Прикмети на Новий рік 2021

Прикмети на Новий рік 2021

Новорічні прикмети, які варто дотримуватись тільки вже з тієї причини, що вони дуже цікаві, захоплюючі, подарують додаткову атмосферу і веселощі свята. Крім того, прикмети на Новий рік дотримуються не просто так, а щоб зробити весь наступний рік, який буде проходити під знаком Білого Металевого Бика, вдалим.

Новорічні прикмети 2021

Як відомо, Новий рік — це щедрий стіл з безліччю страв. У зв’язку з цим існує прикмети, що чим щедріше буде стіл, чим більше на ньому буде страв, тим наступний рік стане більш прибутковим в матеріальному плані. У старовину рясний стіл був прикметою багатого врожаю. Сьогодні ж — це стабільність в грошах.

Чому люди намагаються не спати всю новорічну ніч? Існує прикмета, що якщо людина засне, не дочекавшись ранку, то проспить усе найцікавіше в році, причому проспить не в прямому сенсі, а в тому, що втратить всі можливості.

Існують прикмети, що перед Новим роком необхідно віддати всі борги, помиритися з тими, з ким посварився, викинути непотрібні речі та навести вдома ідеальний порядок. Таким чином можна розраховувати на те, що Новий рік буде дійсно новим стосовно всієї вашої життя і зможе принести щось нове. В іншому випадку, негативні моменти можуть перекочувати з старого в новий 2021 рік, і всі проблеми будуть продовжуватися.
Розбитий посуд під час новорічного застілля — до щастя. Щастя віщує і розбилася ялинкова іграшка, що впала з ялинки в новорічну ніч.

Прикмети на Новий рік 2021

Якщо за столом хтось чхне — до удачі всім, хто за столом знаходиться.

Випадково облитися шампанським — до удачі, грошей.

Розбилася пляшка з шампанським — погана прикмета, до збитків, неприємного події.

Читайте також:
Прощену неділю в 2018 році. Якого числа

Дві прикмети, щоб водилися гроші: покласти монетку під килимок вхідний або покласти в кишеню срібну монетку.

31 грудня не можна позичати гроші — піде грошова енергетика.

Зелені свічки на столі будуть притягувати в будинок багатство.

31 грудня і 1 січня не можна прати, прибирати, виносити сміття — погані прикмети, піде удача.

У новорічну ніч не можна пускати нікого в спальню господарів — обіцяє невірність та зраду.

У Новий рік потрібно радіти, сміятися, веселитися — як Новий рік зустрінеш, так його і проведеш!

Прикмети на Новий рік 2021

Якщо за столом знаходиться вагітна жінка, то вона повинна першою з усіх присутніх взяти прилади і почати їсти.

Наряджати ялинку краще всією сім’єю. Є така прикмета або повір’я, що це скріплює сімейні узи.

Якщо в новорічну ніч дівчина вколе або поріже палець — це обіцяє швидке заміжжя.

Для самотніх людей поганою прикметою є — сидіти на розі столу, є зі столу стоячи, вставати з-за столу, коли тарілка ще не порожня.

Новий рік потрібно зустрічати у відповідності зі знаком Зодіаку, під яким проходить рік. Це обіцяє захист символу року у всіх життєвих питаннях.

Рік Білого Металевого Бика прикмети

2021 рік буде проходити під знаком Білого Металевого Бика. Відповідно, варто вибирати білі і світлі відтінки оформлення, а також одягу. Кращі прикраси зі срібла, білого золота, білих металів, білих каменів. Якщо є посуд із срібла, безперечно варто поставити її на стіл. Актуальними будуть сукні та інший одяг сріблястого кольору.

Прикмети на Новий рік 2021

Так як 2021 рік проходить під символом Бика, в новорічну ніч слід уникати страв з яловичини. Замість яловичини можна використовувати свинину, куряче м’ясо і так далі.

Читайте також:
Що одягнути на корпоратив 2019, фото ідеї для офісу та ресторану

Бики — травоїдні тварини. Звичайно, багато хто в нашій країні не звикли харчуватися тільки рослинною їжею, і Новий рік без м’ясних страв, смаженої курочки, котлет, холодцю просто немислимий. Це і не обов’язково. Але в цьому році обов’язковими на столі мають бути салати зі свіжої зелені і овочів, а також сама зелень.

У Новому 2021 році поганою прикметою є використання в декорі та одязі червоного кольору. Вважається, що Бик не любить червоний колір. Хоча насправді, бики не розрізняють кольори і червоний визначити не можуть. Пішло це оману кориди, де тореадор розмахує перед биком червоною тканиною. Бики реагують не на колір, а на рух.

Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2020-2021