Вікторина на Новий 2021 рік Бика з відповідями: для дітей і дорослих

Кожна сім’я в Росії і країнах СНД достовірно знає як правильно зустрічати Новий рік. Однак на ділі все виглядає таким різним і несхожим, незважаючи на часте збіг традицій. При цьому у багатьох компаніях на святковій вечірці задають веселі і цікаві запитання. Вибрати найбільш підходящі допоможе вікторина на Новий 2021 рік Бика з відповідями, що враховує інтереси різних компаній.

Плюси проведення новорічних вікторин

Насамперед така розвага допомагає провести Новий рік інтелектуально, а не просто жартівливо і радісно. Далі лише справа смаку — одні роблять упор на веселі, але глибокі відповіді, інші ж заплутані і непередбачувані. У будь-якому випадку знайти підходящу вікторину можна для будь-якої компанії.

Такий підхід особливо добре за столом в умовах обмеженості вільного місця для активних заходів — свято не перетворюється в нудне поїдання салатів під алкогольні напої. Якщо ж з вільним простором складностей немає, то проведення вікторини все одно доречно. Серйозні або жартівливі запитання допоможуть заповнити паузи між активними розвагами, заодно просто урізноманітнити вечір.

Багато хто кажуть, що для сім’ї з 2-3 чоловік новорічна вікторина не актуальна. Це не так, потрібно лише змінити формат її проведення. Кожен член сім’ї може підготувати свої переліки питань, давши іншим право відповідати на них. Це ще один плюс вікторини — вона може бути дуже різною в залежності від умов.

Вікторина за столом

Вікторина на Новий 2021 рік Бика з відповідями: для дітей і дорослих

Ставити серйозні і смішні питання за святковим столом можна практично в будь-якій компанії. Така вікторина підійде для дітей і дорослих, для молоді або для літніх осіб. Питання можуть бути різними, але вони в якійсь мірі повинні стосуватися зими і Нового року. Можна створити якийсь індивідуальний варіант вікторини або ж питати все підряд, незважаючи на складність питань або їх жартівливий підтекст.

Вікторина на Новий 2021 рік Бика з відповідями: для дітей і дорослихЯке м’ясо можна подавати до столу в 2021 році? (Яловичину)

Вікторина на Новий 2021 рік Бика з відповідями: для дітей і дорослихЧи Правда, що раніше Діда Мороза зображували як супергероя в плащі? (Так, правда)

Вікторина на Новий 2021 рік Бика з відповідями: для дітей і дорослихЯкий російський сатирик виступав від імені президента з привітаннями? (Михайло Задорнов)

Вікторина на Новий 2021 рік Бика з відповідями: для дітей і дорослихЯкі салати можна готувати на рік Бика? (Де є яловичина)

Вікторина на Новий 2021 рік Бика з відповідями: для дітей і дорослихЧому треба на Новий рік підривати петарди, запускати феєрверки і шуміти? (Згідно з китайським звичаєм це виганяє злих духів)

Вікторина на Новий 2021 рік Бика з відповідями: для дітей і дорослихСамий незвичайний зимовий конкурс-змагання, що проходить у Швеції? (Турнір Санта Клаусів і Дідів Морозов)

Вікторина на Новий 2021 рік Бика з відповідями: для дітей і дорослихЯке звичне російське ім’я носить Дід Мороз на Кіпрі? (Василь)

Вікторина на Новий 2021 рік Бика з відповідями: для дітей і дорослихМожна готувати курятину в 2021 році, а яловичину немає. Чому? (Тому що рік Бика)

Вікторина на Новий 2021 рік Бика з відповідями: для дітей і дорослих

Новорічні питання для школярів

Вікторина на Новий 2021 рік Бика з відповідями: для дітей і дорослих

Питання, які задаються в колі школярів, як і у молодших класах, так і в старших. Вони можуть бути з покровителем року або про зиму, святкові атрибути, традиції або казки. При цьому часто шкільні вікторини ділять на вікові категорії. Молодшим школярам задають окремі дитячі запитання, а наведені нижче, більше підходять для 4-6 класів. Втім, вони актуальні і для старших учнів, але вже в якості розваги, а не хоча б трохи складного завдання.

Читайте також:  Модні повсякденні сукні весна-літо 2018

Вікторина на Новий 2021 рік Бика з відповідями: для дітей і дорослихЯкий покровитель року-2021? (Бик)

Вікторина на Новий 2021 рік Бика з відповідями: для дітей і дорослихПтахи які не люблять зиму? (Перелітними)

Вікторина на Новий 2021 рік Бика з відповідями: для дітей і дорослихЯк називається палиця у Діда Мороза? (Посох)

Вікторина на Новий 2021 рік Бика з відповідями: для дітей і дорослихГоловна зелена красуня на святі? (Ялинка)

Вікторина на Новий 2021 рік Бика з відповідями: для дітей і дорослихЯкий правитель на Русі переніс Новий рік на 1 січня? (Петро 1)

Вікторина на Новий 2021 рік Бика з відповідями: для дітей і дорослихСніжно-овочева скульптура? (Сніговик)

Вікторина на Новий 2021 рік Бика з відповідями: для дітей і дорослихСкільки може жити Ялина? (300-400 років)

Вікторина на Новий 2021 рік Бика з відповідями: для дітей і дорослихМісяць одночасно є початком і кінцем чогось? (Грудень, т. к. зиму починає і закінчує рік)

Вікторина на Новий 2021 рік Бика з відповідями: для дітей і дорослихЧерез що Санта пробирається в будинок? (Димар)

Вікторина на Новий 2021 рік Бика з відповідями: для дітей і дорослихСкільки зимових місяців у році? (Три)

Вікторина на Новий 2021 рік Бика з відповідями: для дітей і дорослихЗ якогось чарівного місця прийшла внучка Снігуронька? (З російської народної казки)

Вікторина на Новий 2021 рік Бика з відповідями: для дітей і дорослихНіс — овоч, кнопками оченята, тулуб — з снігу. (Сніговик)

Вікторина на Новий 2021 рік Бика з відповідями: для дітей і дорослих

Дитячий новорічний опитувальник

Вікторина на Новий 2021 рік Бика з відповідями: для дітей і дорослих

Для самих маленьких дітей новорічне свято це перш за все гра. Тому смішні питання повинні бути присутніми у вікторині в обов’язковому порядку. При цьому діткам можна давати можливість відповісти і на більш «глибокодумні» завдання, особливо якщо мова йде не про дошколятах, а про учнів молодших класів.

Вікторина на Новий 2021 рік Бика з відповідями: для дітей і дорослихХто завжди приходить на Новий рік? (Дід Мороз)

Вікторина на Новий 2021 рік Бика з відповідями: для дітей і дорослихЦе дівчина завжди приходить з Дідусем Морозом (Снігуронька)

Вікторина на Новий 2021 рік Бика з відповідями: для дітей і дорослихУлюблене крижане частування Снігової Королеви (Бурулька)

Вікторина на Новий 2021 рік Бика з відповідями: для дітей і дорослихСнігуронька та Діда Мороза не можуть жити без цього танцю? (Хоровод)

Вікторина на Новий 2021 рік Бика з відповідями: для дітей і дорослихХолодні зимові «подушки», що мають підвищену пухнастість і м’якість? (Кучугури)

Вікторина на Новий 2021 рік Бика з відповідями: для дітей і дорослихХудожник, що працює тільки взимку і малює на склі візерунки? (Мороз)

Вікторина на Новий 2021 рік Бика з відповідями: для дітей і дорослихЯкий місяць настає відразу після бою курантів? (Січень)

Вікторина на Новий 2021 рік Бика з відповідями: для дітей і дорослихХолодна красуня, що тане на долоні? (Сніжинка)

Вікторина на Новий 2021 рік Бика з відповідями: для дітей і дорослихПісля чого Дід Мороз дарує діткам подарунки? (Після вірша або пісні)

Вікторина на Новий 2021 рік Бика з відповідями: для дітей і дорослихБігає навколо ялинки і бентежить своїм сірим виглядом? (Вовк)

Вікторина на Новий 2021 рік Бика з відповідями: для дітей і дорослихКрижане ласощі улюблене дітьми та дорослими? (Морозиво)

Вікторина на Новий 2021 рік Бика з відповідями: для дітей і дорослихСамі веселі зимові бої? (Гра в сніжки)

Вікторина на Новий 2021 рік Бика з відповідями: для дітей і дорослих

Вікторина для дорослих

Вікторина на Новий 2021 рік Бика з відповідями: для дітей і дорослих

Для підбору питань на дорослу вечірку важлива тема свята. Якщо якийсь спеціалізації немає, то перелік завдань і загадок може бути будь-яким. Така вікторина підходить для веселої компанії, що складається з близьких людей, друзів і хороших знайомих. В робочому колективі можна використовувати лише частина цих питань. Це можуть бути захоплюючі і смішні питання, що стосуються Нового року, але не містять навіть натяку на вульгарність та інші «вузькі» теми.

Вікторина на Новий 2021 рік Бика з відповідями: для дітей і дорослихКраїна, де Новий Рік справляють влітку? (Австралія)

Вікторина на Новий 2021 рік Бика з відповідями: для дітей і дорослихЩо солить іноді Зима в діжці? (Сніжинки)

Вікторина на Новий 2021 рік Бика з відповідями: для дітей і дорослихСамий головний новорічний напій за святковим столом? (Шампанське)

Вікторина на Новий 2021 рік Бика з відповідями: для дітей і дорослихМоже використовуватися і в якості салатного компонента, і в якості якогось органу. (Морквинка для сніговика)

Вікторина на Новий 2021 рік Бика з відповідями: для дітей і дорослихФейс-контроль маскараду? (Маска)

Вікторина на Новий 2021 рік Бика з відповідями: для дітей і дорослихОбов’язковий новорічний образ дівчат в стрип-клубі. (Снігуроньки)

Читайте також:  Салат Олів'є - класичний фото-рецепт з ковбасою

Вікторина на Новий 2021 рік Бика з відповідями: для дітей і дорослихКому не потрібно сидіти на дієті «ні взимку, ні влітку»? (Ялинки, адже вона «і взимку і влітку струнка була»)

Вікторина на Новий 2021 рік Бика з відповідями: для дітей і дорослихДе народився «Рашен» Дід Мороз? (У Великому Устюзі)

Вікторина на Новий 2021 рік Бика з відповідями: для дітей і дорослихІ новорічний салат, і історична особистість? (Цезар)

Вікторина на Новий 2021 рік Бика з відповідями: для дітей і дорослихПопулярна новорічна рольова гра для дорослих? (Витівки Діда Мороза і Снігуроньки)

Вікторина на Новий 2021 рік Бика з відповідями: для дітей і дорослихХто привітає найбільше людей у новорічну ніч? (Президент)

Вікторина на Новий 2021 рік Бика з відповідями: для дітей і дорослихДіда Мороза радісно звуть маленькі хлопчики, а кого хочуть бачити дорослі дядечки? (Снігуроньку)

Вікторина на Новий 2021 рік Бика з відповідями: для дітей і дорослихМ’який і білий немов гусячий пух, але не поспиш як на перині? (Сніг)

Вікторина на Новий 2021 рік Бика з відповідями: для дітей і дорослих

Віршовані питання для вікторин з підступом і жартами

Вікторина на Новий 2021 рік Бика з відповідями: для дітей і дорослих

Веселий настрій свята зададуть і забавні вікторини у віршах. Вони можуть бути з підступом за темою Нового року або ж просто віршованими. Багато питань підходять для вікторини в колі сім’ї, друзів і колег.
Веселі жартівливі питання у віршах, їх можна задавати за святковим столом у сімейної та колективної обстановці, так і в якості підводок до проведення активних конкурсів.

Вікторина на Новий 2021 рік Бика з відповідями: для дітей і дорослихВсі їх в Новий рік так чекають,
Власників вони знайдуть.
Вони кльові, кольорові,
Заводні, надувні.
Не повинно бути винятків,
Чекають на всіх новорічні пригоди…? (Подарунки)

Вікторина на Новий 2021 рік Бика з відповідями: для дітей і дорослихГей, хлопці! Посмелей!
Давайте кликати його швидше,
Так свято веселіше!
Хай прийде до нас … Бармалей? (Дід Мороз)

Вікторина на Новий 2021 рік Бика з відповідями: для дітей і дорослихВ гості до нас на Новий рік
Бородатий дід прийде,
Радісно його зустрічай,
Адже це добрий Дід Мазай…? (Мороз)

Вікторина на Новий 2021 рік Бика з відповідями: для дітей і дорослихЦей гучний різкий звук,
Може викликати переляк.
Вогні як резвенькие пташки,
Ми називаємо їх … синички? (Салюти)

Вікторина на Новий 2021 рік Бика з відповідями: для дітей і дорослихГодину чарівний настає,
Двері в казку відкриває.
Свято ялинок та іграшок,
Мандаринок і хлопавок!
Свято ніжного стандарту,
Це ж… Восьме березня? (Новий рік)

Вікторина на Новий 2021 рік Бика з відповідями: для дітей і дорослихДерево під Новий рік
Батя в будинок знову припре!
Нарядимо його в іграшки,
Вгорі видніється верхівка,
Вона деколи буває рубав
Адже деревце називається … (Ялинкою)!

Вікторина на Новий 2021 рік Бика з відповідями: для дітей і дорослихКожен новорічний стіл
Це диво придбав!
Всі наливають у келихи
В бій курантів ненароком.
Швидко дружно випивають,
Ну звичайно, це… чай? (Шампанське)

Вікторина на Новий 2021 рік Бика з відповідями: для дітей і дорослихЦей святковий салат
Бачити кожен дуже радий!
Є рибка і морквина
Всі буряком прикрите вправно!
Є звичайно — майонез
З яйцями напереваги.
І ще трошки всього
Блюдо то кличуть… окрошка? (Оселедець під шубою)

Вікторина на Новий 2021 рік Бика з відповідями: для дітей і дорослихВ будинку важливим він стоїть,
Яскраво ньому вогонь горить.
Вся сім’я навколо сидить,
Що в нього там ворушить.
Всім тепло і яскраво з ним
І зветься він … (Камін)!

Вікторина на Новий 2021 рік Бика з відповідями: для дітей і дорослихМи ліхтарики розвісимо
Все на ялинку ось так.
Як вони звуться?
Ну, звичайно…мішура? (Гірлянда)

Вікторина на Новий 2021 рік Бика з відповідями: для дітей і дорослихЛише на вигляд вона прекрасна,
Але буває і небезпечною!
Акуратніше з цією ялинкою!
А то тебе вколють… бджілки? (Голки)

Вікторина на Новий 2021 рік Бика з відповідями: для дітей і дорослихГордий своєю він морквиною,
Замість шляпочки — відерце,
Радувати дітей звик
Білий пухкий … (Сніговик).

Вікторина на Новий 2021 рік Бика з відповідями: для дітей і дорослихДим і гуркіт звідусіль,
Мама впустила блюдо.
Всі захоплено дивляться вгору
Там новорічний … (Феєрверк).

Читайте також:  Фільм «Годзілла 2» 2019. Сюжет, дата виходу, актори, трейлер

Вікторина на Новий 2021 рік Бика з відповідями: для дітей і дорослихШвидко-швидко зникає,
І майже миттєво тане.
Ця тендітна перинка —
Така мила … (Сніжинка)!

Вікторина на Новий 2021 рік Бика з відповідями: для дітей і дорослихПадають з неба сніжинки
На паркан, пальто, машинки.
Якщо їх ніхто не згріб
Виходить… (Замет)!

Вікторина на Новий 2021 рік Бика з відповідями: для дітей і дорослихГостя в будиночок до нас прийшла:
Як коник — зелена,
Лапи всі її в голках…
Хто приперся в гості? (Ялинка)

Вікторина на Новий 2021 рік Бика з відповідями: для дітей і дорослихЦе що за літній день
Без кавуна на столі?
Так і Новий рік всім лінь
Відзначати без… (Олів’є)!

Вікторина на Новий 2021 рік Бика з відповідями: для дітей і дорослихНа столі горою стоїть,
Від рухів він тремтить,
Хто готував — молодець!
що за страв? (Холодець)

Вікторина на Новий 2021 рік Бика з відповідями: для дітей і дорослихЦей гість реально потрібний
Йому раді всі в родині.
Розважає, як уміє,
І не просить олів’є. (Телевізор)

Вікторина на Новий 2021 рік Бика з відповідями: для дітей і дорослихТакі прям немодні,
Зовсім не «лабутены»,
Зате реально теплі
Для сільських джентльменів. (Валянки)

Вікторина на Новий 2021 рік Бика з відповідями: для дітей і дорослихВиє, крутиться і танцює,
Покриваючи снігом ялинка.
Щось дивне малює
Сніжно-біла … (Заметіль).

Вікторина на Новий 2021 рік Бика з відповідями: для дітей і дорослихЯлинку ти в лісі стинав,
Дуже яскраво наряджав!
І в гірлянди в два ряди,
А вгорі горить… (Зірка)!

Вікторина на Новий 2021 рік Бика з відповідями: для дітей і дорослихВесь час він всіх нас вітає
На святах вже кілька років.
А хто він такий, адже всі його знають
Наш багаторічний рідний … (Президент)!

Вікторина на Новий 2021 рік Бика з відповідями: для дітей і дорослихЦя снігова дівиця
Буває злісної озорницей.
Якщо з нею поцілуватися.
Можна і не відірватися. (Бурулька)

Вікторина на Новий 2021 рік Бика з відповідями: для дітей і дорослихБагатий наш новорічний стіл!
Хоч би хто до нас прийшов.
Але залишаються тільки кістки,
Коли приходять ці… (Гості)!

Вікторина на Новий 2021 рік Бика з відповідями: для дітей і дорослих

Вікторина про покровительствующее тварина

Вікторина на Новий 2021 рік Бика з відповідями: для дітей і дорослих

Вікторини в Новий рік, в колі сім’ї або колег можуть бути з 2-3 питань, що стосуються різних зимових аспектів. При цьому майже завжди в святкову вікторину включають питання про тварина-покровитель, який прийшов до влади в новому році. Такі питання можна використовуватися як для підняття настрою в цей чарівний свято, так і для «підведення» до якого-небудь цікавого конкурсу або для оголошення періоду виголошення привітань.

Вікторина на Новий 2021 рік Бика з відповідями: для дітей і дорослихНаряд якого кольору не варто використовуватися в рік Бика? (Яскравих відтінків червоного)

Вікторина на Новий 2021 рік Бика з відповідями: для дітей і дорослихНе овечка, не лошадяря.. В гості до нас прийшов.. (Бичара)

Вікторина на Новий 2021 рік Бика з відповідями: для дітей і дорослихПрискакав до нас Новий рік. Що за рік, хто назве? (Рік бика)

Вікторина на Новий 2021 рік Бика з відповідями: для дітей і дорослихВін до нас у Росію прискакав і спритно голосно промимрив. Йому не говоримо поки що. Адже настає рік..? (Бика)

Вікторина на Новий 2021 рік Бика з відповідями: для дітей і дорослихГоловний противник тореадора? (Бик)

Вікторина на Новий 2021 рік Бика з відповідями: для дітей і дорослихХто буде себе вести як прийшов Бик? (Той хто багато вип’є і голосно мукати щось невиразне)

Вікторина на Новий 2021 рік Бика з відповідями: для дітей і дорослих

Вікторина на Новий 2021 рік Бика з відповідями може стати актуальною в будь-якій компанії, потрібно лише правильно підібрати питання. При цьому вона може включати в себе буквально 3-5 питань, найбільш підходять до кожної конкретної ситуації. Краще заздалегідь вивчити, вибрати або самостійно скласти кілька наборів вікторини для Нового року, щоб отримати можливість швидко урізноманітнити свято.

Інші новорічні матеріали:

  • Фанти на Новий рік 2021
  • Подарунки дітям на Новий рік 2021
  • Короткі новорічні привітання 2021
Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2020-2021