Східний гороскоп для Собаки на 2019 рік

«Немає мені спокою» — мабуть, такими словами найлегше охарактеризувати людей, народжених під заступництвом Собаки. Все життя вони проводять у пошуку та аналізі власних помилок, думають, що могли б виправити, або зробити краще. Не можна сказати, що всі типові Собаки незадоволені своїм життям, але думка про те, що могло б бути ще краще – напевно приходить в голову частіше, ніж до інших знаків східного гороскопу.

Як і тварина-покровитель, це віддані і вірні люди, добрі і співчутливі. У той же час, особисті проблеми, погане самопочуття чи невдачі на роботі вони можуть вихлюпувати злістю і навіть агресією – така вже у них вираз болю, печалі, розчарувань. Відходять від конфліктів такі люди швидко, і часто дивуються: за що ж рідна людина досі ображається?

Втім, враховуючи досить легкий норов представників знаку, довго «дутися» за них не виходить. Собаки вміють просити вибачення, а в поєднанні з природного щедрістю і широтою душі – їм зовсім немає рівних у загладжуванні провин.

Представники знаку дуже люблять піклуватися й опікувати, і нерідко захоплюються, перетворюючи турботу в особливий вид тиранії. Гороскоп для Собаки на 2019 рік попереджає: будь-яка диктатура (нехай навіть і спрямована на благо близької людини), в рік Жовтої Свині буде карна, і призведе до поганих наслідків.

Давайте ж розглянемо основні події 2019-го для тих, хто був народжений під знаком Собаки.

Зміст:

  • Любовний гороскоп для Собаки на 2019 рік

  • Кар’єра і гроші

  • Прогноз на здоров’я

  • Докладні гороскопи по стихіях

  • Металева Собака

  • Водяна Собака

  • Дерев’яна Собака

  • Вогняна Собака

  • Земляна Собака

  • Відео-гороскоп

Любовний гороскоп для Собаки на 2019 рік

Якщо у вашому житті ще немає коханої людини, Жовта Свиня може відчутно допомогти в цьому питанні. Романи будуть спалахувати навіть тоді, коли ви не тільки не докладете до цього ніяких зусиль, але і взагалі не будете думати про стосунки, як таких.

Східний гороскоп для Собаки на 2019 рік

Ніщо не забороняє вам захопитися новими відносинами і добре провести час. Але якщо для вас 2019-й – це період легких несерйозних знайомств, то новообретенный партнер може вважати інакше, і ваші поверхневі почуття можуть боляче його зачепити. Варто відразу обговорити ваші плани і розставити всі крапки.

Однак тим Собакам, які морально готові до сімейних відносин, зірки пророкують високу ймовірність зародження справжнього почуття. Рік хороший для початку спільного життя в будь-якому вигляді – як просто спільного побуту, так і офіційного шлюбу.

Представникам знака, які вже мають сім’ю, Свиня може підкласти «свиню» у вигляді їх же неприборканих емоцій. Накопичений за день негатив ви будете скидати на своїх домочадців, що поступово приведе до розладу спокійного життя. Як би того не хотілося, не списуйте скандали на господиню року: вона перевіряє вас, але ви в змозі контролювати свої емоції і при бажанні можете тримати себе в руках.

Східний гороскоп для Собаки на 2019 рік

Що б вас не образили, або як би не втомили колеги, будинки виявляйте такт і терпіння. А від зайвого негативу позбавляйтеся безпечним способом. Чоловіки-Собаки можуть записатися на бокс, або інший активний чоловічий спорт.

Жінкам-Собакам рекомендується знайти себе у творчості: обливайте чорною фарбою полотна і ріжте ножицями полотна, якщо того вимагають емоції, але не раньте словами дорогих вам людей.

до змісту ↑

Кар’єра і гроші

Східний гороскоп для Собаки на 2019 рік

У майбутньому році вам не доведеться мати потребу у фінансах, грошей вистачатиме на побутові потреби і невеликі витрати на себе або близьких. Але якщо ви плануєте на 19-й рік великі покупки, доведеться працювати в поті чола. Будь-які грошові кошти понад середньої норми будуть приходити тільки шляхом повного занурення у вас праведні труди. І те, фінальний бонус за всю виконану роботу навряд чи перевершить ваші очікування.

Тому, краще взагалі поки відкласти великі витрати і подумати про економію. З іншого боку, всі ваші зусилля стануть непоганим плацдармом для швидкого просування по службі, яке з часом позитивно позначиться на банківському рахунку.

Астрологи прогнозують кілька вдалих для кар’єрного ривка моментів. Про те, коли саме вони відбудуться, ви дізнаєтеся випадково, але своєчасно. Тримайте вухо гостро і хапайтеся за чутки і прозорі натяки.

Причому, будьте уважні: якщо вам безпосередньо пропонують «замовити слівце» за вас перед начальством, це, напевно, обман і спроба або оббрехати вас, привласнити ваші заслуги. Ваш справжній шанс проявить себе таємно.

Східний гороскоп для Собаки на 2019 рік

Ваш рік – 2018-й – вже залишився позаду, і тепер доведеться грати за правилами нової господині. А Свинка – персонаж вимогливий, строго стежить за порядком і дотриманням правил. Будь-які негативні емоції варто тримати в узді; важливі події – планувати заздалегідь, без хаотичного метання. Собакам треба бути готовим до компромісів і поступок.

В цьому році ваша покірність деяких подій призведе не до краху, як вам здається, а навпаки, дозволить прожити всі 12 місяців без істотних втрат і потрясінь. Зараз протягом слід правильному напрямі, не варто витрачати сили на марні махання веслом – це зіб’є вас з правильного курсу і доведе до знемоги.

 

до змісту ↑

Прогноз на здоров’я

У періоди, коли вам буде катастрофічно не вистачати часу, ви вирішите, що заради справи можна піти на деякі жертви. Першим впаде режим харчування – адже викроїти півгодини-годину на прийом їжі буде проблематично.

Щоб це не призвело до захворювань травної системи, доведеться пристосовуватися і таки знаходити хвилинку на повноцінний обід. Дуже важливо – повноцінний, а не швидкий перекус на ходу, який не менш небезпечний, ніж вимушене голодування.

Східний гороскоп для Собаки на 2019 рік

Друга проблема року (з якою зіткнуться не лише Собаки, а й взагалі всі знаки східного календаря) –це зневага відпочинком і емоційним спокоєм. Активна трудова діяльність неминуче призведе до емоційним напруженням, і, щоб не заробити собі нервовий зрив і букет «стресових» хвороб, потрібно буде викроїти час для розслаблення. Виділяйте дні, коли ви зможете відпустити всі справи і не думати про роботу, а зайнятися собою.

Згідно східної характеристиці знака, Собаки відрізняються міцним здоров’ям, і менше за інших хворіють простудними захворюваннями. Тому в будь-який час року для вас відкриті заняття на свіжому повітрі.

Влітку підтримати організм можна довгими пішими прогулянками і походами, плаванням в природних водоймах. У холодні місяці займіться лижним спортом, відкрийте для себе гірські курорти. Ще одна хороша ідея для оздоровлення та відпочинку – гарячі джерела.

до змісту ↑

Докладні гороскопи по стихіях

до змісту ↑

Металева Собака

Східний гороскоп для Собаки на 2019 рік

Народженим в 1970 році доведеться важко, особливо в трудовій сфері. Для досягнення результатів потрібно буде працювати понад міру.

Найприкріше, що ваші старання будуть сприйматися як належне, і не будуть оцінені так, як вам хотілося б. Зате в області любові вас чекає дуже насичений рік, повний позитивних емоцій.

до змісту ↑

Водяна Собака

Східний гороскоп для Собаки на 2019 рік

Якщо ваш рік народження – 1982 – то прийдешній рік подарує вам атмосферу любові і дружби. Позитивне ставлення з боку оточуючих огорне вас буквально з усіх боків. Будинки – розуміння і турбота близьких, в офісі – прихильність начальства і повагу колег.

Не намагайтеся змінити себе на робочий лад, інакше можете швидко втратити можливість купатися в любові. Для вас 19-й рік – час гармонії, кар’єрою краще зайнятися пізніше.

до змісту ↑

Дерев’яна Собака

Східний гороскоп для Собаки на 2019 рік

Тим, хто народився в 1994-му році, зараз доведеться навчитися такту. Уміння м’яко і делікатно висловлюватися навіть на хвилюючі вас теми допоможе вам як в роботі, так і на любовному фронті. Ваша вроджена прямолінійність і непримиренність тільки завадить і поставить зайвих палиць в колеса.

У відносинах не будьте пасивними, беріть на себе ініціативу, інакше її перехопить хтось інший, і ви ризикуєте залишитися на самоті.

до змісту ↑

Вогняна Собака

Східний гороскоп для Собаки на 2019 рік

Народжені в 1946 р. і 2006 роках, повинні побоюватися нечесних дій з боку незнайомих людей. Вам важливо подбати про своє здоров’я – кому-то про збереження, а кому-то про зміцнення.

Літнім людям буде цілком комфортно в фінансовому плані – про себе дасть знати матеріальна підтримка з боку родини.

до змісту ↑

Земляна Собака

Східний гороскоп для Собаки на 2019 рік

Ще в минулому році, Собаки, народжені в 1958-му, перебували під заступництвом свого тварини. 2019-й стане для вас новим витком в житті, і у ваших силах закласти хороший фундамент на майбутнє. У молодих сім’ях ймовірно народження дитини, особливо, якщо малюк вже давно у ваших планах.

Непогано складається ситуація з кар’єрою. Якщо вам натякнуть на підвищення, погоджуйтеся, навіть якщо відчуваєте невпевненість. Ви обов’язково впораєтеся, а втративши можливість зараз, надовго застопорити на одному місці.

до змісту ↑

Відео-гороскопСтаття написана спеціально для сайту “2019 рік Свині

Читайте також:  Прості новорічні салати 2019 року рецепти
Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2020-2021