Прогноз курсу долара (USD) на 2019 рік від різних експертів

Економіка 2019

Прогноз курсу долара (USD) на 2019 рік від різних експертів

Російський рубль досі залежимо від світових цін на нафту, що робить його досить вразливим. Конкуренція серед компаній, які видобувають нафту, вже не раз приводила до демпінгу цін. Будь-яке падіння вартості вуглеводневої сировини може негативно позначитися на курсі рубля, що спричинить за собою збільшення ціни інших національних валют по відношенню до російської. Прогноз курсу долара (USD) на 2019 рік — неоднозначний. Існує безліч суперечливих думок від цілком сприятливих до вкрай негативних.

Прогноз від Ощадбанку на курс долара в 2019 році

Представники Ощадбанку Росії щорічно проводять презентацію для інвесторів з прогнозами курсів світових валют на період наступних 2 років. Аналітики цього найбільшого банку передбачають скромний і плавний ріст долара. Прогноз курсу USD на 2019 рік від Ощадбанку Росії один з найбільш обережний. На кінець 2018 року американська валюта буде коштувати 59 рублів, а в 2019 подорожчає лише на 50 копійок.

Прогноз курсу долара (USD) на 2019 рік від різних експертівЕксперти Ощадбанку прогнозують консервативну версію розвитку подій. Їх прогноз передбачає досить тверду стабільність рубля по відношенню до долара. Аналітики вважають, що для різких стрибків вартості американської валюти не буде причин, але і зростання курсу рубля не передбачається.

Думка про вартість долара від Мінекономрозвитку і аналітиків агентства з АПЭКОН

Фахівці Міністерства економічного розвитку передбачають інший сценарій розвитку подій. Урядові експерти прогнозують більш агресивний зростання курсу американської валюти в 2019 році. На їх думку вже до кінця 2018 року за один долар буде покладено оплачувати близько 70 рублів. До 2019 року зростання курсу долара буде продовжувати зростати і досягне позначки в 70-71 рубль. При цьому аналітики додатково обумовлюють те, що такий прогноз є свого роду пересторогою для попередньої оцінки ймовірних несприятливих подій.

Читайте також:
Як зробити новорічний малюнок?

Прогноз курсу долара (USD) на 2019 рік від різних експертівАналітичне агентство АПЭКОН займає за прогнозом на курсу долара (USD) на 2019 рік проміжне значення вартості між Ощадбанком Росії і Минэкономразвитием. Фахівці АПЭКОН припускають початкове падіння курсу долара перед настанням 2019 року. На початок року вартість одиниці американської валюти буде в районі 54-55 рублів. Далі почнеться стрибкоподібне зростання курсу. В кінці 2019 року 1 долар сопоставится 62 російським рублям.

Думка бюро прогнозів Prognozex

Найбільш сприятливий прогноз склали методисти та аналітики компанії Prognozex. Їх точка зору на вартість одиниці американської валюти сама «райдужна» — рубль зміцниться до долара в першій половині року. На початок 2019 року за 1 долар необхідно буде сплатити рекордно низьку вартість за останні кілька років. На думку фахівців Prognozex в січні 2019 року долар коштуватиме 51 рубль 13 копійок.

Прогноз курсу долара (USD) на 2019 рік від різних експертівПрогнозується падіння вартість американської валюти з січня по травень місяць включно. Мінімально очікуваний курс припадає на травень — 41,16 р. Вже в перший місяць літа почнеться зворотний процес — залишок року буде спостерігатися зростання вартості американської валюти. Будуть помітні невеликі стрибки зростання — в різні місяці вартість почне збільшуватися від 0,18 відсотка до 3,2%. Прогноз курсу долара (USD) на кінець 2019 роки від Prognozex обіцяє вартість американської валюти в районі 56-57 рублів.

Страшні припущення фінансового аналітика Степана Демура

Цей біржовий і фінансовий аналітик пророкує вкрай негативний розвиток подій щодо пари долар-рубль. За його прогнозами Росію чекає девальвація національної валюти. Це призведе до неймовірної вартості американських грошових знаків. До початку 2019 року за 1 долар доведеться віддати 125 рублів. У наступні 3-5 місяців його вартість почне ще більш агресивне зростання, а на кінець 2019 року ціна одиниці американської валюти досягне 500 рублів.

Читайте також:
Як прикрасити новорічну ялинку 2019

Прогноз курсу долара (USD) на 2019 рік від різних експертівСитуація з курсом долара неоднозначна, суперечлива і погано передбачувана. Будь-які експертні прогнози можуть виявитися невірними через зміни міжнародних відносин, різних політичних чинників і навіть з-за природних катаклізмів. Припущення Степана Демура лякають, але і стабільний прогноз Ощадбанку теж не віщує хороших новин. Таке мляве зміна курсу рубля по відношенню до долара говорить про тривалій кризі і поганому стані російської економіки.

Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2020-2021