеціальний свято, що транслюється по телевізору. Щоб потрапити на випускний в Кремлі в 2019 потрібно подати заявку заздалегідь, діючи при цьому за певним алгоритмом.

Випускний в Кремлі в 2019 році | подати заявку, квитки

Що з себе являє випускний в Кремлі

Як і в попередніх роках, в 2019 випускний в Кремлі буде представлений насиченою програмою. Тут колишні учні зможуть розважитися і відпочити. При цьому розваги пропонуються настільки різноманітні, що зацікавлять кожного з них. На 2019 рік для учнів, які відзначають випускний у Кремлі, будуть заплановані такі заходи:

 • концертне шоу за участю естрадних зірок і танцювальних колективів.
 • Виступ циркових артистів.
 • Велика дискотека, яку будуть вести молоді, але популярні діджеї.
 • Феєричне лазер-шоу.
 • Розважальна програма складається з конкурсів та вікторин.
 • Салют в честь свята.
 • Незважаючи на те, що програма стандартна для кожного року, організатори щоразу коригують її і запрошують нових артистів. Тобто для випускного в Кремлі 2019 буде придумана своя схема, яка виділить його серед інших свят років. В цілому захід триватиме близько 14 годин. Деякі його фрагменти будуть транслювати по телевізору. Звичайно, хлопці не залишаться і без святкового вечері. Крім того, на пам’ять у них збережуться фото найяскравіших моментів, зроблені найкращими фотографами країни.

  Читайте також:  Вітальні вірші до подарунка Ялинкова іграшка

  Випускний в Кремлі в 2019 році | подати заявку, квитки

  Особливість випускного в Кремлі

  Випускний в Кремлі 2019 примітний ще й тим, що всі бажаючі можуть взяти участь у номінаціях та отримати цінні призи. Список премій і номінацій затверджується безпосередньо перед заходом. При цьому будь-який бажаючий може запропонувати свою номінацію або залишити заявку на участь.

  Особливу увагу на випускному в Кремлі приділяє безпеці. До організації цього моменту будуть залучені співробітники Омону, ЧОПа та МНС. Увійти в будинок зможуть тільки ті, у кого є пропуску. Але незважаючи на їх наявність, вони будуть перевірені на наявність неприпустимих предметів, що представляють небезпеку для оточуючих. Вийти з приміщення без супроводжуючого не дозволять.

  Як потрапити на випускний в Кремлі 2019

  Існує міф, що на випускний в Кремлі потрапляють лише обрані – ті, хто став відмінником і медалістом. Насправді це не так. Потрапити в Кремль і відзначити випускний там можуть всі, в незалежності від успіхів у школі. Головне – заздалегідь подати заявку і придбати квиток. Його приблизна вартість в 2019 році складе близько 10 000 рублів. При цьому окремо доплачувати за що не треба. Згідно з достовірними джерелами, у вартість квитка включено всі заходи, передбачені програмою – від концерту до банкету.

  Випускний в Кремлі в 2019 році | подати заявку, квитки

  Щоб отримати квитки на випускний в Кремлі 2019 потрібно діяти в такому порядку:

  • Напишіть від руки заявку на участь у заході.
  • Надішліть відскановану заявку керівнику ГДК Шаболтаю П. М. і на факсовий номер 8-495-625-97-91.
  • Переконайтеся про отримання вашої заявки, зателефонувавши за номером 8-495-620-77-23.
  • Дочекайтеся повідомлення про схвалення заявки, який прийде на ваш e-mail.
  • Викупіть квиток.

  Важливо правильно заповнити заявку. Її пишуть на фірмовому шкільному бланку і запевняють через директора школи або особу, яка перебуває в батьківському комітеті і володіє повноваженнями на подібні дії. У заявці вказують кількість осіб, бажаючих відвідати захід, і номер телефону/e-mail представника-організатора школи. Зазначаються також дані осіб, які супроводжують учнів на бал.

  Читайте також:  Оновлений Мітсубісі АСХ 2018-2019. Ціна, фото, огляд

  Нюанси при купівлі квитка

  Заявку на бронювання місця на випускному балу в Кремлі краще подавати відразу, як оголосять про набір школярів на захід. Незважаючи на те, що обмежень для її подання, потрапити в Кремль не так вже й просто. Це пов’язано з обмеженою місткістю приміщення, де відбудеться захід. Всього будівля Кремля вміщує до 10 000 чоловік, а охочих потрапити сюди в кілька разів більше. Також слід остерігатися шахраїв і не купувати квитки з рук.

  Випускний в Кремлі в 2019 році | подати заявку, квитки

  Бал в Кремлі – запам’ятовується подія

  Придбання квитка, що дозволяє відвідати випускний бал в Кремлі, по вартості рівноцінно шкільного заходу. А от вражень від такого свята учні отримають набагато більше. Їх чекають концерт, який не зможе організувати жоден навчальний заклад, банкет з різноманітністю страв і відсутністю алкогольних напоїв, нові знайомства. Вони зможуть забрати з собою фотографії та сувеніри, які нагадуватимуть їм про цю знаменну подію все життя. Зробивши своїй дитині такий подарунок, ви зможете здійснити одне з його бажань – побувати принцесою або принцом, стати гостем на справжньому балу і просто чудово провести час.

  Дивіться відео трансляцію з випускного в Кремлі 2017 року:

  Поділитися з друзями
  Рейтинг
  ( Поки що оцінок немає )
  Новий рік 2020-2021