Відео-листівки з Новим роком 2021: скачати безкоштовно

Відео листівки з Новим роком 2021: скачати безкоштовно

Відео-листівки – це оригінальний спосіб привітати рідних, друзів і близьких з Новим роком 2021. Таке привітання запам’ятатися на весь прийдешній рік, особливо, з огляду на той факт, що ця листівка не займатиме місце в шафі або припадати пилом на книжковій полиці. Відео-ролик можна збереже в телефоні або на комп’ютері, він займе не багато пам’яті, що не впливатиме на швидкість роботи інших додатків. Про те, як привітати за допомогою відео-листівки буде розказано в цій статті.

Як створити відео-листівку самостійно?

Створений самостійно вітальний ролик може стати оригінальним подарунком на Новий рік 2021. Існує два способи, як підготувати таке привітання. Для першого (він найбільш складний) доведеться освоїти роботу редактора відео.

В Інтернеті можна знайти як платні, так і безкоштовні версії таких програм. Всі вони лише трохи відрізняються між собою, але основний функціонал і послідовність створення відео-листівки буде приблизно однакова:

  1. В редакторі відео потрібно створити новий проект.
  2. Далі слід підібрати відео для нього. Це можуть бути зйомки на власний фотоапарат, телефон або камеру, уривки з фільмів або ролики з інтерент.
  3. Після цього вибирають тему і шаблон листівки. Навіть в безкоштовних версіях програм є красиві шаблони листівок для Нового року.
  4. Після цього потрібно найбільш виграшно розташувати відео в шаблоні, додати текст до побажань і музику.
  5. У висновку залишиться тільки зберегти готову відео-листівку, щоб потім відправити її у визначений термін.

Простіше можна створювати самостійно святкові відео-листівки на різних онлайн-сервісах. Як правило, для цього потрібно вибрати шаблон, завантажити в нього свої фотографії або красиві картинки, додати текст, музику або скористатися іншими додатковими опціями. Процес цей нескладний, оскільки супроводжується різними підказками.

Читайте також:
Заливне з коропа на Новий рік

Готові новорічні відео-листівки

А що робити, якщо немає бажання в передноворічній метушні займатися вивченням роботи нової програми (редактора відео) або зовсім немає часу щось створювати на онлайн-сервісі?

У цьому випадку на допомогу прийде наш сайт, на якому ми зробили підбірку, в якій зібрані дуже красиві відео-листівки. У ній ви знайдете поздоровлення як З Новим роком, так і З наступаючим Новим роком, які підійдуть для рідних, друзів і колег.

Щоб відправити таку листівку, потрібно всього лише переглянути всі запропоновані ролики, вибрати потрібний, перейти на Яндекс-ефір і відправити посилання адресату.

Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2020-2021
Залишити відповідь