Східний гороскоп на 2019 рік Свиня: жінки та чоловіки

Вивчивши східний гороскоп на 2019 рік, Свиня зможе правильно розподілити сили і витягти максимум користі з сприятливого розташування зірок. Перед працьовитими та добрими Свинями відкриються багато двері, в які вони раніше стукали безуспішно. І потрібно лише вибрати, який з них подарунки, а за який – кімнати Синьої Бороди. У Свиней відмінно розвинена інтуїція, але вони не хочуть їй вірити, коли вона говорить погане про людину і ситуації.

Доброта і довіру до людей – найбільш яскраві позитивні риси характеру тих, хто народжений в рік Свині. Однак саме вони нерідко стають причиною неприємностей і розчарувань. Але завзятість і невичерпний оптимізм, тонке почуття гумору, готовність сміятися над своїми промахами, допомагає не падати духом і витягувати уроки з кожної поразки. Це дозволяє рано чи пізно побудувати своє життя так, як хочеться.

Що чекає народжених у рік Свині в 2019 році?

Східний гороскоп на 2019 рік Свиня: жінки та чоловікиНароджені в рік Свині в 2019 році будуть насолоджуватися життям і плодами своїх праць. Лише деякі події і вчинки можуть стати ложкою дьогтю в бочці меду.

Рік сприятливий для Свиней, які працюють у різних сферах, проблеми з кар’єрою і грошима виникнуть тільки у тих, хто не хоче працювати. Також перешкодами на шляху до процвітання може стати зловживання алкоголем і спалахи гніву. Боятися слід і шахраїв, особливо при укладанні договорів про довгострокове співробітництво, угод з нерухомістю.

Свині зможуть значно розширити своє коло спілкування, придбати нових друзів, які будуть поруч довгі роки, налагодити відносини з перспективними діловими партнерами. Також вдалий час для завершення відкладених проектів, наприклад, отримання другої вищої освіти, будівництва дачі або заміського будинку, далеких подорожей. Не варто відкладати на потім виконання заповітних бажань, потрібно лише спрямувати зусилля на їх здійснення.

Гороскоп для чоловіка

Східний гороскоп на 2019 рік Свиня: жінки та чоловікиСвині-чоловіки будь-якого віку зможуть сказати про себе «чоловік у розквіті сил». Вони будуть відчувати прилив життєвої енергії, з’явиться бажання звернути гори для досягнення своїх цілей. Одночасно загостритися і інтуїція. Гороскоп на 2019 рік для Свині чоловіки рекомендує максимально підняти планку своїх амбіцій як у кар’єрі та бізнесі, так і в особистому житті.

Читайте також:
Що подарувати на Новий рік 2018 мамі

Творчі люди можуть не боятися криз, пов’язаних з відсутністю натхнення. Вони зможуть не тільки створити літературні, музичні або рекламні шедеври, але і вигідно продати їх.

Спортсменам має сенс подавати заявки на участь у найбільш престижних і значущих змаганнях. У них буде достатньо сил, щоб ефективно тренуватися, і везіння, щоб на десяті частки секунди або міліметра перемагати сильних суперників.

Щоб справити враження на жінок, чоловікові не варто демонструвати свою силу і агресивність, краще зробити ставку на почуття гумору, доброта і щедрість, і він зможе купатися в захоплених жіночих поглядах. При цьому бажано не забувати, що не завжди щирий захват, і більш критично ставитися до людей хоча б на початку відносин.

Гороскоп для жінки

Східний гороскоп на 2019 рік Свиня: жінки та чоловікиЖінки, народжені в рік Свині, в дитинстві мріють не про прекрасного принца, а про натовпі вірних шанувальників. І у багатьох ця мрія збувається. У них завжди є кілька знайомих чоловіків, які готові безкорисливо кидатися вирішувати їх проблеми за першим покликом. В цьому році їх кількість збільшиться.

Гороскоп на 2019 рік для Свині жінки, що складається в шлюбі, обіцяє спокійне сімейне життя, і радість, пов’язані з материнством. Діти, зачаті і народжені в цьому році, стануть опорою для літніх батьків. Мами, у яких ростуть діти, будуть радіти їх успіхам і зможуть легко побудувати довірчі відносини з ними, якщо не дуже озиратися на свою тривожність і невиправдано обмежувати їх свободу.

Для самотніх жінок висока ймовірність отримати пропозицію руки і серця, але багато з них його відкинуть, очікуючи прекрасного принца. Не варто засмучувати шанувальників категоричною відмовою, але далеко не всі шлюбні союзи, укладені Свинями-жінками в цьому році, будуть довговічними. Більш сприятливий період для створення сім’ї настане через 12 місяців.

Читайте також:
Чим замінити новорічну ялинку?

Любовний гороскоп

Східний гороскоп на 2019 рік Свиня: жінки та чоловікиСвині, які мають супутника життя, зможуть весь рік, насолоджуватися гармонією у відносинах. Вони зможуть зробити їх ще більш міцними і глибокими, якщо будуть прагнути не тільки піклуватися про свого партнера, але і розуміти його. Їм варто задуматися, що іноді хочеться не тільки практичності і надійності, але і романтики.

Бажано вирушити разом у подорож, причому не обов’язково, замовивши в турагенції тур, де все включено. Значно цікавіше організувати поїздку самостійно прийняті рішення разом, пережиті пригоди, романтичні спогади стануть міцним цементом для відносин.

Ті, хто тільки шукає супутника життя або насолоджується свободою, також не будуть страждати від самотності. Завдяки їх чарівності, вони зможуть вибрати супутника на вечір або на все життя. Але їм слід бути обережними, і не розорювати душу і гаманець перед малознайомими людьми. Незважаючи на це, зірки обіцяють перспективні знайомства далеко від дому: на курортах, у ділових поїздках.

Грошовий гороскоп

Східний гороскоп на 2019 рік Свиня: жінки та чоловікиСвині люблять комфорт, красиві речі, розваги, тому у них рано чи пізно з’являється і любов до грошей. У 2019 році вона буде взаємною. У багатьох з’явиться можливість змінити роботу на більш високооплачувану.

Бізнес Свині, розпочатий раніше, вдасться вивести на заплановану норму прибутку, а можливо й перевершити її. Час сприятливий для початку або розширення своєї справи навіть з залученням позикових коштів. Успіх чекає і тих, хто хоче спробувати себе у творчій діяльності. Хобі з часом може стати джерелом основного доходу.

У 2019 році у Свині з’явиться можливість витрачати гроші не тільки на свої потреби, але і радувати близьких людей, допомагати літнім батькам, які потребують друзям і просто знайомим. Не варто стримувати благородні пориви – наступні кілька років добробут народжених у рік Свині також буде зростати за умови, що вони займаються цікавою для них справою і прагнуть робити його якомога краще.

А ось від ризикованих капіталовкладень слід утриматися. Привабливі на перший погляд варіанти швидкого збагачення призведуть до збитків.

Читайте також:
Сценарій Нового року 2018 Собаки для веселої компанії

Гороскоп кар’єри

Східний гороскоп на 2019 рік Свиня: жінки та чоловікиСхідний гороскоп на 2019 рік для Свиней, які прагнуть підкорити кар’єрні вершини, дає такі рекомендації:

 • Вибирайте тільки ті сфери діяльності, професії, які вам цікаві – якщо ваша робота викликає у вас нудьгу або роздратування, наступні 12 місяців сприятливі для радикальних змін.
 • Поганий той солдат, який не мріє стати генералом – прагнете піднятися по кар’єрних сходах високо, і у вас це вийде.
 • Опановуйте новими знаннями та навичками, методами роботи – навчання в цьому році буде даватися вам легко.
 • Не соромтеся сказати керівникові про те, що ви прагнете до кар’єрного зростання.
 • Займаючи керівну посаду, делегуйте повноваження, але контролюйте роботу підлеглих – велика ймовірність постраждати за чужий недбалості або злого наміру.
 • Використовуйте не тільки професійні навички, але і свій шарм.
 • Розділяйте час роботи і відпочинку, пам’ятайте, що інші сфери життя для вас у наступному році не менш важливі.
 • Гороскоп здоров’я

  Східний гороскоп на 2019 рік Свиня: жінки та чоловікиБільшість народжених у рік Свині відрізняються міцним здоров’ям. Серед них великий відсоток довгожителів. Але, щоб організм не дав збій в самий невідповідний момент, в 2019 році намагайтеся уникати:

 • Перевтоми – його симптоми не завжди помітні відразу, тому просто дотримуйтесь режиму праці та відпочинку.
 • Стресів – не знімайте їх алкоголем на гучній вечірці. Щоб розслабитися, відвідайте спортзал, баню або вирушайте на природу.
 • Недосипання – багатий подіями і можливостями рік змусить деяких Свиней жертвувати відпочинком. Можливі негативні наслідки.
 • Відвідувань багатолюдних заходів під час епідемій. Якщо ж ви вже відчуваєте перші симптоми грипу або застуди – лягайте в ліжко, є ризик ускладнень на серцево-судинну систему.
 • Малорухливого способу життя. Чим більше ви будете рухатися, тим більше зможете працювати. Це особливо важливо для тих, хто займається інтелектуальною працею.
 • Люди, народжені в рік Свині: Самуїл Маршак, Ернест Хемінгуей, Альфред Хічкок, Карл Юнг, Олівер Кромвель, Рональд Рейган, Анатолій Луначарський, Генрі Форд, Федір Тютчев, Арнольд Шварценеггер.

  Дивіться відео з характеристикою народжених у рік Свині:

  Поділитися з друзями
  Рейтинг
  ( Поки що оцінок немає )
  Новий рік 2021-2022