Символ 2019 року за східним календарем: важливі моменти

Новий рік 2019

Символ 2019 року за східним календарем: важливі моменти

Символ 2019 року, який він? Це питання хвилює практично кожного (особливо напередодні Нового Року). Завдяки роботі астрологів навіть заздалегідь ми можемо дізнатися, що ж чекає нас в 2019 році, який одяг варто носити і що їсти, щоб не образити тварину, яка є символом 2019 року, які особливо варто врахувати, який характер буде у людей, що народилися в цей рік і т. п. Саме про символ 2019 року за східним календарем ми і будемо говорити в статті.

Отже, за даними астрологів майбутній 2019 рік пройде під егідою Жовтої Земляний Свині (Кабана). Значить, нам слід подружитися саме зі Свинкою, щоб прожити цей рік у добробуті та достатку.

Що означає 2019 рік за східним календарем?

2019 рік за прогнозами астрологів буде відносно спокійним, без різких злетів і падінь. Втім, а як інакше, адже Свинки ведуть себе саме так – живуть спокійно і розмірено. Люди, які народилися в Рік Свині, відрізняються від інших чуйністю, а іноді і довірливою наївністю. Вони завжди готові прийти на допомогу навіть до незнайомій людині, завжди справедливі, але дуже схильні при спілкуванні надягати на очі “рожеві окуляри”.

Можна відзначити особливості 2019 року і за слов’янським календарем. Так, у наших предків 2019 рік повинен асоціюватися з ширяючим Орлом. У Орлов в кожній ситуації є свою власну думку, відмінну від інших суджень. Можна відзначити, що воно не завжди є вірним. Такі люди не готові слідувати чужим думкам. Вони вважають, що завжди мають рацію.

За слов’янським суджень Орел – дуже горда і незалежна птах. Люди, що народилися під покровением цієї птиці, теж мають схожі з нею риси. Наші предки вважали, що, незважаючи на зовнішню гординю, Орли завжди чинять по совісті. Крім того, вони дуже делікатні у спілкуванні.

Читайте також:
Декорації на Новий рік 2018 для фотостудій

У плані роботи Орли (Кабани за східним стилем) дуже вимогливі і працьовиті. Якщо вони віддаються своїй роботі на 100%, то вони будуть вимагати те ж саме і від своїх колег. При цьому вони намагаються уникати конфліктів різного роду, гнівні ситуації намагаються втихомирити. Люди, народжені в Рік Свині, ніколи не ризикують. Вони вважають, що найкраще – це повільно, але впевнено) рухатися до своєї мети.

Колір, який принесе удачу в 2019 році

Як відомо, у східному календарі тварина кожного року характеризується 5 стихій – повітря, металу, води, вогню, дерева. 2019 рік пройде під егідою Жовтої Земляний Свині (Кабана). Тобто весь рік бажано носити переважно жовті тони в одязі і бути ближче до природи, як і люблять Свинки. Отже, на вихідних в 2019 році найкраще вирушати за місто, а не сидіти перед екраном телевізора. Якщо ви проведете вихідні на природі, ви не лише відпочинете, але ще й отримаєте від Свині заряд життєвих сил і енергії.

Крім жовтого кольору, в 2019 році будуть популярні:

 • Зелений і салатовий.
 • Коричневий.
 • Рожевий.
 • А також поєднання і варіації цих квітів.
 • Рожевий і коричневий кольори Свинки і Кабана, а зелений – колір рослинності, яку так любить символ майбутнього року. Тому, хоча б у Новорічну ніч, варто наповнити кімнату цими варіаціями квітів.

  Як залучити удачу в 2019 році?

  Згадайте, з чим асоціюється у вас копилка? Напевно, ви відразу ж згадали Свиню – тварина, яка і є покровителем 2019 року за китайським календарем. З чого можна зробити висновок, що 2019 рік має принести в наше життя благополуччя в грошовому плані. Багато експертів в астрології рекомендують саме до 2019 року придбати скарбничку у формі свинки.

  Читайте також:
  Фільм «Метелик» 2018. Актори, дата виходу в Росії, дивитися трейлер російською

  Взагалі, Рік Свині сам по собі буде дуже вдалим для всіх знаків зодіаку. Щоб зробити Свиню прихильною, варто врахувати деякі правила:

 • Потрібно подружитися з твариною. Зробити це потрібно “магічним” способом, просто не ображаючи її. По-перше, на Новорічному столі не повинно бути страв із м’яса свиней. Також краще не використовувати м’ясо курки, адже вони зі свинею побратимые тварини. Взагалі, в ідеалі на Новорічному столі повинні знаходитися тільки страви з рослинної їжі.
 • Не варто засмучувати Свиню. Намагайтеся носити яскраві кольори в одязі. Наприклад, жовтий, рожевий і коричневий. Також бажано включати в гардероб і салатовий колір. Яскравість повинна бути не тільки в одязі, але і в інтер’єрі. Якщо грошей на ремонт не вистачає, просто розведіть інтер’єр яскравими деталями. Придбайте подушки рожевого відтінку, придбайте жовтий плед. Також можна просто змінити штори – це змінить весь стиль кімнати. У спальні можна просто змінити комплект постільної білизни. Пам’ятайте, що навіть невеликі зміни допоможуть у циркуляції позитивних енергій у вашому домі.
 • Якщо ви живете в приватному будинку, і у вас є можливість – заведіть декоративну свинку. Вона-то точно принесе благополуччя в будинок. Заводити свиню для подальшого забою в 2019 році вкрай не рекомендується. Якщо ж вибору у вас немає, то порося краще відправити в останню путь вже після завершення 2019.
 • Намагайтеся відпочивати побільше – Свинка це оцінить. Краще проводите свій відпочинок на свіжому повітрі, за містом. Це дозволить звільнитися від важких енергій і впустити в життя яскраві фарби.
 • Щоб залучити благополуччя в грошовому плані, варто заздалегідь прикупити скарбничку у вигляді поросяти. Найкраще відкладати туди все нерозтрачені гроші, адже Свинка любить, коли її годують. Тоді вона швидко виросте і допоможе своєму “хазяїну”.
 • Читайте також:
  2019 рік за знаком зодіаку, Якої тварини за гороскопом

  Талісман 2019 року – найкращий помічник

  Благополуччя в грошовому плані – це, звичайно, добре. Але гроші – це не найголовніше в житті. Тому, щоб благополуччя переслідувало людини у всіх сферах життєдіяльності, варто придбати талісман. У 2019 році талісманом є Свиня, а талісмани можуть бути такими:

 • Кулончик у вигляді поросяти чи кабанчика. Його варто носити на шиї.
 • Браслет або кільце з кулончиком у формі свинки.
 • Статуетка у вигляді поросяти. Її з собою, звичайно ж, носити буде проблематично. Тому зазвичай її ставлять в самому головному місці в будинку – у вітальні.
 • Є й інші варіанти талісманів – все залежить від ваших уподобань.
 • Це цікаво! За деякими рекомендаціями для залучення грошей у гаманець варто покласти картинку із зображенням поросяти чи кабанчика.

  2019 рік – завершення 12-річного циклу

  Небагатьом відомо, але саме Свиня завершує 12-річний цикл східного календаря. А значить, 2019 рік буде насиченим на події. І вони можуть бути як погані, так і хороші. Саме в 2019 році кожному дістанеться те, що він заслужив. Так кажуть китайські астрологи.

  У 2019 році астрологи рекомендують завершити всі справи, які були розпочаті раніше. Починати щось нове не радять – краще залишити плани на 2020 рік, який почне новий цикл. Якщо ви плануєте відкрити власну справу – то або треба встигнути зробити це на самому початку року, або відкласти до 2020 року, коли енергія планет буде налаштована на все нове.

  2019 рік – вельми незвичайний. Головне, треба з самого початку року розташувати до себе Свиню, тоді рік буде дуже легким і плідним.

  Поділитися з друзями
  Рейтинг
  ( Поки що оцінок немає )
  Новий рік 2020-2021