Старт бізнесу в 2019 році і важливі нюанси цього процесу

Існують два суперечливі думки: старт бізнесу — це легко і запуск своєї справи неймовірно важкий. Насправді обидва думки правдиві — якщо підприємець береться за складно організований вид діяльності, то йому буде дуже важко на початку його розвитку, при цьому досвідчений бізнесмен може в лічені дні запустити ще одну гілку власної справи. Старт бізнесу в 2019 році можна зробити простіше в обох випадках — бізнесменам-початківцям варто дізнатися основи, а досвідченим підприємцям згадати їх.

Перші кроки до запуску бізнесу

Найважливішими пунктами старту бізнесу в 2019 році залишаться два головних елементи: визначення мети і вибір напрямку діяльності. За фактом важлива мета і ідея. Не завжди комерційні фактори стають рушійною силою для відкриття бізнесу, хтось просто хоче забезпечити власної мікрорайон певними благами або ж маючи власну справу іншого напряму бажає отримати податкові пільги і бонуси з-за паралельного ведення соціально-значущого підприємництва.

Старт бізнесу в 2019 році і важливі нюанси цього процесуВажливо пам’ятати! Якщо єдиною метою є збагачення, то це досить хиткий шлях підприємництва. До бажанням підвищити дохід обов’язково повинні домішуватися інші цілі. Тільки так можна створити прибутковий бізнес. В іншому випадку можна отримати пристойний дохід, але незабаром «угробити» власний почин.

Саме цей фактор вимагає одночасного вирішення цих двох питань — вибір мети та ідеї. Після цього потрібно робити інші кроки, обов’язкові для старту бізнесу в 2019 році. Їх досить багато:

  • вибір виду організації продажів, виробництва або послуг;
  • пошук стартового капіталу, партнерів або інвесторів;
  • аналіз ринку, пошук постачальників і потенційних клієнтів;
  • реєстрація ІП або ТОВ, вибір форми оподаткування;
  • оренда приміщень, закупівля товару та інші підготовчі роботи;
  • первинна реклама і остаточний запуск реалізації бізнес-ідеї.

Кроки для старту своєї справи в 2019 році описані поетапно. Кожен з них буде мати безліч підпунктів залежно від обраної ідеї. Коли мета та ідея вже ясні, варто продумати спосіб і вид організації бізнесу. Інформаційні послуги можуть відбуватися в офісі або ж в Інтернет, теж саме стосується і продажу. Тільки виробництво може бути лише оффлайн, якщо мова йде не про створення сайтів і контенту до них.

Читайте також:  Нові новорічні рецепти 2019 року Свині з фото

Наступним кроком стане аналіз необхідних вкладень і пошук стартового капіталу. Це одна з найбільш болючих тем старту бізнесу, нижче вона буде розглянуто більш детально. Це ж стосується і аналізу ринку — часто на етапі планування підприємці допускають грубі помилки, що ведуть до подальшого краху бізнесу.

Вибір юридичної форми організації діяльності та оподаткування вимагає, як мінімум, консультації фахівця. Це дуже специфічна область ведення бізнесу, що вимагає індивідуального підходу в багатьох випадках. Крім консультації необхідно самостійно вивчити основні види організації діяльності та уточнити свіжі дані про зміни в сфері оподаткування — це варто зробити до старту свого бізнесу, особливо якщо він вимагає отримання ліцензії.

Увага! Якщо галузь бізнесу стосується створення власного каналу на YouTube або інформаційного сайту, то більшість юридичних і підготовчих нюансів змінюється — реалізація ідеї починається раніше державного оформлення в якості підприємця. Обов’язок оформити ІП і платити податки виникає тільки після монетизації даного виду діяльності, до цього моменту свій канал і сайт є розважальним хобі.

В інших випадках одночасно з оформленням потрібно займатися пошуком і аналізом постачальників товарів, сировини, а також вибором приміщення або підготовкою інших місць ведення бізнесу. Тільки після державної реєстрації своєї справи варто укладати договори, запускати рекламу і починати продажу або надавати послуги.

Попередній аналіз ринку

Старт бізнесу в 2019 році і важливі нюанси цього процесуЦе один з найважливіших пунктів при старті бізнесу в 2019 році — невірне сприйняття потенційного попиту і вже існуючого пропозиції може стати фатальним. Не варто думати, що відкривши черговий магазин поруч з конкурентами, можна за рахунок найвищого сервісу отримати приплив клієнтів. Конкуренти мають перевагою — у них вже налагоджені відносини з постачальниками і є певне коло покупців. Потенційно в майбутньому можна перевершити конкурентів, але в такому випадку необхідно мати значно більший запас коштів, що дозволяє забезпечити підтримання високого сервісу протягом тривалого часу, а також не забувати про постійну рекламі.

Якщо ж мова йде про унікальні товари і послуги, то варто провести найпростіше маркетингове дослідження шляхом банального опитування людей в обраному для старту своєї справи місці. Дані опитування варто співвіднести з мінімальними значеннями обчисленої прибутковості, причому завжди при складанні бізнес-плану треба мати «сценарій» як оптимального розвитку бізнесу, так і негативного.

Читайте також:  Пенсія в 2019 році: які нас чекають зміни у пенсійному віці?

Саме завчасно підготовлений план «Б» може врятувати бізнес від розвалу в разі негативного розвитку подій. Тому вся підготовча робота, включаючи думки про ймовірних місцях діяльності і допоміжних постачальників або найманих працівників, повинна бути виконана в письмовому вигляді.

Важливо розуміти, що сама ідея і правильність підготовчих робіт в силах забезпечити половину успіху. Більш того, навіть банальна задумка при хорошій підготовці та грамотному попередньому аналізі здатна принести дохід, в той час як унікальний бізнес при поганій організації може провалитися незалежно від наявності та обсягів фінансових вкладень.

Стартовий капітал і його необхідність

Старт бізнесу в 2019 році і важливі нюанси цього процесуОднією з головних проблем для підприємців-початківців є відсутність стартового капіталу. На початку багато хто бояться залучати позикові кошти і намагаються відкласти гроші на запуск бізнесу. На практиці поступове формування стартового капіталу рідко вдається кому-небудь. Зазвичай тривалість цього процесу призводить до втрати стимулу або до того, що обраний напрям стає вже не таким прибутковим, актуальним і унікальним.

Є 2 виходи з цієї ситуації — вибір бізнес-ідеї 2018-2019 з мінімальними або відсутніми капіталовкладеннями і залучення партнерів. Існує безліч людей, охочих відкрити свій невеликий бізнес, але не мають підприємницької «жилки». Це стосується простих обивателів для рядового, звичного бізнесу. З новаторськими ідеями варто йти до великим інвесторам.

Також потрібно пам’ятати про державну підтримку бізнесу — умови періодично змінюються, але невеликий відсоток стартового капіталу можна отримати через службу зайнятості. У ряді регіонів сума є фіксованою, хоча іноді муніципалітет йде назустріч у разі організації соціально-значущих підприємств — це може виливатися в наданні приміщення без орендної плати, особливі умови оподаткування або дотаційні виплати. В такому випадку держава є свого роду співінвестором.

Запуск бізнесу і перші доходи

Старт бізнесу в 2019 році буде вимагати обов’язкової наявності попередньої та наступної реклами. Серед очевидних бізнес-ідей завжди присутня конкуренція, але навіть нова задумка залишиться неоціненою, якщо заздалегідь про неї не розповісти світові. Вже багато років актуальним початком роботи бізнесу в багатьох сферах є дні відкритих дверей та їм подібні заходи. Старт бізнесу в 2019 році теж повинен передбачати такі події — це можуть бути знижки, особливі акції, подарунки покупцям і клієнтам, дисконтні карти і багато іншого.

Читайте також:  Урок образотворчого мистецтва: новорічний куля

Старт бізнесу в 2019 році і важливі нюанси цього процесуТакий запуск може спрацювати при хоча б мінімальної рекламі. Тому варто за деякий час до відкриття встановити банери, забезпечити роздачу листівок чи дати радіо і відео рекламу, причому для малого бізнесу ідея запустити ролик на TV неактуальна і високооплачувана.

Варто пам’ятати, що для бізнес-ідей 2018-2019, що мають в основі самозайнятість, більшою ефективністю буде володіти «сарафанне радіо». Флаєри тут майже марні, як і радіо-реклама. Більш вагомий ефект принесуть відгуки реальних клієнтів, різні розсилки в соцмережах і подібна рекламна діяльність в інтернеті.

Безліч потенційно прибуткових видів бізнесу не змогли вижити з-за фатальної помилки початківців підприємців. Вона полягає в тому, що при перших продажах або наданих послугах у людей виникає якась ейфорія від успіху, а це призводить до необдуманих вчинків, зокрема, до витрат отриманих грошей на розваги і щось подібне. Важливо розділяти дохід і прибуток — особливо якщо це стосується торгівлі або різних посередницьких послуг, а також важливо при старті бізнесу на основі позикового капіталу.

На перших порах варто або реінвестувати в справу отриманий прибуток, або збільшити обсяг погашень позикових коштів, або ж забезпечити створення фінансової «подушки» безпеки. Такий підхід здатний у першому випадку прискорити розвиток бізнесу, у другому — мінімізувати фінансові втрати при невдачі, а в третьому дозволити виграти час при неправильно прийнятих рішеннях.

Тому, хто ще не знає, що конкретно хоче зайнятися, але розуміє, що готовий до ведення своєї справи, варто вивчити бізнес-ідеї 2018-2019. Можна скористатися однією з наведених нижче ідей або на їх основі придумати щось своє. При цьому не потрібно покладатися тільки на унікальність задуму — правильна підготовка до запуску бізнесу і початок роботи багато в чому визначає його майбутню успішність.

Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2020-2021