Прогноз цін на автомобілі в 2019 році, розрахунок по місяцях

Дуже багато починають планувати свій бюджет заздалегідь. А, відповідно, тих, хто планує купувати автомобіль в 2019 році, вже починають цікавити цінові тенденції на ринку. Адже ціни на автомобілі залежать від величезної кількості чинників. Точно передбачити ціни неможливо, але приблизні розрахунки по їхніх змін зробити все-таки можна. Давайте розберемося, від яких факторів будуть залежати ціни в 2019 році, а також їх приблизний зростання або зниження.

На жаль багатьох громадян Російської Федерації, ціни на автомобілі продовжать рости і в 2019 році. Очікується, що до середини року ціни на більшість моделей авто підвищаться на 3-7 відсотків. Порівняно з прогнозованими на 2018 рік 10-15 відсотками це не так вже й багато.

Зростання цін на ринку автомобілів в 2019 році

Прогноз цін на автомобілі в 2019 році, розрахунок по місяцяхЗа прогнозами експертів в 2019 році автомобільний ринок продовжить зростати. Причиною цього процесу є нестабільна ситуація з курсом російського рубля, який залежить від багатьох процесів у світі та економіки в цілому. Приблизний прогноз за цінами на 2019 ще не визначено, але можна точно сказати, що ціни почнуть рости в січні-лютому. Зростання складе до 10 відсотків. Потім, вже навесні ціни підуть на спад. Очікується, що вони знизяться за три місяці на 5-7 відсотків. У літній період ціни знову трохи зростуть, на 2-5 відсотка. Восени ціни зазвичай стабільно йдуть в ріст, так як перед зимовими холодами громадяни нашої країни і починають купувати транспортні засоби. Таким чином, за приблизними підрахунками за рік ціна на автомобілі зросте на 5-6 відсотків.

Читайте також:  Масляна в 2019 році: якого числа у православних і католиків

На цінах позначається і нова політика влади. Не багато знають про те, що тепер до ціни автомобіля додають і вартість його майбутньої утилізації. Таким чином ціна підвищується на кілька десятків відсотків, адже утилізація – процес дорогий. Але наше з вами здоров’я дорожче, тому влада і внесли такі поправки в закони.

Що позначається на зростанні цін автомобілів?

Прогноз цін на автомобілі в 2019 році, розрахунок по місяцяхБільшість експертів вважає, що сприяють зростанню дві речі: стрибки курсу російського рубля і податки з боку держави, а також програми допомоги. Наприклад, органи державної влади передбачили програми пільгового кредитування. Це хоч якось підтримує стабільність на ринку автомобілів, а число продажів в результаті застосування позик збільшується до 750 000 автомобілів в рік. Але є в цьому і підступ: пільгове кредитування доступно тільки при покупці вітчизняного автопрому.

Але найголовніше, із-за чого коливаються ціни, – це стабільність курсу російського рубля… Ну, або її відсутність, якщо бути більш об’єктивними. Будь стрибок рубля може підвищити вартість всіх зарубіжних транспортних засобів у країні, причому значно.

На сьогоднішній день передумов до цього немає, але ми не знаємо, що буде з курсом рубля в майбутньому.

Зміна цін на старі транспортні засоби

Якщо хтось не зрозумів, то на початку статті ми вели розмову про ринку нових автомобілів. Але більшість громадян нашої країни не може собі дозволити придбати автомобіль у дилера. Тому ми просто зобов’язані розглянути тенденції цін на ринку старих автомобілів.

Як відомо, з кожним роком будь-який автомобіль тільки дешевшає. І вплинути на цю тенденцію може лише коливання курсу грошових одиниць. Але це стосується тільки іномарок. Вітчизняним автомобілям різкий підйом цін не загрожує.

Читайте також:  Оригінальний новорічний подарунок чоловікові

Динаміка зростання цін

Спробуємо проаналізувати зростання цін на нові автомобілі в 2019 році. Отже, почнемо з січня. Як це зазвичай буває, після настання Нового Року все навколо починає дорожчати. Не виняток і нові автомобілі. В середньому ціна по Росії зростає на 4 відсотків. У Москві та області ціни ростуть більш стрімко. Тут очікується зростання до 6 відсотків.

Прогноз цін на автомобілі в 2019 році, розрахунок по місяцяхУ лютому зростання зменшиться майже вдвічі. Максимально ціни зростуть на 2-3 відсотки. І що ми маємо: всього лише за 2 місяці ціни зросли майже на 10 відсотків. Але спробуємо вас заспокоїти прогнозами на весну. Саме в цей період ціни йдуть на спад. Кожен місяць ціни падають приблизно на 1-2 відсотка. Тобто до літа ціни зростуть сумарно лише на п’ять відсотків. Влітку нас чекає досить стабільна ситуація (за прогнозами). Ціну будуть то йти в мінус на 1-2 відсотки, то знову підніматися. Але в цілому за теплий час року вартість авто знижується приблизно на 1 відсотка. Отже, до осені ми матимемо збільшення приблизно на 3 відсотки, що не так вже й багато. Але в осінній період нас буде чекати різке зростання цін. У вересні вартість авто зросте на 2 відсотки. У жовтні – ще на 1%. У листопаді ціни, швидше за все, не будуть рости, але і знижуватися вони теж не поспішають. А ось у грудні, перед Новим Роком, прогнозується спад цінового сегмента на пару відсотків. Це пов’язано з тим, що перед святами всі прагнуть продати якомога більше і швидше, з-за чого і роблять знижки. Так, до кінця року ціни по самим невтішним прогнозам зростуть приблизно на п’ять-шість % порівняно з початком 2019 року.

Читайте також:  Модні сліпони 2018 краща фото добірка

Але повторимо, що прогнози не можуть бути цілком достовірними. З усіх правил є винятки! Адже ми ж не можемо передбачити всі можливі варіанти. На цінах може позначитися абсолютно все, а курс російської валюти і долара – найголовніші фактори. І передбачити їх на такий тривалий період неможливо. Будемо сподіватися, що 2019 рік не стане винятком із правил, і ціни будуть приблизно рівні прогнозованим. Головне, щоб нас не підвів курс валюти.

Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2020-2021