Рік Кабана 2019. Яким буде за Східним календарем

Напевно, не існує людини, яка б не цікавився своїм майбутнім. Багато будують плани, ставлять нові завдання, розставляють пріоритети у своєму житті. На досягнення успіху впливає безліч факторів: особисті якості, ситуація в державі та світі, прогнози екстрасенсів і політичних аналітиків, а також тотем майбутнього року. Рік Кабана 2019 привнесе нові фарби в наш розвиток і вплине на нашу долю.

ЗМІСТ

 • Яким буде рік Кабана
 • Коли настане рік Кабана
 • Як задобрити Кабана

Яким буде рік Кабана

Останнім часом багато людей в нашій країні стали цікавитися китайським календарем. Це можна пояснити тим, що довгі роки різні екстрасенси у своїх прогнозах посилалися саме на цей календар. Китайський гороскоп допомагає зрозуміти, як відбувається взаємодія між представниками різних знаків Зодіаку, а так само, як різні стихії впливають на наше життя.

Китайський календар був створений на основі стародавньої філософії «Інь і Ян», а також багатовікових спостережень астрологів стародавнього Китаю.

Рік Кабана 2019. Яким буде за Східним календарем

Погодьтеся, що дуже часто ми є свідками того, як схожі звичаї, вчинки і долі людей, які належать до одного знаку Зодіаку.

За східним календарем 2019 буде роком Жовтого Земляного Кабана. Ця тварина відрізняється:

 • щирістю;
 • чесністю;
 • довірливістю;
 • вдумливістю;
 • скрупульозністю;
 • відданістю;
 • миролюбністю;
 • терпінням;
 • товариськістю;
 • розсудливістю;
 • спокоєм;
 • розумінням.

Кабан також дуже працьовитий, тому під його заступництвом буде відмінно розвиватися бізнес і здійснюватися кар’єрне зростання.

Тотем 2019 року по-різному впливатиме на людей, що народилися в різні роки:

ТигрЛюдям, народженим в рік цієї тварини, буде везти у фінансових справах. Працьовитість і не боязнь ризику дозволить створити нові успішні проекти.КроликСімейні пари можуть розраховувати на поповнення. Самотні «Кролики» обов’язково обзаведуться сім’єю, якщо, звичайно, захочуть.ДраконПредставники цього року будуть користуватися неймовірною популярністю у протилежної статі. В особистому житті кардинальних змін не передбачається.ЗміяПід заступництвом Кабана, Зміям буде комфортно. Вони досягнуть своїх цілей.КіньКонячки зможуть придбати нерухомість або автомобіль, а так само цінні папери.КозаПредставники цього тотема будуть володіти величезною енергією і досягнуто значних успіхів практично у всіх областях.МавпаЛюдям, народженим під заступництвом цього тварини, буде везти в матеріальній сфері. Вони зможуть насолоджуватися життям, подорожувати і знайомитися з новими цікавими людьми.ПівеньДля Півників настане важкий період. Їм доведеться трудитися не покладаючи рук протягом всього року.СобакаУ Собак також не настануть кращі часи. З’являться складнощі у відносинах з родичами. Для забезпечення добробуту доведеться багато працювати.Кабан (Свиня)Представникам цієї тварини буде супроводжувати успіх у всіх областях. Їх будуть оточувати цікаві люди. Вони будуть повні сил і досягнуто значних результатів.
Читайте також:
Ритуали на Старий Новий рік 2019: гроші, любов, удачу

Люди, народжені під заступництвом інших тотемів, не помітять у своєму житті особливих змін. Їх життя пройде рівно і спокійно. У цей період їм краще планувати своє майбутнє життя і насолоджуватися досягнутими результатами. Можна також поліпшити відносини з родичами.

Коли настане рік Кабана

Треба відзначити, що китайський календар відрізняється від нашого — григоріанського. Він залежить від сонячно-місячного циклу. Йому характерна дванадцятирічна циклічність, в результаті якої, кожен рік змінюється зодіакальне тварина. Всього налічується дванадцять тотемів, що по черзі змінюють один одного. Всі вони «заступають на вахту» при якійсь з п’яти стихій: метал, дерево, вогонь, земля і вода. Кожному з цих елементів притаманний певний колір. Наприклад, в 2019 році Собаку змінить Кабан (Свиня). Усіма процесами буде керувати земна стихія, якій властивий жовтий колір, тому 2019 – ще називають роком Жовтої Земляний Свині. Наступний подібний рік буде тільки через шістдесят років.

Новий рік за східним календарем починається не як у нас в Росії – першого січня. Його більше пов’язують не із зимовим періодом, а навесні, коли починає прокидатися природа. У Китаї та деяких інших країнах Сходу Новий рік має змінну дату. Він залежить від другого Молодого місяця після 21 грудня. Остання дата вибрана також невипадково – це день зимового сонцестояння. Зазвичай східний Новий рік відзначається в проміжку між 21.01 і 21.02. У 2019 році китайський Новий рік настане в ніч з 04.02.19 на 05.02.19. Якщо бути точним, то буде відзначатися прихід 4717 року за східним календарем.

Рік Кабана 2019. Яким буде за Східним календарем

Як задобрити Кабана

За існуючою китайської традиції, тварини, який приходить панувати в новому році, необхідно задобрити. Тобто, якщо ви бажаєте, щоб вам супроводив успіх, і у вас ніколи не було фінансових, сімейних та інших проблем, вам необхідно сподобатися тотему. Для цього виконується безліч умов і операцій. Давайте більш детально зупинимося на кожному елементі:

Читайте також:
Електронний паспорт Громадянина РФ в 2019 році | новий

Організація святкування Нового року – Кабан (Свиня) любить розкіш, тому не варто економити на одязі, святковому столі і т. п. Якщо ви будете дотримуватися цієї ради, гроші витрачені на організацію свята швидко повернуться.

Одяг – вона повинна бути розкішною з дорогими аксесуарами. Наряд повинен мати певний колір. Так як рік буде проходити під час земної стихії, то і одяг має бути переважно жовтого. Допускаються всі відтінки жовтого, а також близькі до нього кольору:

 • ванільний;
 • оранжевий;
 • умбра;
 • теракотовий;
 • бежевий;
 • гірчичний;
 • охра;
 • цегляний;
 • коричневий і т. п.

Святковий стіл – він повинен містити величезну кількість овочевих і фруктових страв. М’ясо може бути будь-яким, крім свинини. Також повинно бути багато хлібобулочних виробів, солодощів і десерту. Особливу увагу потрібно приділити сервіровці. У центрі столу можна поставити фігурку Кабана. Скатертина та серветки можуть бути будь-якими. Однак, їх колір повинен відповідати відтінкам перерахованим вище. На стіл не обов’язково ставити об’ємні страви. Страви можуть бути розкладені маленькими порціями на декількох великих тарілках у вигляді асорті. Головний упор повинен бути зроблений на кількості страв.

Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2020-2021