Пророкування Ванги на 2019 рік одночасно лякають і обнадіюють

Про відому болгарську провидицю Вангу відомо навіть тим, хто скептично ставиться до прогнозів. Серед її слів багато залишилося незрозумілим, з-за цього здалося повним маренням. Для переконливості багато приводять слова про загибель підводного човна «Курськ» — пророцтво було незрозуміло до факту його настання. Болгарської пророчиці вже немає в живих, але деякі її слова можна сприймати як передбачення Ванги на 2019 рік.

Дивні слова про світові події

Для всього світу важливими стали слова, що з неба прийде біда. Мабуть, віщунка пророкувала імовірне зіткнення з астероїдом. Вчені підтверджують цю версію — саме в 2019 році поруч із Землею пройде великий астероїд. Вже розрахована його траєкторія. Передбачається, що ця небезпечна космічна брила пройде зовсім поруч, не завдавши планеті фізичної шкоди, але сам факт ймовірного зіткнення «зносить дах» людям, що призводить до їх дивним і агресивної поведінки.

Пророкування Ванги на 2019 рік одночасно лякають і обнадіюютьМожливо, саме це стане причиною, по якій збудеться пророцтво Ванги на 2019 рік щодо Європи. Також в 1960 віщунка висловлювалася щодо поїздів, що літають на проводах від Сонця. Цей вислів відноситься за часом на 2018-2019 року. Ймовірність того, що це збудеться — дуже висока. В європейській частині світу вже є початкові розробки і навіть з’явилися «літаючі» потяги на повітряній подушці, а в 2018 почнеться видобуток гелію-3, тієї самої енергії сонця. Швидше за все, в 2019 році дійсно з’являться поїзда, передбачені Вангою.

Також усього світу стосується пророцтво про втому Землі. Процес вже запущений — не потрібно бути вченим або досвідченим аналітиком, щоб помітити серйозні зміни. Досить простої спостережливості — жахливі природні катаклізми все частіше обрушуються на планету.

Читайте також:  ОГЕ з літератури в 2019 році:підготовка,про іспиті і перескладанню

Вангелія сказала, що земля виснажується і збунтується, гублячи людей. Тайфуни, цунамі, урагани і повені відбуваються все частіше, забираючи людські життя. Очікується що до 2019 року цей процес досягне піку.

Пророкування Ванги на 2019 рік одночасно лякають і обнадіюютьЩе одним незвичайним висловлюванням стала фраза про перетворення експлуатованих в експлуататорів. На прикладі Китаю помітно, що ця країна все менше схожа на експлуатовану і вже починає диктувати свої умови. Пік цього доведеться на кінець 2018-початок 2019 року. Також болгарка висловлювалася про те, що до 2019 року США вже буде не в силах протистояти кому-небудь. Країну захоплять внутрішні конфлікти і хаос.

Пророцтва, що стосуються Росії

Навколо імені Володимир розгорнулася справжня істерія. Одні трактують висловлювання Ванги стосовно В. о. Путіну, інші до міста Володимиру або товариша Ульянова, а треті щодо однойменного історичного персонажа — князя. Уточнення одержати не у кого, але можна провести паралель з іншим висловлюванням провісниці, касаемой Росії:

«Тільки одне залишиться незайманим — слава Володимира, слава Росії».

Пророкування Ванги на 2019 рік одночасно лякають і обнадіюютьЦікавим є те, що пророцтво було зроблено в 1979 році, коли ще не існувало загальноприйнятого поняття Росії в сучасному значенні. Поєднання існуючої зараз Росії з ім’ям Володимир повинно насторожувати керівників інших країн. До того ж Ванга пророкувала і не такі райдужні події. Точніше, результат пророчится хороший, але попередньо країна переживе чимало неприємних подій.

Є й інші слова, що натякають на велич Росії:

 • «Росія знову стане великою імперією, насамперед імперією духу».
 • «Не існує мощі, на те, щоб поламати велику Русії. Руссия не зупиниться на досягнутому, а почне міцнішати з кожним десятиліттям. Не без жертв вона залишиться великої одного».
 • Одне з пророцтв Ванги щодо світової війни не збулося, але в зазначений час з’явилася напруженість у відносинах між різними країнами. Цілком ймовірно, що ця було пророцтво про початок ситуації, яка призведе до військових дій. Можливо далі події розвиватимуться стрімко і саме після цього справдяться пророкування про великої імперії і інші пророцтва.

  Читайте також:  Нові рецепти салатів 2019 року Свині з фото

  Доля нездійснених прогнозів

  Пророкування Ванги на 2019 рік одночасно лякають і обнадіюютьУ провісниці зі світовою популярністю було безліч нездійснених пророцтв. Серед них особливо страшними були 3 пророкування про великі неприємності для людства, які повинні були відбутися в період з 2010 по 2015 роки. До них відноситься застосування ядерної чи хімічної зброї, радіоактивний пил після отруйного дощу в Північній півкулі і спустошення Європи.

  Пророцтва не збулися, але все більше людей говорить про те, що Ванга лише неправильно назвала дати. Цілком можливо, що передбачення Ванги на 2019 рік доповняться її висловлюваннями, не сбывшимися в минулі роки. Вже зараз ясно, що ці події привертають — активні дії екстремістів можуть обернутися ядерних або хімічним терактом, просто вибухом на крупній АЕС. Це здатне привести до появи тієї самої радіоактивного пилу, що вбиває все живе.

  Європа теж у зоні ризику — наплив біженців, загальна нестабільність і економічні потрясіння можуть призвести до спустошення. Тоді пророцтва Ванги збудуться, тільки зі зрушенням на кілька років. При цьому людям не варто довіряти багатьом інтернет-джерел, публікує слова провісниці — «Ванга-істерія» захопила багатьох, що призвело до появи нібито «справжнім» висловлюванням болгарки, приховуваних від людей. Всі зацікавленим, варто вивчати друковані видання минулого тисячоліття — в 1999 році була випущена книга з пророцтвами. У ній більше достовірної інформації, ніж у більш пізніх джерелах.

  Поділитися з друзями
  Рейтинг
  ( Поки що оцінок немає )
  Новий рік 2020-2021