Swiadek фільм 2019 | трейлер, дата, актори

 • Прем’єра: протягом 2019 року (в світі)
 • Оригінальна назва: Swiadek
 • Країна виробництва: Польща
 • Жанр: драма
 • Режисер: Мігель Гауденсио
 • Акторський склад: Міхаліна Ольшанска, Даніель Ольбрихський, Ян Енглерт, Олексій Коморовський, Ізабела Куна, Міхал Миколайчак, Дорота Лильенталь, Джоанна Купинска, Збігнєв Стрий, Дагмара Бродзьяк

У 2019 році готується вихід фільму Swiadek. Це польська драма з Михалиной Ольшанської в головній ролі. Цікаво?

Свідок. Родом з Польщі

Оригінальна назва проекту — Swiadek. На російську мову, якщо дослівно братися за цю справу, його можна перевести як «Свідок». Тут, насамперед, мається на увазі свідок обставин, що склалися, тобто особа, якій відомі важливі для розслідування докази, які доводять подія сталася раніше як факт встановлення якоїсь ситуації, яка має в цьому спірні моменти.

Можливо, це сталося тому, що фільм містить велику кількість еротичних сцен, що межують з порнографією, що явно простежується після перегляду трейлера. Можливо, продюсери поки ще не готові випускати в прокат своє дітище (зокрема з причини, озвученої тільки що), так як вважають виконану роботу на сьогоднішній день незакінченою.

Swiadek фільм 2019 | трейлер, дата, актори

Як би там не було, а прем’єра вже намічена на 2019 рік. Головну роль у польській драмі Swiadek зіграла Міхаліна Ольшанска. Ім’я цієї польської артистки зараз на слуху у російського глядача. Причина банальна, та не дуже: реліз довгоочікуваної історичної мелодрами «Матильда» режисера Олексія Учителя. У «Таємниці дому Романових» вона зіграла балерину Матильду Кшесинську, яка, згідно з історичними відомостями, мала тісний любовний зв’язок з імператором Миколою II.

Справа в тому, що якась Наталя Поклонська ще до її виходу в прокат розкритикувала «Матильду». Російський політик, ім’я якого зараз теж не на слуху в багатьох, не була згодна з тим, як Росія показана у фільмі і як продемонстрована там та сама «тісний любовний зв’язок», що сталася між цесаревичем і артисткою балету.

Читайте також:
Новорічні гірлянди "Зірки" Гернгута на Новий рік і Різдво

Нам здається, що найкраще це справа залишити на совісті у політичних інтриганів, адже, як показав час, фільм вийшов в прокат, люди його подивилися, але не побачили в показаному видовище нічого надприродного. Так, Міхаліна Ольшанска зіграла спокусницю царя, але адже ніхто не стане сперечатися про те, що історія саме що цей нещасливий момент не зафіксувала в свій час.

Ну а тепер, коли ви всі знаєте, давайте краще перейдемо до авторів «Свідка».

Режисер і його помічники на проекті

Режисирував «Свідка» Мігель Гауденсио.

Swiadek фільм 2019 | трейлер, дата, актори

Кінематографіст родом з Мозамбіку, африканського держави, якщо що. Раніше він відзначився португальської драмою «Друге життя», яку поставив на пару з Олександром Валенте.

Сценарій до «Свідка» Мігель Гауденсио склав разом з Томмі Дрэйпером, з яким вони також придумали і «Неправильного джентльмена». Там, до речі, вони працювали спільно з Івен Малоні.

Щось нам підказують, що «Свідок» і «Джентльмен» можуть бути одним і тим же проектом (хоча у них і різні бюджети, і імена героїнь Міхаліни Ольшанської відрізняються). Ну, подивимося, як складуться справи незабаром.

Зняв «Свідка» оператор Мацей Пушински, який раніше зробив для Мігеля Гауденсио польсько-португальську документальну стрічку The Cape: In the Lands of the Lost World. Музику для фільму Swiadek склав Нуну Малу («Апельсиновий мед», «Урок від дядька Вінсента», «Пророцтво Селести»).

Продюсуванням «Свідка» займається сама Міхаліна Ольшанска. У цій справі їй допомагає Павло Терміну. За ними ж, що не дивно, з огляду на заявлену нами раніше в тексті інформацію, числиться «Джентльмен».

Акторський склад польської драми

Swiadek фільм 2019 | трейлер, дата, актори

У польській драмі знялися як мінімум два актора, добре відомі російській публіці.

Так, у кастингу проекту присутні наступні імена:

 • Михалина Ольшанска («Я, Ольга Гепнарова», «Дочки танцю», «Місто 44», «Джек Стронг»),
 • Даніель Ольбрихський («Березняк», «Відьмак», «Декалог», «Турецький гамбіт», «Загибель Імперії», «Потоп», «Легенда №17»),
 • Ян Енглерт («Катинь», «Звільнення»),
 • Олексій Коморовський («СуперБоб»),
 • Ізабела Куна («Волинь», «Біжи, хлопче, біжи», «Дорожній патруль», «Плаваючі хмарочоси»),
 • Міхал Миколайчак («Місто 44»),
 • Дорота Лильенталь («Піаніст», «В темряві», «Волинь», «Місто 44»),
 • Джоанна Купинска («Стерв’ятник», «Правосуддя Агати»),
 • Збігнєв Стрий («Дорожній патруль»),
 • Дагмара Бродзьяк («Кров від крові»).
Читайте також:
Ігри на Новий рік 2018 для дорослих і дітей

З Михалиной Ольшанської широка глядацька аудиторії в Росії познайомилася зовсім нещодавно — завдяки прем’єрі «Матільди», а от знайомство з Даніелем Ольбрыхским у російського глядача сталося помітно раніше.

Сюжет «Свідка»

Сюжет фільму достеменно невідомий, але з трейлера стає зрозуміло, що це буде історія жінки, яку мучать сумніви. Слоган картини наполягає на тому, що коли людина перестає ставити запитання, у цей же час він припиняє пошуки необхідних йому відповідей. Отже, фарби життя тьмяніє, і тепер вони вже не такі яскраві, як раніше.

Швидше за все, історія, показана у фільмі, розповість нам про те, як звичайна жінка намагається розібратися в недавньому подію, свідком чого вона стала особисто. І для відповідей на питання Наомі не встидається навіть позайматися сексом.

Дата виходу фільму

Дата виходу фільму «Свідок» — протягом 2019 року.

Зауважимо, що в 2018 році очікується ще одне поява фігури Міхаліни Ольшанської в російському кіно. Незабаром вона постане перед глядачами на великому екрані у фільмі «Собібор», але то буде вже зовсім інша історія.

Трейлер фільму Swiadek («Свідок») дивіться нижче.

Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2020-2021