Рік Білого Металевого Бика 2021: опис та характеристика знака

Народитися в рік білого Бика 2021 – дуже добрий знак. І чоловік, і жінка, народжені під заступництвом Бика, будуть здатні розвиватися в самих різних сферах життя, будуть дуже активними і різнобічними особистостями, надійними і рішучими партнерами. Характеристика року Бика дуже непросте завдання: проаналізуємо прогнози астрологів і китайських знавців, щоб розглянути рік з різних сторін і охарактеризувати його найбільш повно.

Рік Білого Металевого Бика 2021: опис та характеристика знака

Коли настане 2021 рік за китайським календарем?

Багато хто не знає, але дата настання китайського Нового року – завжди плаваюча. За правилами, Новий рік настає тільки під час другого молодика, відразу після зимового сонцестояння. За розрахунками, у 2021 році Новий рік Металевого Бика настане 12 лютого 2021 року. Триватиме він до суботи 30 січня наступного року.

За каноном святкувати китайці будуть цілих 2 тижні, адже інакше парфуми Східних богів можуть розсердитися і направити негаразди на людей.

Характеристика чоловіки-Бика

Хлопчик (чоловік), народжений у 2021 році або в інші роки, коли протегувати буде знак білого Металевого Бика, буде спокійним, але тим не менш енергійною людиною, надійним і розважливим.

Більшість чоловіків-Биків є прихильниками консервативних цінностей. Їм чужі будь-які нововведення, вони не люблять різких і навіть невеликих змін у своєму житті: все повинно йти за їх чітко продуманому або прописаному плану.

Про Бугаїв можна сказати те, що вони дуже правильні, незважаючи на деякі химерні риси характеру.

Це цікаво: у рік Бика народилися Наполеон Бонапарт, а також Адольф Гітлер – дуже суперечливі, але впливові особистості.

Головні риси чоловіків-Биків:

1. Ввічливість. Незважаючи на запальність, представники знаку Бик відрізняються ввічливим ставленням до людей.

Рік Білого Металевого Бика 2021: опис та характеристика знака

2. Співчуття. На представників цього року завжди можна покластися.

3. Приховують свої переживання, ніколи не показують нічого на увазі. З-за цього може здатися, що вони нечутливі. Тільки дуже близькі люди знають, що це не так.

4. Якщо ви подружилися з Биком і він вам довіряє, то дружба буде міцною і він завжди прийде до вас по будь-якому проханні.

5. Запальність. Якщо щось буде не за правилами Бика, він сміливо може виплеснути свої емоції на вас. Тільки з роками деякі представники Биків починають розуміти, що потрібно контролювати свій гнів. Виходить це не у всіх представників і не завжди.

Рік Білого Металевого Бика 2021: опис та характеристика знака

6. Упорность і цілеспрямованість. Якщо Бик захоче досягти якоїсь мети, то він обов’язково зробить це. Навіть якщо його будуть відмовляти – це навпаки підштовхне його до дій. Бик буде йти напролом, не звертаючи увагу ні на кого – у нього є червона ганчірка, і він обов’язково “візьме” її. З роками деяким Бикам вдається навчитися спрямовувати свою впертість у потрібне русло, що сприяє досягненню своїх цілей з меншими витратами і втратами.

Читайте також:  Модні лаки для нігтів 2018 краща фото добірка

7. Не визнають своїх помилок, що привертає конфлікти. Якщо у вашому оточенні є родич або знайомий Бик, то краще погодьтеся з ним – ви все одно не зможете переконати його, поки він не переконається у ваших або своїх словах на ділі.

8. Надійність. Незважаючи на все, що описано вище, чоловіки-Бики вселяють довіру і сталість, беруть на себе обов’язки по забезпеченню сім’ї та підтримання вогнища, ніж привертають до себе жінок.

9. Економічний. Перш ніж купити щось непотрібне, Бик кілька разів подумає.

Рік Білого Металевого Бика 2021: опис та характеристика знака

10. Індивідуальність. Багатьом здається, що Бики занадто холодні і непрактичні люди, які думають тільки про себе. Насправді це не так – просто Бикам через властивої їм недовіри до оточуючих дуже складно розкритися.

11. Не любить порожніх розмов. У компанії найчастіше чоловіки цього знака мовчазні, відкриваються лише самим близьким.

12. Серйозність і обережність. Саме із-за цих якостей Биків вважають песимістами. Насправді вони реалісти, які прораховують свої ходи наперед.

Любовні стосунки

Як вже описувалося раніше, Бики досить консервативні, що позначається і на відносинах і особистого життя. Вони знаходять для себе одну людину на все життя – однолюби. У сімейному житті спокійні, в побуті люблять ідеальний порядок – кожної вещичке у них визначено своє місце.

Пошуки партнера для Бика – завдання не з легких, так як він не виділяється із загальної сірої маси, виглядає звичайним. Але саме це опис і привертає до нього представниць прекрасної половини людства – Биків цінують за їх холодність і розважливість.

У розмові з протилежною статтю чоловіки, народжені в рік Бика, не люблять обговорювати буденні речі: вони схильні до розмов на глибокі теми, люблять дотепний гумор і підтримають розмову на складні інтелектуальні питання.

Незважаючи на консервативність, він любить розвиватися в духовному плані, любить отримувати нові знання – нудно з ним бути не повинно.

В шлюбі Бик бере на себе роль глави сімейства і самостійно вирішує більшість питань. Але це не означає, що він тиран – у сімейних відносинах він намагається прислухатись у близькій людині.

Читайте також:  Модний базовий гардероб 2019 тренди новинки фото

Характеристика жінки-Бика

Характеристика жінок-Биків відрізняється від чоловіків, хоча багато хто думають, що вони приблизно однакові. Жінка-Бик – це символ процвітання, духу і важкої праці. Для представниці цього знака головними рисами є ощадливість, надійність і спокій.

Жінки-Бики, як і чоловіки, дуже працьовиті, готові на все, щоб досягти своєї мети, вони точно також не погодяться на нецікаву для них справа, а будуть шукати щось своє, перебираючи варіанти методом проб і помилок.

Головні риси характеру та їх особливості:

1. Упертість. Якщо жінка знака Бик вирішила діяти – вона буде діяти. І ніхто не зможе переконати її, крім неї самої. Прислухається до родичів і друзів тільки в крайніх випадках, і якщо що-то вирішила твердо, то вона цього досягне, навіть якщо потрібно буде йти по головах. Але коли вона бере своє, їй терміново потрібно знайти нову мету – інакше їй буде нудно. Після 30 років жінки-Бики, як правило, вже вміють управляти своїм характером, впертість і вони пускають в потрібне русло.

2. Високо утворена. Ні, мова не про вищу освіту, а про загальної обізнаності та розвитку особистості. Вона любить подумати над глибокими темами, обговорити з людьми складні моменти. Але в роботі і побуті свою освіченість вона приховує, щоб не виділятися серед інших (але тільки до певного часу).

3. Логічна, розважлива, раціональна. Саме жінки-Бики можуть розпланувати своє життя на роки вперед. Але саме в цьому проявляється її бойовий характер і сила волі – адже свого плану вона буде слідувати неухильно.

4. Часто ходить з високо піднятою головою. Це правило поширюється не на всіх, але було помічено вже дуже давно. Пов’язують це явище з упевненістю в своїх силах і впертості.

Рік Білого Металевого Бика 2021: опис та характеристика знака

5. Повага до старших і традицій. Родичі і сімейні традиції жінки-Бики дотримуються неухильно вони консервативні, як і чоловіки, народжені в рік Бика.

6. Вона доб’ється свого в будь-якій сфері. Дуже часто представниці прекрасної статі, народжені під егідою Бика за китайським календарем, є начальниками. Також помічена тенденція, що вони частіше відкривають свій бізнес, на відміну від інших.

7. Хитрість, ясність розуму. Вони підсвідомо відчувають те, що потрібно сказати, щоб розташувати до себе людину. З них виходять відмінні переговорники і продажники, завдяки природній схильності і роботі над собою.

Читайте також:  Календар знаменних і пам'ятних дат на 2019 рік

8. Інтуїція. Суб’єктивно, але на думку багатьох у жінок цього року інтуїція і внутрішнє чуття розвинені краще, ніж у інших. І вони вміють користуватися їй, що важливо. Якщо вам потрібно знайти брехуна і лицеміра, то жінка-Бик впорається з цим краще за всіх.

Рік Білого Металевого Бика 2021: опис та характеристика знака

9. Прислухається, але не слухає оточуючих. Не реагує на поради, бо вже сама для себе все вирішила. Вона намітила собі цілі і вже крокує вперед, продумуючи, як їх досягти, поки хтось заважає їй зосередитися своїми повчаннями.

Сімейні відносини

Народжена в рік Білого Металевого Бика жінка не надто любить романтику, натяки з боку чоловічої статі їй чужі. Але все-таки на побачення на дах запросити її варто – можливо від несподіванки вона зможе розкритися і довіритися.

У сімейних відносинах воліє перетягувати ковдру на себе, із-за чого їй важко уживатися з чоловіками. Їй потрібен такий чоловік, який ще сильніше її за духом і характером, щоб врівноважити їх відносини і розкрити справжнє обличчя “залізної леді.

Рік Білого Металевого Бика 2021: опис та характеристика знака

Щоб уникнути сварок, вона готова йти на компроміс тільки заради тих відносин, якими дуже сильно дорожить. Закохатися з першого погляду – це історія не про неї. Вона закохується поступово, їй важливі увагу і вчинки.

Якщо знайти правильний підхід до жінки знака Бик, то вона розкриє себе з несподіваних сторін, стане веселою і енергійною, зніме з себе маску нудною та одноманітною дівчини.

У грошовому плані у Биків все добре – жінка зможе розподілити сімейний бюджет так, щоб його вистачило на все. Але зайвих витрат на порожні дрібнички вона не потерпить.

Але чи є в такій супутниці хоч якісь недоліки в такому випадку? Звичайно. Вони запам’ятовують все, в чому їм допомагає міцна пам’ять. Але, як правило запам’ятовуються не хороші моменти, а погані. З злопам’ятністю доведеться якось уживатися.

Чоловік у сімейних відносинах повинен дуже ретельно стежити за її психоемоційним станом, щоб у потрібний момент витягти її з своїх думок.

Прочитавши опис рис і особливостей жінок і чоловіків, народжених під знаком Бика і в 2021 році, можна зробити висновок про те, що обидві статі схожі в консервативності, розважливості і впертості. Але кожен з них може навчитися використовувати свої суперечливі риси на благо себе і оточуючих.

Схожі публікації:

  • Весілля в рік Бика 2021
  • Коли настане рік Бика 2021
  • 2021 рік за слов’янським календарем
Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2020-2021