Створюємо малюнок Нового Року

Зимові свята – це час вихідних у дорослих і канікул у дітей, тому саме в цей період сімейні вечори відрізняються такою чудовою атмосферою затишку, тепла і комфорту. До того ж Новий рік і підготовка до нього традиційно сповнені відчуттям дива і особливого відчуття, що ось-ось повинно статися чудо.

Під час сімейних посиденьок прийнято говорити тільки про приємні речі, планувати майбутнє і віддаватися солодким спогадом. А якщо під час таких бесід всі члени сім’ї зайняті спільною справою, то весь вечір може перетворитися в гарну і добру казку.

Кращими заняттями для таких моментів є ті, в яких кожен може проявити свій творчий потенціал, а результатом всіх дій стане який-небудь реальний шедевр. Новий рік розташовує до набуття нових навичок.

Зміст

 • 1 Вибираємо картинку
 • 2 Перші етапи
 • 3 Ялинка і сніговик
 • 4 Малюємо пташку

Вибираємо картинку

Так, наприклад, малюнок на новорічні теми, створені спільними зусиллями, можуть стати чудовим експонатом сімейного архіву або листівкою для відсутнього родича. Якщо ви досі не помічали в собі таланту художника, варто просто діяти за схемою і створювати малюнок поетапно.

Звичайно ж, новорічний малюнок може бути будь-яким, але без зображення обов’язкових символів ви все одно не обійдетеся.

Створюємо малюнок Нового РокуНижче буде покрокова інструкція, як намалювати на папері головні елементи, без яких складно уявити собі Новий рік:

 • сніг;
 • ялинку;
 • сніговика;
 • чарівну пташку.

Потім ми будемо вчитися не тільки малювати поетапно, але робити з цих зображень грамотну композицію.

Основним інструментом для створення цієї картини є олівець, оскільки він легко стирається і не несе загрози для домашнього інтер’єру. Однак, при бажанні, можна потім розфарбувати цей малюнок аквареллю або гуашшю, а також додати в нього інших персонажів і забезпечити його вітальними посланнями.

Читайте також:
Фільм Ворон (2019 р.)

Перші етапи

Створюємо малюнок Нового РокуВсе просто:

 • Візьміть аркуш білого картону або ватману. Оптимальним розмір – 2-4 альбомних аркуші, так буде простіше розмістити всіх персонажів і малювати дрібні деталі. Відступивши з нижнього краю приблизно чверть від усього розміру і проведіть горизонтальну напівкруглу лінію – вона стане лінією горизонту всієї композиції, яку ви плануєте намалювати під Новий рік.
 • З лівого боку над лінією горизонту проведіть ще невелику напівкруглу лінію, а простір між ними заповніть декількома вертикальними рисками – це буде паркан, який іде вдалину. Над парканом, а також з правого боку треба поетапно намалювати по 3-4 схематичних дерева без листя, їх фігурки повинні бути маленькими. Треба малювати так, щоб з підсумку створювалася ілюзія глибокого простору на плоскому аркуші. Дерева з лівого боку повинні зменшуватися від першого до останнього, а з правого можуть бути однакового розміру.
 • По центру аркуша, але недалеко від лінії горизонту, потрібно намалювати два дотичних кола: нижній побільше, а верхній трохи менше першого, потім домалюйте третій, найбільший, коло, так, щоб лінія горизонту проходила через нього.
 • Відступивши, обведіть стирчать гілочки дерев хвилястими лініями, це створить відчуття важкої шапки зі снігу ні їх кронах. З лівого боку, за бажанням, можна поетапно намалювати ще кілька маленьких засніжених рослин, так, щоб вони розташовувалися вище вже зображених.
 • Ялинка і сніговик

  Створюємо малюнок Нового РокуЯк малювати снігову бабу, знають всі. Обличчя і одяг цього милого персонажа можуть виглядати так, як вам подобається. Можете зобразити великі очі, або маленькі схематичні ґудзики, посмішку або рот з куточками вниз – на ваш розсуд.

  Не забудьте також намалювати головний убір у вигляді відра або ковпака, гудзики і руки. Сніговик також може тримати гілочку ялини або табличку з вітальним текстом на Новий рік або датою створення картинки.

  Читайте також:
  Toyota Corolla 2019 | фото, ціна, характеристика

  Поруч зі сніговиком повинна розташовуватися невелика святкова ялинка. Підстава дерева виглядає як маленький прямокутник, він повинен знаходитися під лінією горизонту. Гілки ялинки варто малювати у вигляді трьох, збільшуються від верху до низу трикутників. Нижній трикутник повинен наполовину знаходитися під лінією горизонту, інші два над нею.

  Малюємо пташку

  Недалеко від сніговика намалюйте маленьку пташку, яка складається з невеликого кола, прикріпленого до овалу і трикутника з іншого боку від кола (голова, тулуб і хвіст). На голові починайте малювати око і дзьоб, а на тулубі за допомогою одного зигзага крило. А невеликі палички, які закінчуються трьома рисками – це лапки.

  Візьміть гумку і поетапно зітріть всі зайві лінії: лінію горизонту, яка перетинає зображення, смужку від голови сніговика під відром або ковпаком, внутрішні лінії у маленької ялинки, частини дерев, які перекривають проміжки огорожі і т. д. Новорічний малюнок майже готовий.

  Обводячи контури предметів і персонажів хвилястою лінією, можна створити ілюзію снігового покриву. Зробіть це там, де це буде виглядати доречно, наприклад, на головному уборі сніговика, на паркані, на ялинці. Який же Новий рік без снігу?

  Ялинка виглядатиме святково, якщо її прикрасити. Для цього всередині контуру можна поетапно намалювати кілька різних геометричних фігур, що зображають ялинкові іграшки.

  При бажанні отриману картинку можна розфарбувати кольоровими олівцями, фарбами, фломастерами або крейдою. Особливо добре малюнок буде виглядати, якщо зробити це пастеллю. Поставте його на саме видне місце або подаруйте близьким на Новий рік.

  Поділитися з друзями
  Рейтинг
  ( Поки що оцінок немає )
  Новий рік 2021-2022