Східний гороскоп для Бика на 2019 рік

Типовий представник року Бика цілком схожий на свого покровителя. Це наполеглива людина, лідер, який силою своєї волі може зрушити з місця гору і тягнути її за собою стільки, скільки буде потрібно. Уявити собі, що Бик відступить перед перешкодою просто неможливо, він навіть не спробує обійти перешкоду, а піде напролом і, в більшості випадків, досягне успіху.

Він небайдужий до долі інших і по можливості завжди допоможе. Втім, він відрізняється повільністю в прийнятті рішень і пошуку правильної лінії поведінки. Це нерідко призводить до того, що подоспев на допомогу, він виявляє, що вже запізнився і ситуація вирішилася без нього. Але навіть такі промахи не змусять представника цього знака східного календаря стати спритним, спонтанним і ризиковим.

Народжені в 1949, 1961, 1973, 1985, 1997 та 2009 роках – надійні, але вперті люди. У гороскопах часто можна зустріти й інші імена покровителя: Буйвол або Віл. І, як ці великі тварини відрізняються працьовитістю і незламною силою, так і люди вищеперелічених років можуть похвалитися завзятістю, твердим характером і навіть геніальністю у всьому, що стосується благоустрою їх життя і життя близьких.

Є у Буйволів і негативні риси, від яких більше страждає їх оточення. Це вимогливий знак, завышающий планку запитів настільки, що рідні ледь справляються, а ймовірні «другі половинки» в якийсь момент просто перестають намагатися.

Наступаючий рік буде проходити під знаком Свині, і всім представникам року Вола, безсумнівно, цікаво дізнатися, які сюрпризи підготували для них господарська і сердечна господиня 2019-го. Для вашої зручності, ми склали Гороскоп для Бика на 2019 рік не лише за сферами інтересів, але і з урахуванням стихійних характеристик, властивих вашому року народження.

Зміст:

  • Кар’єра і гроші в 2019 році

  • Любовний гороскоп для Биків на 2019 рік

  • Гороскоп здоров’я на 2019 рік

  • Докладні гороскопи по стихіях

  • Металевий Бик

  • Водяний Бик

  • Дерев’яний Бик

  • Вогненний Бик

  • Земляний Бик

  • Відео-гороскоп

Кар’єра і гроші в 2019 році

Східний гороскоп для Бика на 2019 рік

Головним провідником у світ фінансового благополуччя для вас стане цілеспрямованість і конкретика. Відразу намітьте собі завдання і продумайте шляхи досягнення, щоб потім весь рік не стикатися з труднощами. Удача чекає тих, хто працює у сфері розумової праці.

Вібрації простору дозволять вам досягати максимальної концентрації, і не раз протягом майбутніх 12-ти місяців до вас буде сходити осяяння. Якщо ж ваша робота більше пов’язана з грубою силою і фізичними діями, не біда.

До будь-якої активності можна застосувати стратегію і тактику, розробити схеми тайм-менеджменту – і тоді найбільш тяжка праця піде простіше, ви станете продуктивніше і, як наслідок, отримаєте приємні бонуси і премії.

Дуже важливо не перестаратися і не «згоріти» на роботі. Свинка не проти попрацювати, але також любить і відпочити – варто скопіювати її лінію поведінки. Особливо Бикам, які на шляху до своєї омріяної мети можуть і не помітити, що бредуть з останніх сил. Не доводьте себе до виснаження, працюйте в задоволення, а не на знос. Тоді результати будуть яскравіше, а грошова нагорода – більше.

Східний гороскоп для Бика на 2019 рік

Довірливість і прямота Буйвола може призвести до фінансових втрат. Не вірте яскравою рекламу та спам-розсилок з пропозиціями щось купити за дуже вигідною ціною. Напевно це просто спосіб вас обдурити і отримати ваші гроші.

Щоб не потрапити в лапи до шахраїв, побачивши «пропозиція» або привабливу акцію, порадьтеся з більш досвідченими людьми. І взагалі, в питаннях економії краще не економити, а купувати реальні товари за реальні гроші.

до змісту ?

Любовний гороскоп для Биків на 2019 рік

Про поняття «любовний фронт» на найближче майбутнє ви можете спокійно забути, адже відносини перетворяться для вас у тихий, надійний тил. Сім’я стане невичерпним джерелом, з якого ви зможете брати сили і натхнення для кар’єрних ривків.

Але це джерело буде також вимагати і вашої уваги. Як би багато часу не забирали буденні питання, знаходите хоча б по півгодини в день для найрідніших і улюблених людей.

Східний гороскоп для Бика на 2019 рік

Настав час діяти тим Волів, які довгий час роздумували про появу дітей. 2019 рік – відповідний період, щоб дати початок нового життя і вже до кінця року пізнати всі радощі і труднощі материнства чи батьківства. Більше того, є шанс незапланованого дива, навіть якщо ви поки ще і не задумувалися про малюка.

Любовна удача чекає і тих, хто зараз перебуває в пошуку, або взагалі задовольняється поки роботою і дружніми відносинами. Інтерес до вашої персони буде високий і серед неочікуваних шанувальників буде та людина, з якою можливий як серйозний довгостроковий роман, так і зовсім сімейне життя.

Щоправда, зірки попереджають, що в інтимній сфері є ризик нарватися на шахраїв і аферистів. Остерігайтеся занадто нав’язливих знаків уваги, як би вони вам не лестили.

до змісту ?

Гороскоп здоров’я на 2019 рік

Бика складно назвати ледачим, але буває, що представник знака впадає в крайність, і періоди активної діяльності змінюються бажанням цілодобово не вставати з ліжка. Якщо ви не пам’ятаєте, коли у вас був вихідний – ваше законне право насолодитися бездіяльністю і валятися перед телевізором, даючи відпочинок тілу і мозку.

Східний гороскоп для Бика на 2019 рік

Але якщо ви відчуваєте в собі сили і просто хочете полінуватися день-другий, пам’ятайте, що в цей момент хтось інший може перехопити вашу ініціативу і везіння. 2019 рік не прощає гаяння часу.

Здоров’я і витривалість Буйвола набагато вище, ніж у інших людей. Він стійко переносить хворобу на ногах, і часто навіть грип з високою температурою – не привід, щоб піти на лікарняний. Найважчий час для вас в цьому році – літо. Не забувайте пити багато води і харчуватися легкої, рослинною їжею.

Недотримання правил правильного харчування може призвести до зневоднення і гіпертонії, ще й на тлі спеки. Проблеми з серцем, викликані трудоголізмом і порушеним режимом, може надовго вивести вас з ладу.

Найкращим відпочинком для тіла і нервової системи стане зміна обстановки. Вибирайтеся на вихідних на природу, провідайте старих друзів, поїдьте на курорт з м’яким теплим кліматом, і ви уникнете не тільки серйозних проблем зі здоров’ям, але і усуньте «дрібні неполадки» вашого організму.

до змісту ?

Докладні гороскопи по стихіях

до змісту ?

Металевий Бик

Східний гороскоп для Бика на 2019 рік

Буйволи стихії металу за останні 100 років народжувалися тільки в 1961 році. Наступаючий 2019-й рік для вас стане шляхом проб і помилок у всьому, що стосується любові. Сімейним представникам варто чекати нового витка «притирання» і життєвих тестів на лагідність. Тим, хто ще самотній, доля пошле довгоочікуване знайомство, і навіть не одне.

Важливо серед різноманіття варіантів зробити правильний вибір. І, швидше за все, очевидний кандидат виявиться зовсім не тим, ким здається. Що стосується роботи і грошей, то вас чекають щедрі і продуктивні місяці, ваші труди оцінять і винагородять з лишком.

до змісту ?

Водяний Бик

Східний гороскоп для Бика на 2019 рік

«Водоплавний» Вол був народжений в 1973 році. Ваш рік буде сповнений спокус. Не піддавайтеся їм, адже це перевірка на міцність і силу волі, а не бонуси від Фортуни.

Можливість завести інтрижку на стороні або провернути вигідну, але нечесну роботу, створять ілюзію безпеки. На жаль (або на щастя), будь-який обман буде швидко розкритий. Після цього вам буде вкрай складно відновити репутацію і налагодити відносини з тими, кого зачепить і ранить ваш невірний вибір. Не піддавайтеся спокусам, і рік складеться позитивно.

до змісту ?

Дерев’яний Бик

Східний гороскоп для Бика на 2019 рік

1925 і 1985 роки підпорядковувалися стихії дерева, і подарували світу стриманих і впливових людей. Прийдешній рік для вас пройде під девізом фінансового приросту. Але грошовий успіх не стане подарунком долі, а буде результатом вашої наполегливої праці. Багатьом з вас належить пізнати (або згадати) батьківські обов’язки висока вірогідність поповнення у вашій родині, або сім’ях близьких людей.

до змісту ?

Вогненний Бик

Східний гороскоп для Бика на 2019 рік

Тим, в чиєму паспорті красується 1937 або 1997 рік, варто чекати теплий і затишний рік. Існуючий роман зміцниться і перейде на новий рівень взаєморозуміння, а ті відносини, які зав’яжуться в 2019-му, стануть тривалими і в половині випадків закінчаться шлюбом.

Саме вогняні Буйволи більше всіх інших схильні до обману, особливо в сфері інтернет-покупок. Довіряйте тільки перевіреним мережевих ресурсів, а в ідеалі – здійснюйте покупки в фізичних магазинах, де завжди можна подивитися товар і, в разі чого, без проблем повернути або обміняти.

до змісту ?

Земляний Бик

Східний гороскоп для Бика на 2019 рік

Народжених у 1949 році чекають домашні клопоти, пов’язані зі значимими подіями в житті молодших поколінь – весілля, народження дітей, переїзди. Сил, грошей і часу буде вистачати тільки за умови грамотного планування та чергування відпочинку і праці.

Юні ж Буйволята 2009-го року повинні кинути всі сили на навчання і самовдосконалення.

до змісту ?

Відео-гороскопСтаття написана спеціально для сайту “2019 рік Свині

Читайте також:
День науки в Росії в 2019 році: дата, історія та традиції святкування
Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2020-2021