Східний гороскоп для Тигра на 2019 рік

Тигр – красивий хижак, що поєднує в собі грацію і силу. Йому не потрібно доводити силу, адже одного погляду на нього достатньо, щоб переконатися в його спритності, сміливості та імпульсивності. Мова не стільки про тварину, скільки про тих, хто народився під захистом смугастого красеня, яким відповідають 1938, 1950, 1962, 1974, 1986 і 1998 роки.

Цим людям властива пристрасть, емоційність і навіть зухвалість. Їх стрімкий характер, вони приймають рішення за миті в абсолютно будь-яких ситуаціях. Часом з-за цього їх вчинки здаються необдуманими, спонтанними, не здійснюють у підсумку до бажаних результатів. Втім, Тигра це не налякає, а змусить пробувати знову і знову, поки полювання за успіхом не увінчається успіхом.

Їх спонтанність і незалежність, які так подобаються оточуючим (і особливо – протилежної статі), часто обертаються безглуздям, проявами егоцентризму і самотністю. Вони легко підкорюють серця людей своєю тягою до пригод, але з часом навколишні втомлюються від бурхливого вдачі і вічних «історій», в які вони потрапляють разом, або по милості представника знака.

Тигри – контрастні, нестабільні, бувають агресивні, але в той же час, їх щедрість не знає меж, особливо якщо їм хочеться комусь догодити і привернути до себе увагу.

Гороскоп для Тигра на 2019 рік говорить про те, що природні якості лідера і грізного хижака вам знадобляться, і навіть приведуть до успіху. В цілому рік стане яскравим і насиченим, і сповна задовольнить вашу тягу до нових звершень і здобутків.

Звичних для вас «американських гірок» не трапиться, все-таки 12 місяців під управлінням Земляний Свині – період розмірений, спокійний. Це створить двояку ситуацію. Удача буде на вашому боці – що добре, але позбавить вас можливості проявляти себе, змагатися, підкорювати і вибиратися з неприємностей. Тобто, успіхи загрожують позбавити вас пригодницького аспекту життя.

Виходить, що маючи фінанси, любов і кар’єрне зростання, типовий Тигр може засумувати і впасти в апатію. Щоб уникнути нестерпних прісність і посередності, скористайтесь фінансовими можливостями, придбаними в цьому році. Подорожі в екзотичні країни, ігри на торгах або спортивні ставки, екстремальний спорт – це, і багато іншого допоможе вам скрасити зневіру і подарує необхідну дозу адреналіну.

Читайте також:
Подарунки батькам на Новий рік 2021: ідеї оригінальних подарунків

Зміст:

  • Кар’єра і гроші

  • Любовний гороскоп для Тигра на 2019 рік

  • Гороскоп здоров’я

  • Докладні гороскопи по стихіях

  • Водяний Тигр

  • Дерев’яний Тигр

  • Вогняний Тигр

  • Земляний Тигр

  • Металевий Тигр

  • Відео-гороскоп

Кар’єра і гроші

Східний гороскоп для Тигра на 2019 рік

2019 рік – прекрасний час для того, щоб завойовувати і підкоряти нові вершини. Варто докласти трохи більше зусиль, ніж завжди, і вийде вирватися у верхівку керівництва. Не зайвим буде удосконалення професійних навичок.

Запишіться на курси або тренінг, підвищуйте свою кваліфікацію. Це допоможе як отримати підвищення, так і гарненько зміцнитися на відповідальній посаді. Радує той факт, що представники котячого сімейства не зіткнуться з підступами колег чи заздрістю. Всім ясно, що ви заслужили свій пост, і впораєтеся із завданнями краще, ніж хто-небудь інший.

Гроші стануть приємним наслідком вашого кар’єрного росту. Більш того, інтенсивні фінансові надбавки можливі не тільки у вигляді зарплати. Зірки віщують вам виграші в лотереях і тоталізаторах. Звичайно, не варто цілком віддаватися азарту, але пару разів за рік ризикніть – і примножите свій добробут.

Східний гороскоп для Тигра на 2019 рік

Крім везіння в іграх, гроші не будуть валитися на вас пачками з неба. Кожна копійка буде зароблена і заслужена чесною працею. Ключове слово – чесність. Обманний шлях (в тому числі, і в азартних захоплення) може привести вас до розорення. Особлива зона ризику – ваша нова посада.

Дізнавшись, або отримавши пропозицію провернути аферу, розберіться з цим по букві закону, яким би привабливим не був сир в шахрайській мишоловці.

до змісту ?

Любовний гороскоп для Тигра на 2019 рік

У наступаючому році, вам можна трохи розслабитися і передати кермо правління партнеру. Не забувайте, що відносини – це справа двох, на вас тільки половина обов’язків. Якщо доводиться брати на себе більше – це привід задуматися про фортеці вашої пари.

Правда, астрологи вважають, що серйозно замислюватися про любовних взаєминах вам не доведеться. Рік стане легким і приємним. У вже сформованих дуетах буде панувати ідеальне взаєморозуміння. На такому позитивному тлі ваш союз зміцниться і згуртується. Для багатьох пар це стане своєрідним знаком того, що симпатія і закоханість вже переросли в набагато більш сильне та високе почуття.

Східний гороскоп для Тигра на 2019 рік

Тигри, чиє життя ще не прийшла любов, опиняться на хвилі популярності і будуть купатися в променях загальної уваги. Причому, зацікавлені погляди загрожують вам незалежно від обставин.

Чи ви прийшли на прийом в дорогому вбранні, або вибігли у магазин у домашньому одязі – в будь-якій ситуації є висока ймовірність зустріти якщо не майбутнього чоловіка (або дружину), партнера по тривалого роману. Зірки замовчують про те, якими повинні бути ці нові відносини. Швидше за все, доведеться покластися лише на свою інтуїцію і голос серця.

Хочете захоплюючого короткострокового пригоди – удача на вашій стороні. Мрієте про весілля саме з цією людиною – у вас на руках всі карти, не відкладайте доленосна подія в довгий ящик.

до змісту ?

Гороскоп здоров’я

Східний гороскоп для Тигра на 2019 рік

Першу і єдину небезпеку вашому самопочуттю несе втому. Навчіться перемикатися з розумової праці на фізичний, і навпаки. Такий варіант дозволить менше втомлюватися, якщо у вас реально немає ні хвилинки для повноцінного відпочинку. Рішенням стане абонемент в спортзал з максимально широким спектром послуг: крім тренажерів і фітнесу бажано мати доступ в басейн і відвідувати розслаблюючі процедури.

Ні в якому разі в 2019-му не доводьте себе до точки кипіння. Як тільки відчуєте, що мізки «спікаються», або нерви натягнуті до межі – поспішайте на відпочинок. Жовта Свиня не прощає нехтування здоров’ям і невміння взяти перепочинок, так що, легко відправить вас у відпустку насильно. Правда, в кращому випадку це буде санаторій, а не золотистий пляж.

до змісту ?

Докладні гороскопи по стихіях

до змісту ?

Водяний Тигр

Східний гороскоп для Тигра на 2019 рік

«Не щастить мені в картах, повезе в любові» — ось девіз 2019 року для народжених у 1962. У фінансовій сфері все буде гладко. Значних збільшень не буде, але напевно доведеться витратити відкладені гроші. Благо, на щось корисне, тому сміливо вкладайте фінанси в сім’ю, дім, своє здоров’я.

У любові ж вас чекає чуттєвий і повний романтики період. Сім’я буде радувати затишком, а самотні Тигри насолодяться калейдоскопом нових знайомств.

до змісту ?

Дерев’яний Тигр

Східний гороскоп для Тигра на 2019 рік

Народилися в 1974 році? 2019 рік для вас складеться вдало в плані кар’єри. Однак, щоб завоювати бажане місце і розташувати до себе вищестоящих колег, не забегайте наперед і не намагайтеся взяти на себе нові обов’язки ще до вашого призначення. Нехай все йде своєю чергою.

Щоб у сімейному житті не виникало конфліктів, прагніть бути м’якше і терпляче, прощайте рідним їхні промахи і помилки.

до змісту ?

Вогняний Тигр

Східний гороскоп для Тигра на 2019 рік

Під стихією вогню проходив 1986 рік. Якщо це ваша дата народження, вас можна привітати, адже вас чекає феєричне, чудовий час! Ваші досягнення на роботі обов’язково помітять і оцінять набагато вище, ніж ви очікуєте. Потік фінансів з потічка перетвориться в впевнене потік.

Любов, нарешті, прийде в життя до тих, хто її прагне. А тим, хто вже має коханого людини, варто просто обійняти свою половинку і насолоджуватися загальним щастям.

до змісту ?

Земляний Тигр

Східний гороскоп для Тигра на 2019 рік

Якщо ви народилися в 1938, або 1998 році, ваша керуюча стихія – земля. Майбутній рік стане успішним і приємним, але з ряду геть що виходять подій не відбудеться.

Результати, які ви маєте на сьогоднішній день, стануть міцніше, але значно не покращаться. Така рівна позиція – краще, ніж здається відразу. Ймовірні негативні ситуації наступних років вас торкнуться менше всього.

до змісту ?

Металевий Тигр

Східний гороскоп для Тигра на 2019 рік

Народженим в 1950 році, найближчим часом можна замислитися про власну справу. Сімейна пекарня, маленька виноробня на дачі – що б ви не вибрали, бізнес приречений на фінансовий успіх, якщо відкрити його саме в рік Жовтого Кабана. Юних Тигрів 2010 року народження чекає безліч знайомств.

Гороскоп на 2019 рік пророкує захоплюючі подорожі та екскурсії, на які батькам варто відпустити своє чадо, щоб прищепити дитині інтерес до культур інших країн і мов. Причому, допитливість може прокинутися і в локальній поїздці, так що, Тигренятам не слід пропускати шкільні вилазки в музеї та історичні місця.

до змісту ?

Відео-гороскопСтаття написана спеціально для сайту “2019 рік Свині

Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2021-2022