Серйозні і жартівливі ворожіння на Новий рік 2019

Новий рік в нашій країні завжди асоціюється з радістю, веселощами та хорошим настроєм. У цей день люди запрошують гостей і накривають святковий стіл. Щоб всі негаразди залишити в минулому, вони намагаються зустріти це свято в приємній компанії друзів і родичів, сподіваючись тільки на хороше.

Мало хто знає, що крім звичних традицій урочистості, дата зустрічі Нового року асоціюється і з містичними подіями. Саме в це час переходу двох періодів можна проводити магічні ритуали, які допоможуть зробити передбачення, заглянути в майбутнє.

Займаються такими короткими ворожіннями в основному молоді дівчата, охочі дізнатися про свого судженого, дату майбутнього весілля або кількості дітей, призначених долею.

І хоча суспільство таку ворожіння відносить до категорії застарілих забобонів, ця традиція жива, і навіть сьогодні представниці прекрасної статі часто промишляють подібним, незважаючи на критику офіційної церкви.

У даній статті ми представимо вам підбірку найпопулярніших способів ворожіння, які не зажадають особливої майстерності, але здатні показати багато цікавого того, хто ризикне ними скористатися будинку або, скажімо, на корпоративі.

Зміст:

  • Гадання на заміжжя
  • Ворожіння на майбутнє з чашками
  • Ворожіння по записам на папері
  • Ворожіння на ім’я судженого
  • Новорічне гадання циганки на картах
  • Ворожіння з ланцюжком
  • Ворожіння з дзеркалом
  • Відео рубрика

Гадання на заміжжя

Увечері напередодні новорічного торжества дівчина, яка хоче вийти заміж, вирушає до будинку, в якому живе її обранець. Там необхідно лівою рукою доторкнутися до паркану або двері, якщо хлопець проживає у квартирі.

Читайте також:
Renault Logan (Рено Логан) 2019 року | фото, ціна, характеристики

Після цього можна сміливо вирушати додому: якщо, прямуючи до своєї оселі, ви по дорозі зустрінете чоловіка, то весілля відбудеться вже в наступному році, ну а якщо першим зустрічним виявиться жінка, то вашому з ним заміжжя відбудуться не судилося.

до змісту ?

Ворожіння на майбутнє з чашками

Серйозні і жартівливі ворожіння на Новий рік 2019

Для даного виду ворожби необхідно приготувати декілька невеликих чашок, кількість яких має відповідати числу гадающих. В ці ємності кладуть сіль, монету, колечко, цукор, хліб і цибулю, а в останню чашку наливають трохи води.

Закривши очі, кожен з присутніх вибирає собі ємність: який там знаходиться предмет і буде символізувати подальшу його долю. Так, колечко свідчить про швидке весілля, хліб про прийдешнє достатку, монета обіцяє багатства, а цукор солодке життя. Якщо в чашці виявиться сіль то це до смутку, цибуля-до сліз, ну а вода означає, що все залишиться як є.

до змісту ?

Ворожіння по записам на папері

Виконуючи це ворожіння, необхідно взяти чистий аркуш паперу і зім’яти його руками. Отриманий згусток слід покласти на дно перевернутого блюдця або тарілки, а потім підпалити його з трьох різних сторін.

Серйозні і жартівливі ворожіння на Новий рік 2019

Коли вогонь згасне і залишиться лише трохи попелу, потрібно окропити його водою. Після такої процедури згоріла папір придбає обриси, за якими і можна визначити найближчі події.

до змісту ?

Ворожіння на ім’я судженого

Цей спосіб ворожби вважається найпростішим. Для того щоб визначити, яке ім’я буде належати вашого судженого, потрібно просто взяти кілька листочків паперу і написати на кожному з них ім’я кандидата на руку і серце.

Після всі ці записочки відправляються на цілу ніч прямо під подушку. За пробудження від сну просто засуньте руку і дістаньте перший-ліпший аркуш. Ім’я, яке там знайдете, буде носити ваш обранець.

Читайте також:
Nissan Altima 2019 модельного року: рестайлінг седана

до змісту ?

Новорічне гадання циганки на картах

Серйозні і жартівливі ворожіння на Новий рік 2019

Подібний ритуал вважається достатньо складним і вимагає великої уважності від людини. З допомогою такого ворожіння можна дізнатися майбутнє по кожному місяцю прийдешнього року. Буде потрібно для ворожби проста колода карт (36 шт), біла або жовта свічка і голка. Проводити ритуал рекомендується за кілька годин до настання урочистості в повній самоті.

Для початку ворожіння потрібно підготувати свічку, нацарапав на її поверхні число – 2019 (в честь 2019 року). Робиться це за допомогою заздалегідь підготовленої голки. Тільки після того, як напис буде закінчена, можна запалювати свічку. Карти тасуються ретельно, одночасно примовляючи «рік минає – хоровод заводить, покажи доля, ніж обернешся».

Запалена свічка ставиться в центрі столу і перед нею розкладається дванадцять карт, кожна з яких символізує один місяць. Перевертаючи по черзі отриманий розклад, можна дізнатися, що готує доля в прийдешньому році.

Серйозні і жартівливі ворожіння на Новий рік 2019

Так, наприклад, шістка, як правило, означає якусь подорож, сімка віщує зміни в житті, вісімка приємний сюрприз, дев’ятка говорить про швидкої закоханості, ну а десятка пророкує серйозну розмову.

Якщо випаде валет, то можна сподіватися на зустріч з близькою людиною, дама приверне в життя приємну особу, король покаже успіхи в роботі, тоді як туз визначить справи сердечні.

до змісту ?

Ворожіння з ланцюжком

Золотий ланцюг, яка постійно знаходиться на тілі, володіє особливими можливостями для визначення майбутнього. Даний аксесуар знає все про свого господаря і цілком придатний для ворожіння.

Щоб дізнатися долю по ланцюжку, потрібно дочекатися глибокої ночі, коли всі домочадці заснуть. Як тільки в оселі запанує тиша, візьміть свою ланцюжок, потріть між долонями, промовте слова «ланцюг золотий долю передбач, своїм вигином, що трапитися напиши» і кинете прямо на стіл.

Читайте також:
Green card lottery 2019. Початок реєстрації, терміни проведення, детальна інформація, новини

Серйозні і жартівливі ворожіння на Новий рік 2019

Якщо утворюється коло правильної форми, то слід чекати постійних неприємностей, смуга означає велике везіння, вузол – хвороби й труднощі, трикутник – нову любов, бант – швидке заміжжя, змійка – зрада близької людини, ну а якщо випаде серце, то це вірний знак щасливих відносин.

до змісту ?

Ворожіння з дзеркалом

Вважається одним з найбільш небезпечних і найбільш дієвих способів побачити майбутнє. Для виконання ворожби молода дівчина повинна опівночі сісти перед дзеркалом тримаючи запалену свічку в руках. Крім самої яка розмірковує, в кімнаті нікого не повинно бути.

У повній тиші потрібно концентрувати погляд на відображенні вогника в дзеркалі. Через кілька хвилин світло потьмяніє і в дзеркалі здасться відображення судженого, вірніше образ нечисті, яка прийняла його обличчя. Щоб після цього не накликати на себе біду, дівчина повинна перехреститься і на весь голос сказати «Чур мене».

до змісту ?

Відео рубрика

Стаття написана спеціально для сайту “2019 рік Свині

Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2020-2021