Відео листівки на Старий Новий рік 2021: музичні вітання

Відео листівки на Старий Новий рік 2021: музичні вітання

Старий Новий рік 2021 завершує низку свят, з якої почнеться рік Білого Металевого Бика. І нехай це свято носить неофіційний характер, з ним також пов’язано багато цікавих традицій, які не варто забувати. Як, наприклад, звичай вітати з настанням Нового року за юліанським календарем. Про те, як з’явився свято і яке оригінальне привітання можна зробити з цього приводу.

З чого починався Старий Новий рік?

До 1918 р. Росія користувалася юліанським календарем, а країн Європи – більш точним григоріанським. Це призводило до багатьох незручностей і курйозів у повсякденному житті. Наприклад, могло вийти так, що лист у Франції отримали на кілька днів раніше, ніж його відправили в Росії, якщо дивитися на дати на поштових штемпелях. Щоб полегшити міжнародне сполучення, 14 лютого 1918 року була введена нова система літочислення.


Церква не сприйняла такі зміни і продовжувала користуватися колишнім календарем. Віруючі не могли повеселитися в Новий рік по новому стилю, оскільки змушені були дотримуватися різдвяний піст. Так і з’явився Старий Новий рік.

Можливо, багатьох здивує цей факт, але Старий Новий рік існує не тільки на території пострадянського простору. Люди вбираються в маскарадні костюми, влаштовують карнавали і народні гуляння, вітають один одного з Новим роком і в інших країнах.

Відео-листівки – оригінальний спосіб привітати

Привітання з Новим роком еволюціонували разом з розвитком техніки та технологій зв’язку. Спочатку це були веселі пісні, які люди співали, переходячи від будинку до будинку (колядки), потім – листи і красиві поштові картки з посланнями (листівки-привітання зі Старим Новим роком), їх змінили паперові музичні листівки.

Зараз, року в кожному телефоні є камера, за допомогою якої можна робити фотознімки і відеоролики, стали популярні відео-листівки. Але не у кожного є час і достатні знання, щоб самостійно змонтувати таке привітання. Не варто засмучуватися з цього приводу, на нашому сайті кожен зможе їх завантажити безкоштовно.

Читайте також:
День стоматолога в 2018 році. Якого числа

Ми попрацювали і зібрали музичні привітання з теплими і добрими словами, які можна надіслати рідним і близьким чи колегам по роботі, а також прикольні відео-листівки з веселими привітаннями для друзів з почуттям гумору.

Також важливо пам’ятати, що ніщо не зможе так точно передати іншій людині емоції на відстані, як звуки музики, тому простіше всього подарувати відчуття свята з допомогою відео-листівки. Качайте їх безкоштовно year.pp.ua і відправляйте близьким!

Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2021-2022