Східний гороскоп на 2019 рік Півень: жінки та чоловіки

Люди, народжені в рік Півня, не довіряють інтуїції, воліючи діяти на підставі аналізу ситуацій, людей і подій. Але неможливо прорахувати всі, і східний гороскоп на 2019 рік допоможе Півневі уникнути неприємностей і не упустити можливості, надані Жовтої Земляний Свинею. Вона благоволить до цим яскравим, енергійним і безстрашним людям, які вміють поєднувати розважливість і легковажність, скромність і бажання бути завжди на виду, консерватизм і вміння рухатися вперед.

На Півня не можна не звернути увагу, саме прагнення бути на виду є основним рушійним мотивом його вчинків. І це, в сукупності з енергійністю і чарівністю, дозволяє йому домагатися своїх цілей. При цьому він зберігає співчуття і поблажливість до оточуючих. Ці люди рідко бувають тактовні, але завжди кажуть правду в очі і готові прийти на допомогу.

Що чекає народжених в рік Півня в 2019 році?

Східний гороскоп на 2019 рік Півень: жінки та чоловікиРік Свині дасть Півням безліч шансів для досягнення своїх цілей в бізнесі, в будівництві кар’єри, дозволить зробити більш стабільним та успішним своє матеріальне становище. Але він готує і багато пасток у відносинах з близькими людьми: коханими і супутниками життя, дітьми, родичами, друзями, діловими партнерами і колегами.

Причина можливих проблем пов’язана з тим, що запальний і відхідливий Півень не здатний прорахувати, що хтось може, посміхаючись в очі, затамувати на нього злість з-за різкого слова, і шкодити нишком. Складності в особистому житті можуть виникнути і з-за непостійності Півня. Велика ймовірність, що її не вдасться приховати від партнера, і навіть легка інтрижка на стороні здатна в цей період серйозно зіпсувати відносини в стабільному шлюбі і привести до розриву відносин. І, одночасно, Півню доведеться зіткнутися з безліччю спокус – чарівність буде працювати на всю потужність і зробить його дуже бажаним для багатьох.

Читайте також:
ОГЕ з літератури в 2019 році:підготовка,про іспиті і перескладанню

Гороскоп для чоловіка

Східний гороскоп на 2019 рік Півень: жінки та чоловікиГороскоп на 2019 рік для Півня-чоловіки обіцяє значні здобутки в усіх справах, пов’язаних з будівництвом. Це ідеальний час, щоб закласти фундамент свого будинку, інвестувати гроші в будівництво, зробити ремонт або перепланування в квартирі, побудувати сім’ю. Тих, чия професійна діяльність пов’язана з цією сферою, очікує підвищення на посаді, значне збільшення доходів.

Також рік буде сприятливим для Півнів, які навчаються: у школі, технікумі, інституті, пишуть дисертацію, займаються самоосвітою, відвідують семінари та тренінги. Інформація буде легко засвоюватися і довго залишатися в пам’яті. Студентам і школярам буде везти на іспитах, а викладачів порадує поява нових талановитих учнів і успіхи старих.

Самотні чоловіки будуть купатися в жіночій увазі, але їм варто задуматися не тільки про задоволення, а й про створення сім’ї. Півні, які перебувають у шлюбі, також будуть викликати у дам інтерес, але їм краще приділяти більше уваги роботі і освіту, і не випробовувати терпіння своєї жінки – воно не безмежне.

Гороскоп для жінки

Східний гороскоп на 2019 рік Півень: жінки та чоловікиЖінок, народжених в рік Півня, очікує яскравий і наповнений подіями рік. За ці 12 місяців істотно зміняться стосунки з найближчими людьми, тому важливо не плисти за течією, а самої направляти ці зміни.

Жінки-Півні дуже дбайливі мами, але часто надмірно опікають дітей, що й породжує проблеми. Бажано дати їм більше свободи, інакше вони спробують завоювати її самі. Це стосується не тільки підлітків, але й малюків 2-3 і старше. Вони також хочуть самостійно одягатися, вибирати десерт, іграшки, друзів у пісочниці і яку казку читати на ніч.

Гороскоп на 2019 рік для Півня-жінки рекомендує звернути увагу на стосунки з близькими друзями і родичами. Щоб не зіткнутися з плітками, зрадою, охолодженням або розривом багаторічної дружби, слід уникати:

 • Надмірної критики, роздачі рад, яких не просять.
 • Нетактовним жартів – не варто демонструвати свою дотепність, ображаючи когось.
 • Хвастощів – чужі успіхи, особливо злегка перебільшені, нерідко викликають заздрість, і не завжди білу.
 • Читайте також:
  День сім'ї, любові і вірності у 2019 році: дата та особливості свята

  Любовний гороскоп

  Східний гороскоп на 2019 рік Півень: жінки та чоловікиУ Півня не буде підстав скаржитися на застій в особистому житті або складності пошуку партнера. Але він може сам створити собі проблеми, зіпсувати стосунки, які здаються ідеальними. Не варто ризикувати тим, що дорого, з-за швидкого захоплення, капризу або бажання самоствердження.

  Півні, довго перебувають у шлюбі, можуть відчути спрагу нових вражень. Не варто шукати їх на стороні – краще розпускати хвіст і співати романтичні серенади для своєї половинки. Рік сприятливий для оновлення відносин, пошуку нових спільних захоплень, подорожей, народження дітей.

  У самотніх жінок і чоловіків хороші шанси зустріти свою другу половину. Важливо не помилитися у виборі, не помітивши за зовнішнім блиском недоліки характеру, неприйнятні у шлюбі. Вибирати краще серцем, а не очима. Небезпечна і гонитва за двома зайцями, зловити вдасться не самого жвавого, закоханого і надійного.

  Грошовий гороскоп

  Східний гороскоп на 2019 рік Півень: жінки та чоловікиЩоб не зіткнутися з матеріальними проблемами в самий невідповідний момент, східний гороскоп на 2019 рік для Пєтухов рекомендує уникати:

 • Великих покупок, що здійснюються під впливом хвилинного пориву або виключно заради того, щоб справити враження.
 • Азартних ігор – це стосується не тільки ігри в казино, але і парі з друзями, і навіть покупки лотерейних квитків. Гроші доведеться заробляти, а не розраховувати на удачу.
 • Боргів – небажано брати в борг навіть незначні суми, про них легко забути і зіпсувати відносини з кредитором. Виплата великих кредитів вимагатиме значних зусиль, можливо не вдасться вносити всі платежі вчасно.
 • Жадібність – економія на необхідному, контроль і обмеження витрат близьких принесуть тільки конфлікти і розчарування.
 • Але це час сприятливий для накопичень та інвестицій, особливо в нерухомість, проекти, пов’язані з будівництвом, освіта (своє, дітей, своїх найманих працівників).

  Небажано тримати гроші вдома і носити з собою великі суми, купувати дорогі автомобілі та інші предмети розкоші.

  Гороскоп кар’єри

  Східний гороскоп на 2019 рік Півень: жінки та чоловікиЕнергійність, працелюбність і компетентність Півнів в 2019 році по достоїнству оцінить керівництво. Багато з них мають хороші шанси отримати бажану посаду або надбавку до зарплати.

  Читайте також:
  Східний гороскоп для Бика на 2019 рік

  Рік Жовтого Земляного Свині сприятливий для того, щоб оволодівати новими знаннями та навичками, змінювати підходи до роботи. Якщо робота не приносить радості і не викликає інтересу, зараз сприятливий час для кардинальної зміни сфери діяльності. Півень легко навчається, і навіть в зрілому віці, почавши кар’єру з нуля, може швидко домогтися приголомшливих результатів.

  Перешкодою для кар’єрного зростання можуть стати інтриги підлеглих і колег, тому важливо намагатися підтримувати з усіма рівні, доброзичливі стосунки, уникати конфліктів на роботі, авторитарного стилю керівництва. Також потрібно пам’ятати, хто володіє інформацією – той володіє всім, тому для досягнення своїх цілей треба менше говорити і більше слухати.

  Гороскоп здоров’я

  Східний гороскоп на 2019 рік Півень: жінки та чоловікиУ 2019 році Півня слід подбати про своє шлунку та інших органах травної системи. Як би не вимотували справи, важливо харчуватися регулярно і правильно. В раціон потрібно включити багато овочів і фруктів, білого м’яса та риби. Темперамент Півня часто вимагає великої кількості спецій і приправ. Не варто надмірно захоплюватися сіллю, перцем і соусами, що містять оцет, але і змушувати себе їсти прісну їжу також небажано, якщо на цьому не наполягає лікуючий лікар.

  Ворогом травної системи і здоров’я в цілому може стати не тільки неправильне харчування, але і стреси, перевантаження, причому Півні не завжди відчувають наскільки організму складно витримувати запропонований темп життя. Бажано присвятити відпустку не скільки розваг, скільки відпочинку, в тому числі і активного. Туристичні походи, екскурсії, регулярне відвідування спортзалу, відпочинок у моря або в горах допоможуть ефективно відновити сили на початку осені.

  Люди, народжені в рік Півня: Катерина Велика, Джеймс Фенімор Купер, Джузеппе Верді, Ріхард Вагнер, Клод Бернар, Енріко Карузо, Жан-Поль Бельмондо, Йоко Оно, Джульєтта Мазіна, Юрій Нікулін, Леонід Якубович, Микита Міхалков.

  Дивіться відео з характеристикою народжених в рік Півня:

  Поділитися з друзями
  Рейтинг
  ( Поки що оцінок немає )
  Новий рік 2020-2021