Східний гороскоп на 2019 рік Кролика (Кота): жінки та чоловіки

Східний гороскоп на 2019 рік обіцяє Кроликам (Котів) калейдоскоп подій, несподівані повороти, великі можливості і складний вибір. Гідно витримувати випробування, знаходити правильні рішення і перемагати допоможуть притаманні їм почуття справедливості, обережність, цілеспрямованість. І доброта – зроблене в цьому році добро повернеться швидко.

Кролики (Коти) – не бійці, але вони неперевершені дипломати. Важливо лише заради досягнення поточних цілей не поступатися принципами, не зраджувати тих, хто доріг. Прекрасне почуття гумору і самоіронія дозволять не тільки зберігати душевну рівновагу, але і набувати нових друзів, повагу колег і партнерів.

Зіткнувшись з труднощами, Кролики (Коти) можуть замикатися в собі і вдаватися до меланхолії – потрібно знайти в собі сили, щоб повернутися до активного життя, почати будувати плани і діяти.

Що чекає народжених у рік Кролика (Кота) в 2019 році?

Східний гороскоп на 2019 рік Кролика (Кота): жінки та чоловікиВже в кінці зими Кролики (Коти) відчують душевний підйом, бажання творити. Воно буде проявлятися в усіх сферах життя. Гарний час для кардинальної зміни професії, іміджу, місця проживання.

Багато зрозуміють, що бажане нове – це добре забуте старе. Дитяче захоплення може стати джерелом задоволення і основою прибуткового бізнесу. Можливе отримання допомоги від старих друзів, а юнацька любов може стати порятунком від самотності і надійним фундаментом для будівництва сім’ї. Варто згадати і про родичів, спілкування з якими за останні роки практично зійшло нанівець і відновити добрі відносини.

Не варто в новорічну ніч складати чіткий план на рік – велика ймовірність, що несподівані, але, в основному, приємні події, які кардинально змінять життя.

В рік Свині, Кролики (Коти) будуть прагнути більше часу проводити в своєму будинку, зробити його більш затишним, але не варто відмовлятися від цікавих подорожей та перспективних ділових поїздок.

Гороскоп для чоловіка

Східний гороскоп на 2019 рік Кролика (Кота): жінки та чоловікиЖовта Земляна Свиня буде особливо прихильна до чоловіків, які народилися в 1951 і 1999 роках. Їм буде наданий шанс, який дозволить зробити своє життя щасливим і благополучним. Головне – не відмовитися від нього з-за зайвої обережності або ліні. Це може бути як можливість отримати цікаву професію або посаду, так і знайомство з супутницею життя чи вірним другом.

Читайте також:  Євротур 2017-2018

Але гороскоп на 2019 рік Кролика (Кота) чоловіки застерігає: не кожен, хто шукає його дружби, робить це щиро і безкорисливо. Слід остерігатися підлабузників і шахраїв. При виборі найближчого оточення потрібно довіряти своїй інтуїції і звести до мінімуму спілкування з людьми, до яких не лежить душа.

Дотепні і елегантні Кролики-чоловіки будуть користуватися успіхом у жінок. Але холостяки можуть зіткнутися з надмірною наполегливістю подруг, які бажають відвести їх в ЗАГС. А одружені не варто давати привід для ревнощів своїм дружинам – вони навряд чи вирішуватися на розрив відносин, але доведеться терпіти часті скандали і докори. Краще уникати обману і недомовленостей у відносинах як з жінками, так і з колегами, діловими партнерами.

Гороскоп для жінки

Східний гороскоп на 2019 рік Кролика (Кота): жінки та чоловікиГороскоп на 2019 рік Кролика (Кота) жінки рекомендує внести у своє життя як можна більше змін. Це стосується не тільки гардеробу і зачіски, але і стилю життя. Домоседкам потрібно частіше бувати в гостях, на різних публічних заходах. Жінкам, що будують кар’єру, не варто відмовлятися від зустрічей з приємними шанувальниками, а домогосподарки можуть собі дозволити придбати хобі для душі або освоїти нову професію.

Жінки Кролики (Коти) незалежно від віку не будуть страждати від нестачі чоловічої уваги. Але в стосунках можливі проблеми із-за надмірної вразливості або загострене почуття справедливості. Не варто драматизувати дрібні сварки. Не менш небезпечно постійно згладжувати гострі кути і закривати очі на недоліки партнера – спокійні й добрі жінки нерідко залучають деспотичних або непорядних чоловіків. Потрібно прислухатися до свого серця – якщо стосунки приносять більше смутку, ніж радості, їх доцільно розірвати різко і однозначно, і йти вперед, до нових зустрічей і великої любові.

Читайте також:  SsangYong Actyon 2018 року вся інформація і фото

Любовний гороскоп

Східний гороскоп на 2019 рік Кролика (Кота): жінки та чоловікиУ рік Свині і чоловіків, і жінок Кроликів (Котів) чекає багато цікавих знайомств та зустрічей. Дуже високий шанс зустріти людину, яка знає, як зробити їх щасливими і хоче цього.

Але Кролики (Коти) будуть не тільки зачаровувати і закохувати, але і закохуватися самі. Їм слід бути обережними, перш ніж вручати комусь ключі від свого серця, не забувати про обачність і здоровому глузді. Відносинами потрібно насолоджуватися, а не пірнати в них як у вир з головою.

Інша небезпека, яка може стати ложкою дьогтю в бочці меду особистого життя Кроликів (Котів) – легковажність і велелюбність. Флірт – це чудово, але не треба жорстоко грати на почуттях партнера або вселяти йому помилкові надії. Це може сильно ускладнити життя.

Рік сприятливий для укладення шлюбу та народження дітей. У сімейному житті потрібно уникати буденності і одноманітності, використовуйте будь-які можливості вирушити разом у подорож або на пікнік, влаштовуйте романтичні вечері і креативні свята для дітей.

Грошовий гороскоп

Східний гороскоп на 2019 рік Кролика (Кота): жінки та чоловікиКроликам (Котів) слід бути готовими до того, що в 2019 році у них можуть бути несподівані великі витрати. Можливо, вони отримають дуже привабливі пропозиції про вигідне вкладення грошей, захочуть розпочати або розширити свій бізнес, витратити їх на освіту або придбання нерухомості. Їх очікує й безліч дрібних спокус: оновити гардероб або інтер’єр, робити подарунки близьким. Не варто відмовляти собі у всіх радощах життя, але краще відкладати певну частину з усіх доходів.

Східний гороскоп на 2019 рік для Кроликів вказує на небезпеку залізти в борги, які буде важко виплатити. Слід ретельно все зважити, перш ніж залучати позикові кошти для бізнесу, і не брати в борг на розваги, купівлю статусних речей.

Будуть вдалими:

 • Будь-які операції з нерухомістю – купівля, і продаж.
 • Вкладення в проекти, пов’язані з високими технологіями, медициною, наукою і мистецтвом.
 • Благодійні проекти
 • Вкладення в освіту і здоров’я.
 • Гороскоп кар’єри

  Східний гороскоп на 2019 рік Кролика (Кота): жінки та чоловікиКролики (Коти), що присвятили себе роботі, можуть не тільки піднятися на 1-2 сходинки по кар’єрних сходах, але і проїхати в ліфті кілька прольотів і зайняти посаду, про яку раніше і не думали. І не обов’язково в тій компанії і навіть сфери діяльності, в якій вони працюють сьогодні. Якщо надійде пропозиція розпочати власну справу – його також слід уважно роздивитися, оцінити не тільки ризики, але і як їх уникнути. Головним при прийнятті рішення повинна стати не можливість заробити, а інтерес до справи.

  Читайте також:  Форма ЦСКА на сезон 2018-2019 | нова, фото

  Начальство цінує дипломатичних і акуратних Кроликів (Котів), але це може викликати заздрість колег. Щоб не стати жертвою інтриг, уважно ставитися не тільки до службових обов’язків, але і людей, що працюють поруч. Не варто заводити службовий роман, якщо не плануєте відносини на тривалий період.

  Звичний спокійний робочий ритм у багатьох зміниться у другій половині року. Зросте кількість і складність обов’язків, але збільшиться і зарплата.

  Гороскоп здоров’я

  Східний гороскоп на 2019 рік Кролика (Кота): жінки та чоловікиОрганізм Кролика (Кота) поєднує в собі крихкість і стійкість. Вони рідко хворіють серйозними хронічними захворюваннями, але часто страждають від застуд, грипу. Високий ризик і дрібних травм.

  Зазвичай залишатися в гарній формі їм допомагає розмірений спосіб життя, але в 2019 році він може бути порушений. Необхідно знайти ефективні і безпечні способи для зняття стресу: прогулянки, відвідування тренажерного залу та сауни, заняття мистецтвом навіть на аматорському рівні. Також важливо стежити, щоб у раціоні круглий рік було достатньо вітамінів.

  Час змін можуть з користю використовувати ті, хто хоче позбутися зайвої ваги. Організм спокійно сприйме зміна системи живлення, але не короткочасну жорстку дієту. Для поліпшення фізичної форми можна не тільки займатися спортом, а й працювати на землі, упорядковуючи дачну ділянку або прибудинкову територію.

  Люди, народжені в рік Кролика (Кота): Марія Кюрі, Альберт Ейнштейн, королева Вікторія, Лев Троцький, Анджеліна Джолі, Анастасія Волочкова, Сергій Звєрєв, Настя Каменських, Лоліта Мілявська, Інгрід Бергман.

  Дивіться відео з характеристикою народжених у рік Кролика (Кота):

  Поділитися з друзями
  Рейтинг
  ( Поки що оцінок немає )
  Новий рік 2020-2021