Універсіада 2019 Красноярськ | зимова, волонтери, дата

В кінці 2013 року Красноярськ був оголошений переможцем у конкурсі на місто, що прийматиме Зимову універсіаду-2019, на засіданні Міжнародної федерації студентського спорту. FISU проводить це змагання раз на 2 роки, у ньому змагаються спортсмени, які є аспірантами, студентами вузів чи ті, хто був випускниками протягом 2 років перед Універсіадою. Всім спортсменам повинна бути від 17 до 28 років. Участь у змаганні стає своєрідним трампліном для молодих спортсменів, дозволяючи їм у майбутньому успішно виступати на Олімпійських іграх. Імовірно, в 2019 у ньому візьмуть участь близько 1700 молодих спортсменів з усього світу, а оцінювати їх роботу буде 171 запрошений суддя.

Місце проведення

Вперше за всю історію ігор господинею Зимової універсіади стане Росія, що має досвід організації двох літніх ігор (Москва-1973 і Казань-2013). Датою проведення змагань оголосили 2-19 березня 2019 року. Красноярськ як не можна краще підходить для проведення такого роду заходу. По-перше, його географічне розташування забезпечує ідеальні погодні умови для занять зимовими видами спорту, по-друге, він заслужено вважається одним з студентських анклавів країни, де розташований найбільший вуз східній частині Росії – Сибірський федеральний університет (СФУ), в якому здобувають освіту понад 30000 чоловік. Володимир Володимирович Путін особисто контролює підготовку до заходу.

Універсіада 2019 Красноярськ | зимова, волонтери, дата

Об’єкти

Спортивні змагання та урочисті заходи, передбачені планом Універсіади-2019, будуть проходити на території 9 спортивних об’єктів Красноярська, більшу частину яких побудують або реконструюють спеціально для організації даних змагань. Місткість спортивних об’єктів складе близько 22000 осіб. Також будуть задіяні 3 спортивні споруди в якості тренувальних майданчиків і 4 медичних установ для обслуговування учасників. Село Універсіади буде розташована в об’єктах студентського містечка СФУ, що забезпечить легку доступність більшості спортивних об’єктів. У Селі зможуть розміститися понад 3700 осіб.

Читайте також:
Плаття на Новий рік 2020: що купити круто і недорого? Фото новинки

Універсіада 2019 Красноярськ | зимова, волонтери, дата

Дисципліни

Графік Всесвітньої універсіади-2019 в Красноярську передбачає змагання з 11 видів спорту, 8 з яких є обов’язковими. За цей період будуть вручені 76 комплектів нагород.

Змагання пройдуть обов’язкові в таких дисциплінах як:

 • хокей з шайбою (2 турніру, в сукупності до 20 команд);
 • сноуборд (10 типів гонок);
 • гірськолижний спорт (9 типів гонок);
 • керлінг (2 турніру, до 10 команд кожний);
 • шорт-трек (4 дистанції);
 • фігурне катання (5 видів змагань);
 • біатлон (9 типів гонок);
 • лижні гонки (11 типів гонок).

Універсіада 2019 Красноярськ | зимова, волонтери, дата

Додаткові дисципліни, які будуть представлені за запитом країни-організатора:

 • фрістайл (8 типів змагань);
 • хокей з м’ячем (2 турніру);
 • спортивне орієнтування на лижах (4 типи перегонів).

Символіка

Обов’язковим символом змагань служить буква U, а також складений з зірок символ FISU. Офіційним талісманом стане традиційна порода собак Сибіру – сибірська лайка. Жителі Красноярська проголосували за лайку як уособлення відданості, дружелюбності, витривалості і безкорисливості.

Універсіада 2019 Красноярськ | зимова, волонтери, дата

Головний слоган Універсіади-2019 «Real Winter» підкреслює, що місцем проведення змагань стало місце, яке є втіленням класичного уявлення про справжньої російської зими.

Влітку 2016 року, за 1000 днів до старту, на березі річки Єнісей встановили символічні годинники, які ведуть зворотний відлік часу і з точністю до секунди показують, скільки залишилося до початку заходу.

Цікаві факти про подію можна дізнатися, переглянувши офіційне промо-відео:

Волонтерська робота

До обслуговування Зимової універсіади-2019 в Красноярську залучать близько 5000 волонтерів. Стати волонтером можна, заповнивши анкету на офіційному сайті змагань, після чого заявник автоматично зараховується в штат «Команди 2019». До кандидатів застосовуються мінімальні вимоги, наприклад, стресостійкість, комунікабельність, вміння працювати в команді і слідувати інструкціям.

Універсіада 2019 Красноярськ | зимова, волонтери, дата

Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2020-2021