Реальна білка 3: продовження пригод Злюка в 2019 році

Міжнаціональний анімаційний проект Південної Кореї і США отримає ще одне продовження в 2019 році.

Про що перша частина

У 2014 році в прокат вийшла перша частина – комп’ютерна анімація The Nut Job. Мультфільм заснований на серії короткометражок Пітера Лепениотиса “Похмура білка”, і повнометражну версію теж режисирував він. Російські глядачі побачили картину 17 квітня 2014 року, вже під назвою “Реальна білка”. При всій повазі до прокатникам, перекладачі явно не намагалися: назва абсолютно ні про що не говорить. Ви десь бачили білок-привидів?

Реальна білка 3: продовження пригод Злюка в 2019 роціСюжет такий: у вигаданому місті є парк, а в парку оселилися міські тварини, під проводом Єнота. Вони старанно запасають на зиму їжу, і ховають її в великому дубі. Серед звірів поганою репутацією користується фіолетова білка Злюк, і з ним за компанію його помічник – пацючок Бадді. Одного разу ця парочка помічає біля парку візок з горіхами, і намагаючись забезпечити собі запаси, вирішує пограбувати її. Руда білка Енді і сіра Грейсон приєднуються до пограбування, в результаті все йде наперекосяк: підпалена візок горіхів врізається в дуб-сховище і підпалює його. Всі припаси згоряють, а Єнот приймає рішення вигнати Злюка з парку в місто. Розгнівані звірі підтримують свого ватажка.

Блукаючи по місту Злюк і Бадді знаходять магазин з горіхами, що стоїть поруч з банком, і задумують пограбувати його (магазин, а не банк). Але торгова точка стоїть там не просто так – справжні грабіжники банків планують підмінити мішки з грішми такими ж, але з горіхами. Нічого цього герої, спочатку, не знають, крім того, в плани знову втручаються Енді і Грейсон. Енді вимагає розділити видобуток Злюка 50:50 зі звірами парку. Злюк погоджується.

Читайте також:  Мультфільм Різдвяні пригоди (2019 р.)

Незабаром герої дізнаються, що допомагає зловмисникам Єнот і його асистент – червоний кардинал (червона птиця “Angry birds”). У результаті ланцюга пригод і небезпек, ледь не які коштували Злюку життя, горіхи прибувають до парку, а героям дозволяють повернутися додому.

Реальна білка 3: продовження пригод Злюка в 2019 роціОзвучення мультфільму заслуговує окремої похвали – в оригіналі звірі говорять голосами зірок американського кінематографа, серіалів і комедійних шоу. Голосом Єнота став сам Ліам Нісон (“Повітряний маршал”, “Роб Рой”, вдівець з “Реальною любові”). А голос Грейсона – це Брендан Фрейзер (“Чорнильне серце”, “Подорож до центру землі”).

Критики оцінили мультфільм як “посередній”, однак при витратах в 42,8 мільйона доларів, картина зібрала 120, 8 мільйонів. І це дозволило зняти продовження.

Продовження пригод

Реальна білка 3: продовження пригод Злюка в 2019 роціУ 2017 році вийшла “Реальна білка – 2”. Герої жили приспівуючи в горіховому магазині, а Злюк навіть став загальним улюбленцем, але біда прийшла звідки не чекали – магазин злетів на повітря. Герої знайшли прекрасний новий будинок – парк Свободи. Але мер міста вирішив вирубати парк та побудувати на його місці атракціони. У боротьбі за свій будинок беруть участь всі звірі, до них приєднується команда білих мишей, що володіють кунг-фу, під проводом містера Фэнга. В оригіналі милу білу мишку з міцним ударом озвучує Джекі Чан.

При бюджеті в 40 мільйонів доларів, картина зібрала 58,6 мільйона, але продовженню бути.

Сюжет і дата виходу третьої частини

У третій частині у Злюка відбудуться справжні проблеми: його дочка-підліток закохається в сина Єнота. Нас чекає комедійне переосмислення історії Ромео і Джульєтти.

Реальна білка 3: продовження пригод Злюка в 2019 роціФільм вийде в 2019 році, знімуть його знову спільними силами США, Канади і Південної Кореї. У режисерське крісло, ймовірно, знову сяде Пітер Лепениотис.

Читайте також:  Готуємо салат Собачка на Новий рік 2018

Враховуючи те, що збори другої частини були значно нижче, ніж у першій, творцям доведеться сильно напружитися, щоб одержати більше грошей і кращі відгуки критиків. А поки маленькі глядачі з нетерпінням чекають виходу третьої частини пригод фіолетовою похмурою білки.

Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2020-2021