Символ 2019 року за східним календарем | який символ буде

Дуже популярний на даний момент східний календар міцно увійшов в наше життя. Тому багатьом із нас було б цікаво дізнатися, який символ буде в 2019 році? Китайський гороскоп складається з 12 знаків. Згідно йому, їм буде Жовта Земляна Свиня або Кабан. Своїм пришестям вона завершує дванадцятирічний цикл. Свиня цього року буде жовтою. Цей колір повною мірою символізує стихію Землі. Саме тому вона дуже прив’язана до матеріальної складової нашого світу.

Символ 2019 року за східним календарем | який символ буде

Що принесе нам символ 2019 року

Свині астрологи радять спілкування і терплячість. Тому цей рік дасть багатьом відмінну можливість розібратися в собі. Жовта Свиня є знаком стихії Землі, вона буде протегувати всім роботам, пов’язаним із землею.

Буде дуже добре, якщо цей рік ви зможете якомога більше часу проводити на природі. Походи, риболовля, збір грибів та ягід – це всього буде протегувати свиня. Не обділить вона своїм увагу і завзятих городників.

Сприятливий цей рік і для вступу в шлюб. Жовта Свиня дуже добре оберігає не тільки потенційних партнерів, але і вже вступили в шлюб. При цьому вона не буде підтримувати всі без винятку зв’язку. Парам, приреченим на розрив вона додасть додаткових проблем.

Символ 2019 року за східним календарем | який символ буде

Риси характеру народжених у рік свині

Символом 2019 року за східним календарем є Жовта Свиня. Для неї властива тяга до різних джерел знань. Тому народжені в цей рік частіше за інших стають відомими вченими та дослідниками. На інтуїтивному рівні вони завжди прагнуть обрати таку професію, яка постійно могла б давати їм нові знання.

Читайте також:
Як зробити магніт на холодильник Півник з кави

Крім того, народжені в рік кабана відрізняються неабиякою часткою романтичності і турботи, саме тому з ними завжди легко і приємно спілкуватися. Іноді ці риси є для них великим недоліком. Зайва довірливість і наївність робить їх уразливими для різних шахраїв і аферистів. Одного разу зіткнувшись з такою ситуацією відкриті і довірливі «свині» дуже часто стають цинічними і повністю невпевненими у завтрашньому дні.

У чому і як зустрічати?

Основний колір символу 2019 року – жовтий. Але також він може варіювати від різних відтінків коричневого до охряного. При цьому варто уникати насичених лимонних або кислотно жовтих квітів. Перевагу при складанні свого новорічного гардеробу варто віддавати спокійним і м’яким відтінкам гірчичного. Таке вбрання відмінно доповнять різні золоті й позолочений прикраси.

Щоб ще більше задобрити символ цей же колір рекомендується і привнести в інтер’єр. Наприклад, можна придбати симпатичну покривало або плед для свого улюбленого дивана. Зустрічати рік кабана найкраще у колі відданих і найкращих друзів. У подальшому це сприятиме ще більшому зміцненню вже існуючих відносин.

Символ 2019 року за східним календарем | який символ буде

Як накрити стіл?

Щоб задобрити символ року новорічний стіл слід накривати відповідно до його переваг і вимог. Згідно думку астрологів на столі обов’язково повинні бути присутніми різні овочеві та сирні страви. Також не зайвим в меню буде гаряче запечене м’ясо. Наприклад, можна приготувати баранячу ногу, а на гарнір до неї подати овочевий шашлик.

Крім меню ретельно повинна бути продумана і сама сервірування. Свиня не терпить недбалості і зайвої помпезності. Їй дуже добре буде імпонувати сільський стиль кантрі з різними вишитими серветками, дерев’яним і плетеним посудом. Незайвими при такому оформленні будуть композиції з колосків пшениці або сухоцвітів.

Читайте також:
День здоров'я в 2019 році: якого числа, дата

Свиня любить пощипати травичку, тому зелені на столі має бути якомога більше. Гілочки кропу, петрушки і базиліка стануть відмінним доповненням і прикрасою. У центр новорічного столу бажано поставити красиву вазу з пророщеною пшеницею. Навколо неї, так і на всьому столі розташуйте свічки. Найкраще якщо вони будуть різних золотих і червоних відтінків. При такому оформленні Свиня відчує себе бажаним гостем у вашому домі.

Вибираємо напої

Щоб заручитися підтримкою символу до вибору напоїв слід підходити дуже ретельно. Символ року не терпить зайвого пияцтва, тому при можливості з меню слід виключити высокоградусные напої. Перевагу варто віддати різних вишуканих коктейлів та шампанського. При цьому, чим яскравіше буде їх колірна гама, тим краще. Наприклад, це можуть бути:

 • вина насиченого червоного або рожевого кольору;
 • лікери;
 • яскраві фруктові і ягідні настоянки.

Символ 2019 року за східним календарем | який символ буде

Загальні поради щодо оформлення

В цілому астрологи при оформленні святкового столу рекомендують дотримуватися наступного:

 • З квітів найкраще використовувати різні поєднання червоного і яскраво-зеленого. Бажано, щоб вони використовувалися не тільки при загальному оформленні, але і були присутні в стравах.
 • Стіл не повинен бути завантажений до межі, на ньому має залишитися хоча б невеликий вільний простір.
 • Щоб надати сервіровці ще більшої урочистості, на краю келихів і тарілок можна нанести штучний сніг.
 • На столі обов’язково має бути присутнім і сам символ року. Це може бути красива статуетка або свічка. Щоб залучити до свого будинку грошові потоки, можна використовувати свиню у вигляді скарбнички. При цьому в неї бажано покласти хоча б кілька монеток.
 • При оформленні столу, виборі страв і одягу слід дотримуватися помірності. Не слід використовувати занадто велика кількість декоративних елементів або біжутерії. Почуття міри й стилю повинні ідеально доповнювати один одного. Не слід використовувати занадто велике колірне розмаїтість. Краще всього вибрати кілька добре поєднаних кольорів.

  Читайте також:
  Фільм Кома 2018 . Актори, дата виходу в Росії, дивитися трейлер російською

  Дивіться відео з характеристикою знака Свиня:

  Поділитися з друзями
  Рейтинг
  ( Поки що оцінок немає )
  Новий рік 2020-2021