Трансформери 7 (2019): опис блокбастера і дата релізу

Кіно 2019

Трансформери 7 (2019): опис блокбастера і дата релізу

Перша частина Трансформерів вийшла на екрани ще в далекому 2007 році, і з тих пір практично кожні 2 роки з’являються нові частини знаменитого екшену про роботів, які в лічені секунди перетворюються в круті і модні автомобілі, спорткари і вантажівки. Як і попередні частини екшену, в новому фільмі Трансформери 7 глядача чекає безліч спецефектів, комп’ютерна графіка, гострі відчуття, красиві пейзажі і незабутні емоції. Незважаючи на те, що фільм є фантастикою, під час його перегляду поринаєш з головою у цей світ і проживаєш його разом з головними героями. Більш докладно про те, що піднесе для нас чергова частина гучного фільму, дізнаємося далі.

Про сюжет нової частини фільму Трансформери 7

Сюжет фільму грунтується на продовження протиборства трансформерів, які націлені захищати планету Земля, з десиптиконами. Після перегляду попередньої версії видно, що трансформери дали відсіч лише на час, тому в новому фільмі з’являються нові вороги трансформерів. Склад команди автоботів залишається колишнім, у фільмі ми побачимо все тих же героїв, як Оптімус Прайм, який є головнокомандувачем трансформерів, улюбленець багатьох Бамблбі, а також Ретчет, Хаунд та інші. Старої гвардії автоботів належить відстоювати не лише свою честь, але ще й захищати людство від ворожої навали десиптиконов.

У кожній частині фільму ми бачимо, як десиптиконы виношують різні амбітні плани, за допомогою яких намагаються втілити в реальність свої бажання захопити Землю. Незважаючи на те, що команда автоботів вже давно має не рівні сили з десиптиконами, все ж розум і допомогу людства допомагає їм подолати злих варварів в особі десиптиконов. У черговій частині екшену десиптиконы поставили собі за мету відшукати загублений артефакт, який дозволяє отримати необмежену владу. Якщо артефакт опиниться в руках десиптиконов, то це призведе не тільки до захоплення планети Земля, але і до того, що Всесвіті буде правити зло. Автоботи розуміють, чим це може загрожувати не тільки для них, але і для людства, тому вступають у бій з збожеволілими машинами.

Читайте також:  Місячний календар стрижок на грудень 2019 року на весь місяць

Для боротьби з десиптиконами автоботи використовують не тільки всі сили, але ще і підключають людство. У протистоянні з дисиптиконами, автоботам також допомагає ще один незалежний клан роботів – це диноботы, які також будуть представлені в черговий частини гучного блокбастера. Незважаючи на те, що диноботы – це машини, які не вміють трансформуватися, але для отримання перемоги над десиптиконами їм доводиться битися в команді з автоботамі.

Головними героями картини Трансформери 7 з боку людства залишається Марк Уолберг, який зіграв роль Кейда Йегера. Це винахідник, який дуже добре знає автоботів, і знає також, що вони ніколи не покинуть людство, коли є загроза нападу десиптиконов. Головний герой активно бореться з десиптиконами незважаючи на те, що менше і слабкіше в сотні разів агресивних машин. Уряд США має мало довіри до трансформерам, тому їм доводиться ховатися, але коли з’являється реальна загроза в особі чергового лідера десиптиконов і його команди, то їм доводиться йти на поступки і допомагати автоботів. Тільки таким чином можна перемогти десиптиконов і не дати їм втілити в реальність свої злісні плани.

Що це за артефакт, в чому його сила, якою лідер у черговій частині блокбастера буде очолювати десиптиконов, а також найважливіше, зможуть здолати автоботи і люди злісних машин з космосу, все це ми дізнаємося в недалекому майбутньому, коли на екрани вийде чергова картина Трансформери 7.

Про дати виходу блокбастера Трансформери 7

Сьома частина Трансформерів буде мати назву «Атака десиптиконов». В даний час режисер Тревіс Найт працює над створенням шостий частини блокбастера, вихід якої запланований на 2018 рік. Причому шоста частина фільму буде називатися Бамблбі. Таку назву шостий частини означає, що весь фільм буде присвячений саме полюбився всім глядачам роботу Бамблбі, перетворюється в спорткар Шевроле Камаро жовтого кольору. Шоста частина буде відгалуженням від основного твору, але при цьому у фільмі глядач також побачить фантастичні трюки, перетворення, боротьбу і історію виникнення, дорослішання і життя автобота ще до того, як він вступить до лав автоботів. Шоста частина обіцяє бути цікавою, особливо для тих, хто полюбив доброго трансформера Бамблбі.

Читайте також:  Nissan Sentra 2018 року фото

Сьома частина Трансформерів запланована до релізу в 2019 році, тобто через рік після появи картини «Трансформери 6. Бамблбі». Сьома частина блокбастера обіцяє представити неймовірне і видовищну картину про робомашинах. У сьомій частині з’явиться ще більше сучасних автомобілів та іншої техніки. Продюсер картини «Трансформери 7. Атака десиптиконов» Майкл Бей отримав від уряду США близько 1000 нефункціонуючих танків, які будуть представлені в картині. На цих танках головні герої будуть вести свої битви, що підвищує видовищність епічного протистояння.

Цікавий факт! Режисером чергової частини франшизи про роботів стане Тревіс Найт, роботу якого можна подивитися у мультфільмі “Кубо. Легенда про самурая” Майкл Бей, який очолював всі п’ять частин кінофраншизи, залишився у складі команди, але вже в якості продюсера. Планується, що саме завдяки зміні режисера, франшиза про роботів набере нових обертів.

До зйомок сьомий частини фільму про роботів підключається команда BBC. Відомо також, що в картині буде представлено максимальна кількість бойової техніки, що людство ще не бачило. Серед такої техніки глядач зможе побачити смертоносні літаки «Привиди» Сі-130, які оснащені 16 гарматами на борту, а також винищувачі-невидимки F-117 і Нічні яструби. Все це можна побачити у сьомій частині блокбастера «Трансформери 7. Атака десиптиконов», вихід якої вже не за горами.

На завершення слід зазначити, що вже випущений трейлер до сьомої частини трансформерів, який можна переглянути вже прямо зараз. В ході перегляду трейлера дійсно стає зрозумілим, що чергова частина блокбастера буде найефектнішою, масштабної і захоплюючою. Крім випуску сьомий частини, компанія «Paramount Pictures» вже працює також над сюжетом восьмий частини популярного екшену.

Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2020-2021