Точний гороскоп за знаками Зодіаку на 2019 рік

При складанні гороскопів астрологи керуються величезною кількістю особливостей розташування планет. Складна система дозволяє передбачити майбутні події і підготуватися до них, а то й зовсім уникнути неприємних ситуацій, вибравши вірну лінію поведінки. Кожна планета має свої аспекти до інших світил – тобто, розташовується під певним кутом відносно небесних тел.

Аспект може бути позитивним: взаємодія двох планет гармонійно, і створює позитивні вібрації. Негативний аспект несе гостру конфронтацію, що призводить до конфліктних ситуацій, невдач, поганого настрою і самопочуття. Ви і самі не раз помічали, щоб бувають дні, а то й тижні, коли все валиться з рук, і складно вирішити навіть звичні легкі завдання.

Це і є прояв неблагополучного розташування планет, просто без глибоких пізнань в астрології складно пов’язати власні невдачі з позицією Марса відносно Юпітера.

У кожного знака зодіаку є «набір» планет-управителів. Саме їх переміщення по небу і створює прецеденти в житті людини. Тут все індивідуально: що одному знаку несе розруху і крах, то іншому дає стимул і сили для ривка. Щоб тверезо оцінювати своє майбутнє, важливо розуміти, які позиції будуть займати світила саме для вас. Доступніше всього про це розповість загальний гороскоп на 2019 рік за знаками Зодіаку.

Зміст:

 • Овен

 • Телець

 • Близнюки

 • Рак

 • Лев

 • Діва

 • Ваги

 • Скорпіон

 • Стрілець

 • Козеріг

 • Водолій

 • Риби

 • Відео-гороскоп

Овен

Точний гороскоп за знаками Зодіаку на 2019 рік

Основними подіями в житті Овнів управляє Марс. Ця планета-воїн наділяє вас силою і наполегливістю, вмінням добиватися результатів. В 2019-му Марс розташується невдало, і позбавить вас звичного напору, рішучості. Незважаючи на це (а багато в чому і завдяки цьому) рік буде збалансованим.

У першій половині 2019-го ви будете перебувати в сумному настрої, але воно не завадить вам продовжувати вдосконалюватися. Це найвдаліший період, щоб покращити свої професійні навички. В любовній сфері найсприятливішим часом буде кінець літа і вересень.

Нові знайомства і багатообіцяючі стосунки зав’яжуться саме тоді, і якщо ви налаштовані змінити своє життя, не пропустіть свою другу половинку. Сімейних представників знаку може чекати пригода «на стороні». У цій ситуації варто послухати своє серце, і бути чесним з усіма учасниками пікантних обставин.

до змісту ↑

Телець

Точний гороскоп за знаками Зодіаку на 2019 рік

Тельці в наступаючому році потраплять у немилість до Плутона – підступною і небезпечною планеті. Період впливу Плутона сильно позначиться на дружніх зв’язках. Вас можуть підставити або підвести самі, здавалося б, надійні люди; близькі друзі можуть почати проти вас нечесну гру.

Постарайтеся, щоб ваше розчарування і образа не вибили вас з колії. На початку літа негативний ключ зміниться сприятливим періодом. Світлі вібрації варто спрямувати на вирішення любовних питань. Можливо, вам доведеться розірвати безперспективні зв’язку, і проявити твердість, не піддаватися на вмовляння і «другі шанси».

до змісту ↑

Близнюки

Точний гороскоп за знаками Зодіаку на 2019 рік

Людей, народжених під знаком Близнюків, чекає кар’єрний успіх. У робочій обстановці вам буде комфортно, ніщо не завадить вам максимально проявити себе. Правда, варто почекати, поки Плутон і Юпітер займуть прихильні позиції, адже до середини весни вони можуть вам будувати підступи.

У цей період не беріться за складні завдання і не давайте старт важливим подіям – операціях, шлюбу, далеким подорожам, не беріть кредит або іпотеку. В любовний гороскоп вказує, що 2019 рік не принесе нічого нового, але зате перекладе на вас левову частку відповідальності.

За збереження вашої пари будете відповідати ви, так і при новому знайомстві вся ініціатива його продовження буде у ваших руках. Не губіться, зберігайте впевненість у собі, і вам вдасться побудувати, або зберегти вашу любов.

до змісту ↑

Рак

Точний гороскоп за знаками Зодіаку на 2019 рік

Ваш природний темперамент в 2019-му буде вам на руку. Ви станете потужним магнітом, що притягує цікаві та корисні контакти. В перші місяці року планети дадуть вам відносну свободу, ви будете в змозі самостійно вирішувати, в якому напрямку рухатися далі.

Змінити роботу, переїхати, або відмовитися від змін – швидше за все будь-яке рішення приведе вас до позитивного результату. Враховуйте, що влітку зміни самі втягнутий вас в свої жорна. Одним словом, рік буде нестабільним, хоча більше в позитивному сенсі.

Ближче до осені вам потрібен відпочинок, і астрологи рекомендують відправитися в «одиночне плавання», щоб повернути гармонію з внутрішнім «я».

до змісту ↑

Лев

Точний гороскоп за знаками Зодіаку на 2019 рік

Сонячні Леви (адже ваше керуюче світило – Сонце), у майбутньому році отримають приплив енергії і сил. Цей факт неоднозначний: комусь сили знадобляться для звершень, а кого-то приведуть в нервове, нестабільний стан.

Якщо у вас вийде приборкати свій вогненний темперамент і направити енергетику в правильне русло, до кінця літа ви можете просунутися по службі і отримати приємне грошову винагороду.

Восени почнеться спад життєвих сил, ви відчуєте зниження працездатності, частіше будете в поганому настрої. У цей період варто звернутися за допомогою до своєї сім’ї і зануритися в неквапливий побут.

до змісту ↑

Діва

Точний гороскоп за знаками Зодіаку на 2019 рік

Меркурій – це та планета, від «настрою» якої залежать Діви. Вже з перших днів ви відчуєте активний вплив свого покровителя: з’явиться сили, і відкриються можливості. Вашої енергії буде вистачати і вам самим – на реалізацію найбільш грандіозних планів, і оточуючим, яких ви зможете зарядити позитивом і направити на шлях звершень.

Робота буде в радість, і крім морального задоволення, ви отримаєте грошову прибуток. На жаль, до літа джерело енергії вичерпається. Вам захочеться тепла і затишку, романтики, але ніяк не праці з ранку до ночі. Постарайтеся не піддаватися своїм романтичним поривам і зберігайте в будь-яких взаєминах холодний розум.

Гармонійним часом для особистого життя стане зима: обставини будуть грати у вашу користь.

до змісту ↑

Ваги

Точний гороскоп за знаками Зодіаку на 2019 рік

Представників Терезів чекає захопливий і незабутній рік. Навесні ви станете справжнім відкриттям для свого керівництва, поб’єте колег працездатністю і високою результативністю. Однак на хвилі успіху важливо не переоцінити свої сили, інакше переробки обернуться проблемами зі здоров’ям і нервовим виснаженням.

Уникайте в цей період конфліктів і тримайтеся осторонь від людей, в поведінці яких відчуваєте підступ. Положення Венери на небі активізує вашу любовну бік, але не завжди це буде вам на руку. Сімейні Ваги можуть опинитися на порозі зради, наслідки якої будуть дуже плачевні.

до змісту ↑

Скорпіон

Точний гороскоп за знаками Зодіаку на 2019 рік

2019-й повернеться до вас своєю світлою стороною. Вихор несподіванок поглине вас з головою, ви весь час будете в центрі подій. До вас потягнуться люди, а ваше завдання – розбірливо ставитися до всіх новим знайомствам, щоб не розпорошувати свою увагу і сили на дрібниці.

Велика кількість спілкування неминуче призведе до інтриг та усіляким підступам, як проти вас, так і з вашою участю – проти когось. Намагайтеся не допускати другого варіанту, як би не був неприємний вам той, чи інший людина.

Астрологи не передбачають розвитку любовних ліній, в цій області все рівно і без змін. Киньте всі сили на бізнес або кар’єру, не опускайте руки навіть у моменти енергетичного спаду.

до змісту ↑

Стрілець

Точний гороскоп за знаками Зодіаку на 2019 рік

Перша половина 2019-го стане періодом очікування. Планети буквально звільнять ваш час від значущих подій, щоб ви могли підготуватися до того, що буде далі.

Літо і частину осені будуть складними, у зоні ризику – ваші відносини. Будьте готові до низки помилок, як зі свого боку, так і з боку вашого партнера. Те, як ви вийдете з цих випробувань – за руки, або «надувшись» один на одного – стане індикатором вашої подальшого життя.

Будь-який результат виявиться в підсумку сприятливим. Кінець відносин призведе до початку нових, більш вдалих; а зумівши зберегти свою пару, ви пізнаєте всю глибину своїх почуттів.

до змісту ↑

Козеріг

Точний гороскоп за знаками Зодіаку на 2019 рік

Козерогам в 2019 році не доведеться нудьгувати. Плани будуть зриватися і змінюватися в останній момент, незалежно від ваших побажань і надій. Не завжди це буде до гіршого, і вже точно цей калейдоскоп різноманітить ваше життя. Н

е намагайтеся йти проти подій, а дозвольте їм завести вас туди, куди призначено. Літо буде відносно спокійним. Займіться у цей час роботою та особистим життям. Приділіть пару тижнів своєму організму, оздоровитися, займіться новим для себе видом спорту.

З приходом осені ви знову опинитеся на гойдалках, рух яких не зможете контролювати. Щоб утриматися на ногах, не нехтуйте допомогою близьких і самі не відмовляйте в підтримці своїм рідним.

до змісту ↑

Водолій

Точний гороскоп за знаками Зодіаку на 2019 рік

Основні труднощі в майбутньому році випадуть на перші місяці, аж до середини весни. Астрологи рекомендують поринути з головою у роботу, інакше, робота сама буде вклинюватися в події вашого життя.

Начальник вам буде писати смс, навіть якщо ви поїдете у відпустку в Австралії, а на збори вас запросто можуть висмикнути буквально з-під вінця. Тому, краще все неробочі моменти перенести на літо або зовсім на кінець 2019-го.

Заклопотаність кар’єрою спричинить невдоволення близьких людей. Доведеться змиритися з їх нерозумінням, а отримавши позитивні результати праці – налагоджувати стосунки, що похитнулися. Якщо ви давно хотіли зайнятися підвищенням кваліфікації чи духовними практиками, осінь і початок зими – найкращий час для старту.

до змісту ↑

Риби

Точний гороскоп за знаками Зодіаку на 2019 рік

Протягом усього року планети-управителі будуть розташовані дуже вдало. Ви зможете відзначити активний кар’єрний ріст. Не факт, що вас підвищать, але відзначать ваші заслуги преміями, похвалами, грамотами.

Це закладе фундамент для подальшого просування. На тлі успіху Рибам може захотітися звернутися до релігії, самопізнання. Не відмовляйте собі і вгамуєте свій духовний голод.

Влітку з вами можуть трапитися забавні несподіванки, які струсонуть вас, не дадуть впасти в прострацію. Єдина серйозна неприємність може статися з вами за чиєюсь вини: навколо вас вже згущуються хмари заздрості, підлості і неприйняття.

до змісту ↑

Відео-гороскоп

Стаття написана спеціально для сайту “2019 рік Свині

Читайте також:
Великий піст в 2019 році: якого числа
Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2020-2021