Простий спосіб малювання фарбами ялинки

Ялинка хороша і взимку, і влітку. Втім, особливу увагу вона приваблює перед новорічними святами, що, звичайно, цілком зрозуміло – вічнозелене деревце знаходить особливий сенс.

Ялинка виявляється не тільки в нашому будинку, але і в центрі наших творчих устремлінь. Ми малюємо цих красунь олівцями і фарбами, намагаємося зв’язати їх, вирізаємо і навіть ліпимо з пластиліну разом з дітками. А давайте створимо простий і приємний малюнок ялинки з допомогою фарб.

Зміст

  • 1 Перші кроки
  • 2 Контур ялинки
  • 3 Гра фарб

Перші кроки

Простий спосіб малювання фарбами ялинкиПерш, ніж намалювати ялинку, необхідно чимось застелити стіл і зібрати такі матеріали:

  • аркуші паперу або альбом;
  • простий олівець;
  • палітра для змішування фарб;
  • кисті: тонка і товстіший;
  • гуаш.

Якщо наша ялинка буде намальована не в приміщенні, в першу чергу варто зобразити небо. Для цього необхідно синю фарбу змішати з дуже невеликою кількістю білої гуаші і зафарбувати верхню велику частину листа. Невеликими плавними мазками треба потім намалювати хмари. Вони, звичайно ж, зображуються білим кольором. Не поспішаючи, дуже ніжно їх розмажте – нехай білі створення плавно з’єднаються з небесним тлом.

На наступному етапі нам знадобиться жовта гуаш, якій необхідно зафарбувати основу малюнка. Беремо палітру, де змішуємо охру, додаючи гуаш жовтого і зеленого кольорів.

Дрібними мазками справа наліво спрямованості проведіть трохи вгору від кінця паперового аркуша. Потрібно домогтися того, щоб лінії ніжно злилися. Смужку від небесної частини до низу малюємо ледве-ледве помітною, для чого додаємо трохи гуаші білого кольору. Нехай малюнок фарбами трохи підсохне.

Контур ялинки

Простий спосіб малювання фарбами ялинкиТепер починаємо малювати ялинку. Перше, що ми робимо, — це контур майбутнього деревця. Його малюємо в формі трьох рівних трикутників.

Читайте також:  Як відпочиваємо в січні 2019 року в Росії можливі вихідні спочатку зими

Зрозуміло, що нижню фігуру треба намалювати великий, а кожну наступну зробити менше попередньої. Вони повинні як би влягтися один на одного. Можна зробити це олівцем, а потім обвести фарбами.

Жовтої гуашшю неспішними вертикальними мазками зафарбовуємо всі трикутники, стежачи за тим, щоб фарба виявилася не пересушеною. Наступний етап – нанесення мазків зеленим кольором, починаючи з вершини кожної фігури. Робити це треба плавними віялоподібними рухами, по ходу формуючи нашу пухнасту ялинку.

Гра фарб

Тут важливо ще й пограти фарбами з тим, щоб у підсумку намалювати деревце, від якого неможливо відірвати погляд. Від темно-зеленого, насиченого кольору плавно треба переходити до більш світлим тонам, подекуди залишаючи кінчики желтенького кольору, щоб зробити ялинку ще більш виразною. Ближче до кінчиків мазки треба робити більш розмашистими, щоб вони могли злитися з жовтою фарбою.

Тепер треба наносити мазки на нижній трикутник. Зображуємо його у світло-зеленому тоні, намагаючись домогтися того, щоб відблиски були більш помітними, ніж у середини пухнастого деревця і його верхівки.

Далі треба дуже акуратно і ретельно змішати в панелі синю і зелену гуаш, і вийде більш насичений і темний зелений колір. Плавними, впевненими мазками додайте його на верхній ділянку кожного з трикутників. Малюнок майже готовий.

Залишається тільки коричневою тушшю намалювати кору ялинки. Праворуч модно зробити тінь, попередньо змішавши в панелі синій колір з коричневим. А з лівого боку за допомогою охри малюємо акуратний світлий відблиск.

Залишається тільки домалювати верхівку на ялинку, а потім намалювати тінь, яку, природно, повинно відкидати стоїть під синім небом деревце. Тінь треба поширити по всій довжині від низу деревця і вздовж кори. Ви можете помилуватися своїм малюнком і показати свій шедевр всім.

Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2020-2021