Сатурн в Козерозі 2017-2019 | транзит, для знаків

Знаходження Сатурна в Козерозі з 2017 по 2019 роки вважається яскравим явищем. Це пов’язано з тим, що планета потрапляє у власну обитель разом з Ураном, у стихію Землі. Порівняно з іншими Сатурнами, даний володіє дивовижним почуттям мети, підтверджує своє могутнє становище. Тут проявляється вся сила Сатурна, починаючи від нескінченних амбіцій, перенапруги, перспективних ідей і закінчуючи повним самоотречением або самопожертвою.

Сатурн в Козерозі 2017 2019 | транзит, для знаків

Більше всього в період перебування Сатурна в Козерозі у людини будуть проявлятися такі якості, як наполегливість для досягнення поставленої мети, терпіння, непідкупність, стриманість. Все це потрібно не тільки в молодому віці, щоб здійснити задумані плани, але також для подальших значущих поетапних задумів.

Згідно міфологічним даними, Сатурн — це Хронос, який встановлює обмеження всьому, що йому підвладне. Він — страж кордону між життям і смертю, строгий спостерігач за всім, чого має прийти кінець. Така влада дана Сатурну з причини того, що планета розташована далі інших і її орбіта окреслює межі видимої людині реальності.

Виділяють головні функції Сатурна:

  • встановлення порядку, дисципліни;
  • організація життєвих процесів;
  • обмеження в жорстких рамках;
  • змістовна спрямованість дій;
  • вміння виконувати власні зобов’язання;
  • вимогливість до себе і навколишнім людям.

Сатурн в Козерозі дає сильне положення, управління, а в гармонійних аспектах — потужне честолюбність, цілеспрямованість, можливості долати труднощі. При цьому він наділяє людину розсудливістю, обережністю, працьовитістю і практичністю.

Сатурн в Козерозі 2017 2019 | транзит, для знаків

В Козерозі виявлені на 100% всі найсильніші позиції Сатурна. Тому знаходження Сатурна в Козерозі на період 2017-2019 для знаків Овен, Рак, Терези буде часом великих випробувань.

Зміст
  1. Транзит Венери по Козерогові на 2017-2019 роки
  2. Вплив Сатурна в Козерозі з 2017 по 2019 роки на чоловіків
  3. Вплив на жінок
Читайте також:  17 фільмів для новорічного настрою

Транзит Венери по Козерогові на 2017-2019 роки

У грудні 2017 року розпочинається транзит Сатурна по Козерогові. У цьому проміжку планета направляється в перший градус Козерога, згодом вона один раз покидає знак зодіаку, щоб прийти назад у ретроградному русі. Остаточно Сатурн покине знак Козерога на три десятка років. Отже, протягом більше двох років людству доведеться існувати в умовах впливового за статусом і сильного щодо аспектів Сатурна.

У проміжку часу, коли спостерігається зміна Сатурном знака власного перебування, відбувається зміна умов, вибору, обставин, життєвих принципів людини. Таким чином, знак транзитного Сатурна показує, яким способом люди будуть досягати своїх задумів і цілей, будувати далекосяжні плани, а також на яких підставах будуть вирішувати найбільш закручені життєві завдання у наданий період. При цьому важливий момент, пов’язаний з тим, які обмеження чекають людину під час знаходження планети в Козерозі.

У 2015 році Сатурн прямував по знаку Стрільця і розв’язував задачі, що стосуються розширення горизонтів на життєвому шляху, набуття мудрості, знань. З грудня 2017 року планета, яка опинилася в знаку власної оселі, буде втілювати намічені перспективи і перетворювати їх у конкретні структури, застосовуючи отримані знання з попереднього періоду перебування у Стрільці.

Сатурн в Козерозі 2017 2019 | транзит, для знаків

Час перебування Сатурна в Козерозі — серйозний етап, який буде для людства пов’язаний з певними подіями. У цей період може статися одне з двох подій — підкорення вершини Гори, охоронцем якої є Козеріг, або хворобливий падіння і крах усіх планів.

Вплив Сатурна в Козерозі з 2017 по 2019 роки на чоловіків

Поєднання Сатурна з Козерогом дає велику перевагу представникам сильної статі. Воно наділяє чоловіків практичним розумом. При цьому людині важко розкритися відразу в спілкуванні з іншими людьми, він дуже скритний і сором’язливий, тому здається холодним і недоступним для жінок.

Читайте також:  Новорічні свята в 2020 році: коли вихідні і як відпочиваємо

Фаза переходу планети в Козерозі визначає матеріальну стабільність чоловіків, яка досягається його власними зусиллями і розумом. Деякі представники можуть проявляти твердість характеру і зайву меркантильність, які не кращим чином позначаться на оточуючих людях.

Сатурн в Козерозі 2017 2019 | транзит, для знаків

Вплив на жінок

Дами у період перебування планети в Козерозі володіють яскравим поєднанням залізної волі, амбіційності, неймовірного терпіння, а також теплоти і жертовності. Такі дівчата не емоційні, ні здатні проявляти великих почуттів до представників протилежної статі. Вони максимально стримані у своїй любові, але завжди налаштовані на ділові відносини.

Відмінною рисою жінок в проміжку часу, що припадає на перебування Сатурна в Козерозі, є боротьба за владу. Тут такі дами аси і готові досягти успіху в будь-якій сфері. По натурі вони переможниці, для них не існує обмежень для досягнення мети. При цьому дівчата не люблять, коли їм допомагають, дають поради у професійній сфері. Вони домагаються всього власними силами.

Дивіться відео про транзит Сатурна з прогнозом для всіх знаків:

Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2020-2021