У що пограти на корпоративі?

Кожен співробітник повинен мати в запасі конкурси на корпоратив, Новий рік тоді стане незабутнім.

Однак при виборі чергової забави потрібно врахувати, що гості будуть «під шафе», тому не варто давати їм інтелектуальні завдання, інакше вони провалять їх. Конкурси повинні бути веселими і максимально легкими, тоді вдасться підтримати командний дух і розвеселити присутніх гостей.

Зміст

  • 1 Конкурс «Несподівана вагітність»
  • 2 Конкурс «Кращий художник»
  • 3 Конкурс «П’яні шашки»
  • 4 Конкурс «Інтимні подробиці» і «Інтимні питання»
  • 5 Конкурс «Стриптиз»

Конкурс «Несподівана вагітність»

Конкурси на Новий рік можуть бути різними, тому важливо вибрати самий веселий. В цьому випадку вдасться підняти настрій людям, що зібралися за святковим столом. Відмінним рішенням буде провести конкурс, який має назву «Несподівана вагітність».

У що пограти на корпоративі?Для цього потрібно роздати учасникам по повітряній кульці, який вони повинні будуть підкласти собі під одяг. В результаті вони виявляться «вагітним», але на цьому робота не закінчується. Необхідно розкидати на підлозі коробки сірників.

Завданням учасників буде нахилитися і зібрати їх якомога більше, але при цьому кулька не повинен лопнути. Той колега, який збере найбільше коробок від сірників, вийде переможцем.

Варто відзначити, що зробити це буде непросто, а спостерігати за «вагітними» учасниками весело. В якості призу можна піднести переможцю пляшку шампанського, напевно він зрадіє такому дару.

Інші колеги від душі повеселяться, дивлячись на учасників незвичайного змагання. Напевно цей конкурс викличе справжній фурор і його запам’ятають надовго, а можливо, і захочуть повторити на найближчому торжестві.

Конкурс «Кращий художник»

У що пограти на корпоративі?Мало хто відразу може назвати кращі конкурси на Новий рік, але одним з найбільш пам’ятних є забава під назвою «Кращий художник». Потрібно захопити з собою фліпчарт, дошку для малювання та фломастери.

Читайте також:  Ворожіння на Різдво в 2019 році | в різдвяну ніч

Потім слід запитати у колег, хто хоче спробувати себе в якості художника. Швидше за все, людина 5-7 вызовутся взяти участь. Потім потрібно першому з них зав’язати очі, дати в руки фломастери і підвести до флипчарту.

Він повинен буде зобразити що-небудь. Що це буде, колеги вирішать самі. За кілька хвилин учасник повинен під бурхливі оплески або музику виконати завдання. Аналогічний подвиг потрібно буде зробити всім учасникам забави.

Після цього гості оцінюють по 5 – або 10-бальною шкалою картини учасників.

Той, хто отримає найвищу оцінку, забирає приз. Це може бути набір фломастерів, олівців, ручок.

Іншим учасникам можна роздати по чупа-чупс в якості втішного призу. Таке рішення викличе сміх у гостей і підніме всім настрій. У цьому конкурсі може прийняти участь скільки завгодно колег, ніхто не буде в образі, головне, щоб на всіх вистачило втішних призів, тому потрібно заздалегідь визначитися з їхньою кількістю.

Конкурс «П’яні шашки»

Конкурси на Новий рік не обходяться без алкоголю. Щоб розважити колег, слід запропонувати їм зіграти в «П’яні шашки». Для цього потрібно захопити з собою шахову дошку, а замість шашок розставити чарки.

В одні наливається біле вино, в інші — червоне. Двоє учасників повинні грати, як у звичайні шашки, але кожну зрубану» доведеться випити чарку до дна. Переможцю слід піднести в подарунок пляшку білого або червоного вина.

Інші колеги з цікавістю спостерігати за шашковим поєдинком учасників. Щоб справа пішла швидше, можна запропонувати співробітникам зіграти в піддавки, підучиться ще веселіше.

Якщо гостям сподобається, то можна провести кілька раундів, створивши 3-4 команди. Найстійкіші переможці змагатимуться за приз у фіналі. Це буде справжнім феєрверком емоцій, такий конкурс колеги забудуть не відразу, а ще довго будуть згадувати.

Читайте також:  Новий Лексус GX 460 2018 модельного року. Дата виходу, технічні характеристики, фото, тест драйв, початок продажів в Росії

Конкурс «Інтимні подробиці» і «Інтимні питання»

У що пограти на корпоративі?Такі конкурси на Новий рік, як «Інтимні подробиці» і «Інтимні питання», викликають справжній захват у колег тільки своєю назвою.

Взяти участь у них зможуть усі гості без винятку. Забава «Інтимні подробиці» передбачає наступне завдання: колеги повинні будуть по ланцюжку сказати, яка саме частина тіла найбільше подобається йому в опонента.

Коли всі учасники закінчать з компліментами, ведучий повинен попросити їх поцілувати частина тіла свого співрозмовника, що їм так подобається. Після цього ведучий вибирає самого сміливого і винахідливого учасника і вручає йому приз.

В ході забави «Інтимні питання» учасники повинні ставити питання, які давно хотіли поставити колегам, але якось соромилися це зробити.

Задавати питання потрібно по ланцюжку, щоб жоден гість не відчував себе обділеним. Напевно і запитання і відповіді будуть дуже дотепними. Ведучий повинен буде відстежити цей момент і вручити самим яскравим і цікавим учасникам призи.

Щоб цей процес викликав у присутніх гостей посмішку, слід віддати перевагу незвичайним талантам.

Це може бути:

  • шоколадне яйце;
  • ваза;
  • енциклопедія;
  • вантуз;
  • бейсболка.

Можна доглянути й інші призи, все залежить від фантазії того, хто буде проводити конкурси на Новий рік, але, головне, дари не повинні ображати учасників забави. Адже дорослі люди теж можуть ображатися.

Конкурс «Стриптиз»

Конкурс під яскравою назвою «Стриптиз» можна провести в різних варіаціях, в будь-якому разі буде дуже весело.

Потрібно оголосити назву конкурсу і запросити всіх бажаючих взяти участь. Потрібно як мінімум 3 людини, кожен з них по черзі знімати з себе речі під заздалегідь підготовлену музику.

У що пограти на корпоративі?Інші колеги повинні не тільки дивитися на це шоу, але і оцінювати учасників. Як тільки кожен з них виступить зі своїм шоу, слід попросити гостей назвати переможця. В якості призу можна піднести диск з чарівними піснями або пляшку алкоголю.

Читайте також:  З'явиться 5G-інтернет в Росії в 2019-2020 роках?

Після такого конкурсу колеги будуть на взводі, їм потрібно буде продовження. З цієї причини слід запропонувати їм взяти участь у забаві всім.

Завдання таке: колеги повинні розділитися на 2 або 3 команди, зняти з себе якомога більше одягу і пов’язати її в єдину мотузку. Після цього потрібно виміряти: чия мотузки виявиться довше всіх, та команда і перемогла. В якості призу можна роздати учасникам по шоколадці або новорічного сувеніру.

Ще можна запропонувати колегам відповідати на питання на роздягання. Для цього вибираються найсміливіші учасники. Ведучий задає їм питання, якщо вони не відповідають на них, то знімають щось з одягу. Колеги можуть у будь-який момент вийти з гри. Самий сміливий і розумний учасник отримає в якості призу алкоголь.

Проводячи конкурси серед колег, важливо не зачепити гідність нікого з них.

Не варто вигадувати образливі забави, висміювати недоліки гостей. Все це може спровокувати бійку, яка часто призводить до не самим хорошим наслідків.

Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2020-2021