Прогноз курсу Биткоина на 2020-2021 роки: що буде з ціною, чекати зростання

Биткоин – одна з найпопулярніших криптовалют, про яку знає практично весь світ. Вона використовується для здійснення віддалених платежів – онлайн-оплати різних послуг і товарів, що реалізовуються в інтернеті. Якщо ви використовуєте такі платіжні одиниці або тільки плануєте почати це робити в майбутньому, то вам слід дізнатися прогноз курсу Биткоина на 2020-2021 роки.

Як йдуть справи з Биткоином сьогодні

Скільки зараз коштує Биткоин? Його ціна постійно змінюється, і її можна відстежувати на різних інтернет-біржах. На початок 2020-го року курс досить нестабільний, так як відзначаються як злети, так і падіння. Одна одиниця розглянутої кріптовалюти коштує близько 8 тисяч американських доларів. Якщо переводити вартість в російську валюту, то виходить близько 488 тисяч.

Прогноз курсу Биткоина на 2020 2021 роки: що буде з ціною, чекати зростання

До відома! Для середньостатистичного росіянина вартість одного Биткоина – сума просто величезна. І все ж мешканці Російської Федерації досить активно використовують дану криптовалюту для здійснення транзакції через інтернет.

Поки становище Биткоина цілком нормальне. На початку листопада вартість становила близько 9 тисяч американських доларів. У третій декаді останнього осіннього місяця котирування впали нижче позначки 8 000 доларів, а до кінця листопада досягли мінімуму 6,5 тис., який спостерігався навесні 2019-го року. Таке значне падіння багатьма аналітиками пояснювалося політикою китайської влади, предостерегавших жителів Китаю від транзакцій з використанням Биткоинов (вони розцінювалися як протизаконні). Крім того, в кінці осені припинила своє існування популярна майданчик онлайн-продажів з використанням кріптовалюти.

У грудні минулого 2019-го року ситуація дещо стабілізувалася: на початку першого місяця Биткоин коштував близько 7,2-7,4 тисяч доларів. До середини грудня котирування знизилися до 6,6-7,1 тис. А до кінця минулого року курс виріс до 7,3-7,4 тисяч.

На початку нинішнього 2020-го року ціна становила вже 7,7 тисяч американських доларів, і графік котирувань першого місяця виглядав як крива з невеликими коливаннями висот. До середини січня котирування досягли максимуму за минулий місяць – 8 тис. Але як йтимуть справи надалі, поки неясно, так як курс Биткоина – величина вкрай непостійна, що знаходиться під впливом безлічі факторів.

Читайте також:
Салат " Грибна галявина з печерицями і шинкою, фото рецепт

Залишаться популярними Биткоины

Прогноз курсу Биткоина на 2020 2021 роки: що буде з ціною, чекати зростання

Що буде відбуватися з Биткоинами надалі? З одного боку, дана криптовалюта має непогані перспективи, обумовлені наступними чинниками:

 • Биткоины фактично є альтернативою реальним грошовим засобам, адже вони використовуються для найрізноманітніших покупок.
 • Ця криптовалюта є міжнародною, тобто використовується в різних країнах світу, причому без обміну.
 • Всі транзакції з застосуванням Биткоинов здійснюються досить швидко.
 • Підробка Биткоинов є неможливою, на відміну від фальсифікації готівкових грошей.
 • Биткоины не піддаються інфляції і мало від неї залежать.
 • Розширення асортименту послуг і товарів, що реалізуються дистанційно за криптовалюту.
 • Приплив нових платоспроможних і зацікавлених в криптовалюте інвесторів.
 • Обмежена емісія: кількість Биткоинов в обігу обмежується випуском.
 • Складності, які виникають під час майнінгу (видобутку) Биткоинов, роблять все більш затребуваним придбання готової кріптовалюти. А, як відомо, високий попит збільшує вартість.

З іншого боку, є ряд моментів, які негативно впливають на використання Биткоинов і їх популярність:

 • Сумнівна законність Биткоинов. Лише в деяких світових державах Биткоины узаконені і мають статус офіційно дозволеною валюти. В Росії і в інших країнах криптовалюта законодавчо не заборонена, але в зв’язку з окремими прецедентами закони, що стосуються віртуальних грошей, потребують доопрацювання. Ймовірно, в 2020-2021 роках в законодавство будуть вноситися зміни, але поки про таких поправках достовірно не відомо.
 • Нестабільність. Так, такий фактор може «зіграти на руку» і допомогти розбагатіти на спекуляції, тобто перепродажу з метою отримання прибутку. Але він же здатний розорити інвестора, що вклав фінанси в Биткоины на піку їх курсу, якщо за зльотом піде стрімкий і різке падіння котирувань.
 • Обмеженість обігу. Для онлайн-покупок частіше використовуються картки та електронні гроші: криптовалюту приймає обмежена кількість торговельних майданчиків.
 • Негативна політика деяких держав стосовно Биткоинам. Свіжий приклад – заява керівництва Китайського центрального банку про те, що операції з криптовалютами незаконні, а інвесторам слід бути вкрай обережними. І з-за зміни політичного вектора КНР вартість Биткоина знизилася.
 • Безпека. В даний час Биткоины не захищені: при втраті або крадіжці ніхто не гарантує повернення.
Читайте також:
Детальний східний гороскоп для Драконів на 2019 рік

Фактори, які можуть впливати на курс Биткоина в 2020-2021 роках

Прогноз курсу Биткоина на 2020 2021 роки: що буде з ціною, чекати зростання

Курс Биткоина знаходиться в залежності від цілого комплексу факторів. І в 2020-2021 роках буде спостерігатися виражене вплив:

 1. Розробок у сфері цифрових технологій. Збільшення обсягів операцій із застосуванням криптовалют спровокувало виникнення проблем при обробці потоків даних. І якщо технології обігу інформації та працездатність інтернет-ліній залишаться на колишньому рівні, то будуть спостерігатися затримки транзакцій, що може змусити мережевих користувачів перейти на більш швидкі варіанти.
 2. Законодавчого регулювання. Наприклад, в РФ поки законів, що забороняють транзакції в Биткоинах, немає. Ймовірно, майбутнє зміниться, і звернення кріптовалюти в країні буде регламентуватися на законодавчому рівні.
 3. Економічної бази. На даний момент витрати на процедури здійснюються користувачами перекладів не так високі, як раніше, і невеликі комісії за транзакції залучають нових інвесторів. Але збори деяких конкурентів дещо нижче.
 4. Економічної обстановки у світі. Наприклад, з-за криз інтерес інвесторів до Биткоинам може зрости, що спровокує подорожчання.
 5. Популяризації. Сьогодні за Биткоины можливо придбати практично все, що завгодно: продовольчі і непродовольчі товари, різні послуги, транспортні засоби, нерухомість. І хоча частіше криптовалютой користуються США і розвинені держави Євросоюзу, в 2020-2021 роках можна очікувати появи на арені нових активних учасників.
 6. Наявності аналогів. Так, сьогодні криптовалют чимало, і деякі стрімко розвиваються і набирають популярність, з-за чого Биткоины можуть здавати свої позиції.
 7. Хакерських атак і мережевих збоїв.

Думки експертів

Чи чекати зростання курсу Биткоина, або настає спад? Думки експертів розділилися, причому деякі відгуки відрізняються кардинально. Розглянемо окремо позитивні оптимістичні і негативні скептичні прогнози.

Сприятливі прогнози

Прогноз курсу Биткоина на 2020 2021 роки: що буде з ціною, чекати зростання

Думки експертів, впевнених в популярності Биткоинов в 2020-2021 роках:

 • Розробник антивірусної програми Джон Макафі впевнений на 100%, що вже до кінця 2020-го року один Биткоин цілком може коштувати до мільйона доларів. Свою впевненість Джон пояснює обмеженим обсягом перебувають в обігу монет. Так, поки емісія становить 21 млн., при цьому близько 7 млн. Биткоинов загублені (надіслані на неіснуючі веб-адреси, зберігаються на несправних жорстких дисках). Макафі вірить, що за криптовалютой – майбутнє.
 • Штатні аналітики великого німецького банку «Bayerische Landesbank» вважають, що курс Биткоина в найближчі два роки може дійти до позначки в 90 000 доларів США. Найімовірніше, такий стрибок відбудеться після запланованого на весну халвинга – закономірного і необхідного для підтримки життєвого циклу віртуальних монет зменшення винагороди за майнінг (виробництво).
 • Марк Юско, який є головою фонду управління активами у цифровій сфері «Морган Крик Діджитал», вважає, що в 2020-2021 роках з’являться нові спекулянти, готові приєднатися до прибуткового ринку. Це викличе приріст вартості та її збільшення до відміток в 50 або навіть 100 тисяч доларів.
 • Відомий трейдер Пітер Брандт заявляв, що вже в найближчому майбутньому Биткоин може коштувати близько 50 000 доларів, а в довгострокових перспективах є ймовірність досягнення планки в 100 тис. І якщо не відбудуться екстраординарні події, то стрибок ціни станеться вже у другій половині 2020-го.
 • Майк Новограц, який є головою одного з криптобанков, склав досить стриманий, але при цьому оптимістичний прогноз. Він заявив, що після спаду буде приріст у 2020-му році, і в результаті вартість буде складати близько 10 000 доларів за Биткоин.
 • Ронні Моас (засновник «Standpoint Research») впевнений, що вартість може зрости вдвічі-за інфляції у багатьох країнах.
 • Аналітик з Уолл-стріт Тому Чи пророкує подорожчання Биткоина в 2020-го до 25 тис., а в 2021-му році – до 55 тисяч доларів.
Читайте також:
Календар Місячного циклу в травні 2019 року: зміна фаз Місяця

Несприятливі прогнози

Прогноз курсу Биткоина на 2020 2021 роки: що буде з ціною, чекати зростання

Розглянемо песимістичні думки:

 • Нуріель Рубіні, названий провісником світових криз, заявляв, що 2020-ий для Биткоина буде останнім роком, так як криптовалюта стала великою помилкою людства і не дає приватності, децентралізації та фінансового захисту. Люди розчаруються, і Биткоин знеціниться.
 • Критик Пітер Шіфф спочатку стверджував про спад вартості до 6 тисяч, але потім припустив, що ціна складе всього 2000 доларів. Такі прогнози він робить на підставі графіків.
 • Трейдер Тон Вейс спрогнозував, що якщо нинішня негативна динаміка буде спостерігатися надалі, то Биткоин може подешевшати до 4 000. Але також трейдер припустив, що в подальшому відбудеться стрибок.

Це були всі свіжі новини про Биткоине, а також прогнози курсу даної кріптовалюти.

Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2020-2021