Сценки на Новий 2023 рік | змішні на рік Кролика, для дорослих і дітей

Нудні посиденьки за столом на новорічні свята все більше йдуть в минуле. Після застілля прийнято веселиться, і саме ці моменти надовго залишаються в пам’яті. Прекрасний варіант – організувати сценку на Новий 2023 рік. Є різні сценарії: одні вимагають підготовки і певного реквізиту, а інші можна поставити практично експромтом. Але в будь-якому випадку, продумати цей момент слід заздалегідь, щоб все вдалося. Пропонуємо кілька різних сценаріїв, на які можна спиратися або взяти вже в готовому вигляді.

Загальні рекомендації

Щоб зробити тематичну сценку на Новий 2023 рік Кролика, необхідно позначити головного персонажа. Це дуже просто, так як практично завжди він ідентифікується з зайчиком, а новорічних атрибутів з цією твариною в продажу багато. Можна купити маску зайця або обруч з вушками. В крайньому випадку вушка можна зробити з картону самостійно і прикріпити їх до обруча або шпильці.

Також не важко буде намалювати ніс і вуса, якщо хочеться ще більше бути схожим на кролика. Хвостики часто продаються у відділі новорічних костюмів, а ще їх можна взяти із запасів наших батьків.

Сценки на Новий 2023 рік | змішні на рік Кролика, для дорослих і дітей

Перед сценкою обов’язково потрібно озвучити, що символом Нового 2023 року кролик або зайчик. Це дуже милий персонаж, він задіяний у багатьох казках і дитячих пісеньках.

«У лісі народилася ялинка»

Найпростіший варіант – сценарій по пісеньці «У лісі народилася ялинка». Він прекрасний тим, що універсальний для гостей будь-якого віку, адже слова знайомі будь-якій людині з дитинства. Кожному гостю роздають ролі і необхідний інвентар. З присутніх вибирають ялинку, Вовка, Зайчика (він же – Кролик). Якщо компанія велика, можна додати в сценарій ролі Мітелі, Ліси, Мороза і т.д.

Досить невеликого інвентарю: маски для тварин, білих простирадлом (Метель, Мороз і Зима) і т.д. Сценарієм стають слова пісні. Кожен «актор» повинен виконувати ті дії, які описані в рядку.

Щоб було веселіше, можна додати конкурс на краще знання слів цієї пісні. Як показує практика, нерідко дорослі пам’ятають тільки перший куплет. Якщо хтось із дітей отримає невеликий приз (конфету, шоколадку і т.д.) За знання тексту, його переповнить гордість. До речі, у дорослих колективах такі змагання відбуваються ще веселіше і з величезним азартом.

Сценки на Новий 2023 рік | змішні на рік Кролика, для дорослих і дітей

Кроляча караоке

Основний цього сценарію стає караоке – полюбилося усіма розвага. Воно точно стане смішним і незабутнім. Провідним цієї сценки буде, звичайно, Кролик. На нього одягають маску або ободок з вушками, можна намалювати носик і вусики, як і в попередньому випадку.

Приблизний діалог ведучого і гостей :

 • Кролик: – Нарешті я дочекався, коли прийде мій рік! Постійно якісь дивні звірі були: то дракони, то коні, то миші – фу! І що ви в них знайшли? Їм не можна довірити Новий рік, тому що їх то кіт зловить і з’їсть, то якась баба на скаку зупинить. Ось я навчу вас правильно святкувати. Як ви найбільше любите веселитися?
 • Гості: – Співати і танцювати!
 • К.: – У цьому ми з вами дуже схожі, адже я теж обожнюю співати пісеньки. Як ми взимку рятуємося від холоду? Багаття розводити не вміємо, а ціни на опалення ви бачили? Ото ж бо. Залишається співати і стрибати. Які пісні зазвичай співають на Новий рік?
 • Г.: – Новорічні!
 • К.: – У вас все точно так же, як і у нас – кроликів, навіть дивно. Тільки для кролячого караоке є одне правило: той, хто співає пісню, повинен підстрибувати. Під повільні пісні – повільно, а під швидкі – енергійно. Ну що, поїхали?

Сценки на Новий 2023 рік | змішні на рік Кролика, для дорослих і дітей

Якщо в компанії є люди похилого віку або ті, хто не може стрибати, це за них виконує сам Кролик. Дуже здорово і смішно, коли замість мікрофона гості співають в морквину. У стрибках виконання стає особливим, переривчастим. Головне, щоб відразу домовилися, в якій послідовності виконуватимуть караоке. В кінці того, хто скакав найактивніше, можна вручити імпровізований подарунок.

Сценки для дорослих

Якщо мова йде про корпоративі або святі, на якому присутні тільки дорослі, то варіант зі сценками на Новий 2023 рік теж буде до речі. Чоловіки і жінки, молодь або люди похилого віку іноді дають фору дітям в умінні веселитися під святкові вистави, якщо самі беруть участь в них.

Що стосується дорослих тим, то легше піднести Кролика в ролі логотипу журналу PlayBoy. Для цього знадобляться вушка і бантик – незмінний атрибут, за яким завжди дізнаються цей логотип. Пікантність сценки визначається за характером зібралася публіки. Це може бути історія про те, як Кролик вибирає собі наречену. Як відомо, кролики – швидкі коханці, тому для сценки можна набрати кілька дівчат і одного чоловіка. Чоловік і буде плейбоєм. Його завдання – прочитати кожній дівчині пояснення в любові, які заздалегідь написані в окремих записках. Наприклад, такі :

 • «Люблю вас сильно, як морквину! Ви така ж струнка, пружна і соковита.»
 • «Я полонений вами, як в клітці крольчатника! Готовий все життя провести з вами поруч.»
 • «Без вас мені так погано, як взимку в найсильніший мороз! Зігрійте мене своєю любов’ю.»

Сценки на Новий 2023 рік | змішні на рік Кролика, для дорослих і дітей

А потенційні «крольчіхі» повинні на це відповідати не менше гуморними фразами :

 • «Вибачте, але у мене є свій законний ревнивий кролик.»
 • «Знаєте, у мене 17 кроленят. Чи потрібна вам таке тягар?»
 • «Не повірите, але я дуже люблю кролятину і не ручаюсь за те, що ми будемо жити довго і щасливо.»

Таких варіантів для сценки можна написати багато. В кінці глядачам дозволяють вибрати найбільш підходящу пару для холостяка. Як обіграти їх весілля теж залежить від рівня і почуття гумору компанії.

«Кролео і Крольєтта»

Ще одна смішна сценка на Новий 2023 рік – інтерпретація Шекспіра в «кролячому» дусі. Найкраще підійде «Ромео і Джульєтта» – найвідоміше твір автора.

Цей твір – драма, але на новорічному святі його необхідно перетворити в комедію. Чудово в тому, що сценку можна розіграти просто і без особливої підготовки. Головне, щоб актори приблизно знали сюжет і мали почуття гумору. Почати можна в віршах: «Немає повісті сумніше на світлі, ніж повість про Кролео і Крольєтті». Далі уявити вільну інтерпретацію про Кроликів, які зустрічаються біля загальної годівниці і закохуються один в одного.

Сценки на Новий 2023 рік | змішні на рік Кролика, для дорослих і дітей

Щоб драма стала комедією, кінцівку необхідно переробити. Наприклад, після того як Кролео і Крольєтта помруть, вони можуть з радістю зустрінеться на новорічному столі в якості м’ясних страв. Вони привітають всіх з Новим роком і скажуть, що залишаються святкувати в цій теплій і веселій компанії.

Така сценка матиме більший успіх у дорослих людей, якщо вони освічені, але веселі особистості.

Новий рік 2023